Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Ability Office Professional 11.0.3 [PREACTIVATED]

 
Ability Office Professional 11.0.3 [PREACTIVATED]

Ability Office Professional - łatwa w użyciu alternatywa dla Microsoft Office. Ability Office Professional oferuje 5 w pełni funkcjonalnych aplikacji w jednym, lekkim, wydajnym i przede wszystkim kompatybilnym pakiecie biurowym, zaprojektowanym specjalnie dla potrzeb firm na całym świecie. Rozpocznij pracę z całkowicie znajomym interfejsem użytkownika, który nie wymaga absolutnie żadnego przeszkolenia. Twórz, ładuj, edytuj i zapisuj w Microsoft Office *.doc i *.docx, *.xls i *.xlsx, *.ppt i *.pptx oraz pliki *.mdb, Adobe® PhotoShop *.psd, wraz ze wszystkimi innymi popularnymi formatami graficznymi.

Write - przetwarzanie tekstu zgodne z Microsoft Word
Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, edytowania i tworzenia lepiej wyglądających listów, raportów, ofert, notatek, mailingów i biuletynów. Write ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od dowolnego edytora tekstu najwyższej jakości — sprawdzanie pisowni i tezaurus, listy punktowane i numerowane, ramki, tabele, autokorekta, autopisownia, nagłówki i stopki, liczne opcje akapitów i czcionek, interaktywne linijki, inteligentne przeciąganie i edycja upuszczana, menu skrótów ułatwiające weryfikację tekstu, możliwość dołączania grafiki, arkuszy kalkulacyjnych i wykresów oraz cały szereg innych istotnych funkcji. Write obsługuje również szeroką gamę formatów plików do eksportu i importu oraz jest kompatybilny z formatami plików *.doc i *.docx (Microsoft® Office 2019 i wcześniejsze).

Spreadsheet - arkusz kalkulacyjny zgodny z Microsoft Excel
Idealne narzędzie do zarządzania wszystkimi danymi liczbowymi, czy to informacjami biznesowymi, finansami domowymi, skomplikowanymi obliczeniami czy problemami z zadaniami domowymi. Aby pomóc Ci zrozumieć swoje liczby, Ability zawiera wszystkie niezbędne elementy, których użytkownicy potrzebują od arkusza kalkulacyjnego, a także szereg zaawansowanych funkcji - takich jak tabele przestawne i makra - aby praca z danymi liczbowymi była tak łatwa i przejrzysta, jak to tylko możliwe . Zgodny z formatami plików *.xls i *.xlsx (Microsoft® Office 2019 i wcześniejsze).

Presentation - prezentacja pokazu slajdów zgodna z Microsoft Powerpoint
Idealna aplikacja do tworzenia profesjonalnych prezentacji pokazów slajdów, z szeroką gamą efektów wizualnych i tekstowych, dzięki którym Twoja wiadomość zostanie dostarczona z maksymalnym efektem. Twórz swoje prezentacje tak proste lub tak wyrafinowane, jak potrzebujesz, dzięki połączeniu znanego interfejsu projektowego Ability i bogatego zestawu kreatywnych funkcji umożliwiających tworzenie prezentacji najwyższej jakości. Zgodny z formatami plików *.ppt i *.pptx (Microsoft® Office 2019 i wcześniejsze).

Database - baza danych kompatybilna z Microsoft Access
Potężny system zarządzania danymi, który doskonale nadaje się do przechowywania i analizowania uporządkowanych danych lub informacji, w tym książek adresowych, inwentarzy, list klientów i produktów, dokumentacji medycznej i wszelkich innych danych, które można w użyteczny sposób zestawić. Twórz i utrzymuj szczegółowe raporty, które wyświetlają informacje przefiltrowane, posortowane i pogrupowane zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami, aby ułatwić analizę i podejmowanie decyzji. Zgodny z formatami plików *.mdb (Microsoft® Office 2003 i wcześniejsze).

Photopaint - edytor zdjęć i grafiki zgodny z Adobe Photoshop
Bogaty w funkcje edytor zdjęć i obrazów, który od razu poczuje się znajomo, zarówno pod względem interfejsu, jak i funkcjonalności, użytkownikom programu Adobe® Photoshop. Jego podstawowe składniki obejmują narzędzia do malowania, palety kolorów, pędzle, zaznaczenia, filtry efektów specjalnych i warstwy, które zapewniają możliwość tworzenia dokładnych efektów graficznych i wymaganych edycji. Zgodny z Adobe® Photoshop *.psd i wszystkimi innymi popularnymi formatami plików graficznych.

Zapisywanie jako PDF
Główną dodatkową korzyścią jest tworzenie powszechnie akceptowanych plików Adobe PDF z poziomu dowolnej odpowiedniej aplikacji Ability, co umożliwia bezpieczne dostarczanie oryginalnych dokumentów oraz szybkie i łatwe publikowanie dokumentów online.

Kompatybilny z Microsoft Office.


System operacyjny:
Windows Vista/ 7/ 8/ 10 (32bit/64bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 76.97 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup
wersje językowe: English
brak danych naprawczych
haslo:brak

strona producenta:
www.ability.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto