Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Wondershare Recoverit 9.5.4.13 [x64] [Portable] | Multi

Wondershare Recoverit to rozwiązanie do odzyskiwania danych, które pozwala łatwo odzyskać usunięte i utracone pliki z dowolnego nośnika pamięci. Program jest w stanie odzyskać pliki z praktycznie dowolnych nośników danych (bez względu na to, dlaczego zostały usunięte lub zgubione). Wondershare Recoverit ma wszystko, czego oczekujesz od oprogramowania do odzyskiwania danych


Artykuł edytował: The Wizard - 2-03-2021, 22:54
Powód: Nowa wersja programu

 
OfficeSuite Premium 5.20.37654 [x64] [Portable] Multi | PL

OfficeSuite Premium to ciekawa alternatywa dla najpopularniejszego pakietu biurowego, czyli Microsoft Office. W skład OfficeSuite wchodzą: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych, klient poczty elektronicznej oraz przeglądarka PDF-ów z funkcją konwertowania dokumentów.

 
Wondershare UniConverter 12.5.3.1 [x64] [Portable] | Multi

Wondershare UniConverter to narzędzie do kopiowania / nagrywania: DVD, IFO, ISO, konwersji wideo i audio, pobierania wideo online i przesyłania plików do urządzeń przenośnych. Ma bardzo łatwy do nauczenia i bardzo przyjemny interfejs, a dzięki obsłudze technologii NVIDIA® CUDA ma wysoką szybkość konwersji (w tym wideo wysokiej rozdzielczości (HD) bez utraty jakości).


Artykuł edytował: The Wizard - 28-02-2021, 18:25
Powód: Nowa wersja programu

 
UnHackMe Pro 11.99 Build 999 [Portabe] | Multi

UnHackMe to niewielka aplikacja, która zajmuje się usuwaniem złośliwego oprogramowania. Za pomocą UnHackMe możemy pozbyć się rootkitów, koni trojańskich, wyskakujących okienek z reklamami, potencjalnie niechcianych programów, niechcianych i zbędnych procesów, keyloggerów oraz narzędzi szpiegujących. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo systemu operacyjnego Windows, usuwając aplikacje, z którymi nie może poradzić sobie nasz program antywirusowy.


Artykuł edytował: The Wizard - 28-02-2021, 16:37
Powód: Aktualizacja wygasłych linków

 
InPixio Photo Studio 11.0.7709.20526 [Portable] | English

InPixio Photo Studio to kompletne rozwiązanie do edycji, które pomaga tworzyć zdjęcia na swój własny sposób. Program umożliwia wycinanie dowolnych obiektów, a nawet scenerii ze zdjęć i korygowanie niepożądanych błędów. InPixio Photo Studio będzie wygodnym oprogramowaniem do edycji zdjęć, które pomoże Ci tworzyć idealne zdjęcia i montować zdjęcia.
 
Firetrust MailWasher Pro 7.12.55 [Portable] | Multi | PL

Firetrust MailWasher Pro to program antyspamowy, mający za zadanie wykrywać i usuwać z naszej skrzynki pocztowej potencjalnie niepożądanych wiadomości e-mail, najczęściej o charakterze reklamowym. Narzędzie sprawdza zawartość skrzynki pocztowej jeszcze zanim zostanie ona pobrana przez klienta pocztowego.
 
Epubor Ultimate Converter 3.0.13.120 [Portable] | English

Epubor Ultimate Converter to idealne rozwiązanie do konwersji książek elektronicznych, które pozwala na łatwą konwersję książek elektronicznych między formatami: ePub, PDF, Mobi. Można konwertować po jednej książce lub skorzystać z trybu wsadowego. Teraz możesz przekonwertować swoją książkę ePub lub PDF do formatu Mobi dla Kindle w ciągu minuty.
 
Nero Burning Rom 2021 23.0.1.20 [Portable]+Nero Express [Portable] | Multi | PL

Nero Burning ROM 2021 to program numer 1 do nagrywania płyt, który znają wszyscy. Polegaj na sprawdzonej technologii nagrywania i kopiowania danych, filmów, zdjęć i muzyki na płyty CD, DVD i Blu-ray. Wyznacz nowe standardy dzięki sprawdzonej technologii nagrywania z Nero Burning ROM!


Artykuł edytował: The Wizard - 21-02-2021, 18:36
Powód: Nowa wersja programu

 
IObit Driver Booster Pro 8.3.0.370 [Portable] | Multi | PL

Driver Booster to użyteczne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-02-2021, 14:32
Powód: Nowa wersja programu

 
Adobe Acrobat Pro DC 2021.001.20138 | Multi | PL

Adobe Acrobat to program komputerowy do tworzenia i modyfikacji dokumentów PDF funkcjonujący na różnych platformach systemowych produkowany przez Adobe Systems. Rodzina Adobe Acrobata obejmuje kilka odmian programu oraz aplikacje posiadające część funkcji głównego programu lub inne możliwości. Najnowsza wersja programu obsługuje wersje wszystkie wersje formatu. Adobe Acrobat umożliwia tworzenie oraz przeprowadzanie szeregu operacji na dokumentach PDF.


Artykuł edytował: The Wizard - 16-02-2021, 11:28
Powód: Nowa wersja programu

<<>>