Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Advanced System Repair Pro 1.9.6.3 [Portable] | English

Komputery są znane z tego, że zawsze zwalniają. Powodem dlaczego tak się dzieje, jest bałagan spowodowany instalacją i odinstalowaniem aplikacji i plików multimedialnych. Chociaż użytkownik sam może podjąć się samodzielnego wykonywania wymaganych czynności konserwacyjnych, to faktycznie może to być dość trudne. Kto naprawdę ma czas, aby przejrzeć wszystkie swoje osobiste pliki i aplikacje, aby zlokalizować duplikaty i niechciane dane?


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 11:42
Powód: Reupload na prośbę

 
Xara Photo & Graphic Designer 18.5.0.63630 [x64] [Portable] | English

Xara Photo & Graphic Designer jest profesjonalnym pakietem graficznych do tworzenia grafiki, którą można zastosować podczas projektowania zaproszeń, stron internetowych, materiałów marketingowych czy broszur. Pomimo to, że oferuje wiele zaawansowanych opcji, interfejs pozostaje czytelny i dobrze zorganizowany. Projektowanie ilustracji wektorowych jest bardzo łatwe, dzięki obiektom typu Smart Shapes, których kształt można dowolnie modyfikować z pomocą specjalnych uchwytów.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-01-2022, 22:49
Powód: Nowa wersja

 
Xara Designer Pro X 18.5.0.63630 [x64] [Portable] | English

Xara Designer Pro to profesjonalne i uniwersalne narzędzie do szybkiego projektowania grafiki, stron, DTP, rysowania, tworzenia grafik wektorowych oraz podstawowej obróbki zdjęć. Program charakteryzuje wysoka wydajność silnika renderującego podgląd tworzonych grafik, jak również wygodny interfejs, co przekłada się na szybką i bezproblemową pracę. Użytkownicy mogą korzystać z metody „przeciągnij i upuść” w wielu kontekstach i importować multimedia w wielu formatach.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-01-2022, 22:36
Powód: Nowa wersja

 
WinTools.net Premium 22.1 [Portable] | Multi | PL

WinTools.net to kompleksowy zestaw narzędzi do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego. Umożliwia m.in.; usuwanie niechcianych plików, danych i zainstalowanych programów z dysku twardego, oczyszcza rejestr, kontroluje uruchomione procesy, monitoruje pamięci i dostosowuje wygląd pulpitu. Program wyświetla najważniejsze informacje o komputerze i systemie operacyjnym.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-01-2022, 22:27
Powód: Nowa wersja

 
MAGIX Video Pro X13 19.0.1.138 [x64] [Portable] | Multi

MAGIX Video Pro X to intuicyjne oprogramowanie, przeznaczone do produkcji filmowej. Cechuje się rozwiązaniami typowymi dla zawodowców i zaawansowanych użytkowników, oferując obsługę masy najnowszych formatów wideo (w tym również profesjonalnych, m.in. XDCAM, AVC Intra, DVCPRO, ProRes), pełnego Stereo3D i rozdzielczości 4K (UltraHD) z szybkością 60 klatek na sekundę, dając przy tym do dyspozycji wiele narzędzi, które pozwalają na dostosowanie nagrania do własnych potrzeb, które w tym wypadku mogą być naprawdę wygórowane.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-01-2022, 22:25
Powód: Nowa wersja

 
EZ CD Audio Converter 9.5.3.1 [x64] [Portable] | Multi | PL

EZ CD Audio Converter (wcześniej rozwijany jako Easy CD-DA Extractor) to kompletny zestaw multimedialny, oferujący możliwość zgrywania zawartości płyt CD/DVD, konwertowania plików audio oraz nagrywania muzyki na dowolny krążek. EZ CD Audio Converter został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodę podczas wykonywania różnych operacji w programie. Dodatkowo został wyposażony w najważniejsze komponenty audio i kodeki, zapewniając najlepszą jakość brzmienia.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-01-2022, 22:30
Powód: Nowa wersja

 
Ashampoo WinOptimizer 19.00.23 [Portable] | Multi | PL

Ashampoo WinOptimizer to zestaw narzędzi do czyszczenia, przyspieszania i zabezpieczania Windowsa. Zebrane w jednym miejscu moduły optymalizacji pozwalają łatwo wyeliminować problemy powstające w trakcie normalnego używania systemów Microsoftu.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-01-2022, 22:29
Powód: Nowa wersja

 
Ashampoo UnInstaller 11.00.14 [Portable] | Multi | PL

Ashampoo UnInstaller to rozbudowany program wspomagający instalację i deinstalację różnych aplikacji w systemie operacyjnym Windows.W odróżnieniu od systemowego deinstalatora, charakteryzuje się znacznie wyższą dokładnością. Ashampoo UnInstaller dokładnie odinstalowuje aplikacje zainstalowane na dysku twardym, a także kasuje wszystkie powiązane z nimi pliki i wpisy w rejestrze.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-01-2022, 22:27
Powód: Nowa wersja

 
R-Wipe & Clean 20.0 Build 2344 [Portable] | English

R-Wipe & Clean to oferujące olbrzymie możliwości oprogramowanie do oczyszczania dysku ze zbędnych plików oraz danych o naszej aktywności na komputerze. Pozwala ono kompleksowo chronić prywatność użytkownika, jak również odzyskiwać wolną przestrzeń dyskową. Narzędzie wyposażone zostało w pokaźny zestaw funkcji, umożliwiających trwałe usunięcie informacji o aktywności użytkownika w trybie offline i online.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-01-2022, 21:47
Powód: Nowa wersja

 
Wondershare PDFelement Professional 8.3.8.1253 [Portable]| English

Wondershare PDFelement Pro to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach. Wondershare PDFelement Pro został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP.


Artykuł edytował: The Wizard - 17-01-2022, 17:22
Powód: Nowa wersja

<<>>