Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Adobe Acrobat Pro DC 2021.001.20150 MULTI-PL [REPACK]

 
Adobe Acrobat Pro DC 2021.001.20150 MULTI-PL [REPACK]

Adobe Acrobat Pro to nie tylko popularny konwerter plików PDF. Zawiera wiele inteligentnych funkcji, które zapewniają dodatkowe możliwości interakcji. Łatwy, szybki, profesjonalny.

Poznaj technologię Adobe Acrobat Dynamic PDF do tworzenia i udostępniania plików PDF nowej generacji. Współpracuj ze współpracownikami, klientami i partnerami podczas sesji recenzowania dokumentów elektronicznych, wypełniania formularzy PDF i usług Acrobat.com. Łącz różne typy plików w jednym, nienagannie zorganizowanym profesjonalnym portfolio PDF. Ustaw hasła i uprawnienia do ochrony dokumentów. Zwiększ atrakcyjność dokumentów dzięki bogatej zawartości.

Funkcje:
- Konwertuj i skanuj do pliku PDF. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj treści jest konwertowany lub skanowany do formatu PDF - dokumenty papierowe, e-maile, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, strony internetowe, filmy kompatybilne z Adobe Flash Player lub inne rodzaje treści - cała praca jest łatwa do wykonania za pomocą oprogramowania Oprogramowanie Adobe Acrobat X. Twórz i udostępniaj pliki PDF, które można wyświetlać na urządzeniach mobilnych i smartfonach.
- Eksportuj i edytuj pliki PDF. Łatwo edytuj dokumenty PDF i eksportuj je do programów Word i Excel. Teraz nie musisz wprowadzać danych z klawiatury za każdym razem, możesz ponownie użyć gotowych treści. Użyj programu Acrobat X, aby zmniejszyć liczbę błędów, poprawić wydajność i skrócić czas opracowywania projektu.
- Łącz pliki z wielu aplikacji. Nie musisz już wysyłać dużej liczby listów z licznymi załącznikami. Twórz profesjonalne pliki PDF, które można łatwo wysyłać, otwierać i przeglądać.
- Poprawiona produktywność i spójność. Użyj innowacyjnych funkcji zwiększających wydajność, aby uprościć złożone procesy, przygotować i zademonstrować treści wysokiej jakości oraz osiągnąć dobre wyniki.
- Zoptymalizowany przegląd dokumentów online. Skutecznie zbieraj opinie od współpracowników i klientów i skracaj czas poświęcony na zatwierdzenie projektu. Użyj internetowych narzędzi do recenzowania i komentowania dokumentów PDF, aby uprościć współpracę przy projekcie.
- Zbieraj dane za pomocą wypełnialnych formularzy PDF. Z łatwością twórz, rozpowszechniaj i śledź wygodne interaktywne formularze PDF podobne do formularzy "papierowych" - nie potrzebujesz pomocy działu IT.
- Chroń pliki PDF i dokumenty. Łatwe w użyciu funkcje bezpieczeństwa chronią wrażliwe informacje. Hasła, podpisy cyfrowe i funkcje poprawek umożliwiają niezawodne procesy elektroniczne.
- Zgodność ze standardami PDF i obsługa funkcji ułatwień dostępu. Zapewnij zgodność ze standardami korporacyjnymi, regionalnymi i stanowymi oraz dodaj ulepszone funkcje ułatwień dostępu, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne.
- Czytanie plików PDF, wyszukiwanie i udostępnianie plików. Korzystając z bezpłatnego oprogramowania Adobe Reader, daj wszystkim użytkownikom możliwość przeglądania, drukowania i wyszukiwania plików PDF. Pracuj nad plikami PDF ze współpracownikami i klientami - nawet jeśli używasz różnych formatów plików, platform, przeglądarek i urządzeń.

Korzyści z Adobe Acrobat Professional DC:
- Twoje biuro będzie tak samo mobilne jak Ty. Aplikacja Acrobat DC, uzupełniona o usługi Document Cloud, zawiera wiele narzędzi do konwersji i edycji dokumentów PDF, a także dodawania do nich podpisów. Możesz go używać w dowolnym miejscu. Rozpocznij tworzenie dokumentu w biurze, popraw go w drodze do domu i wyślij ostateczną wersję do zatwierdzenia z domu - to proste, szybkie i wygodne.
- Acrobat DC działa cuda. Teraz możesz edytować dowolny dokument, nawet jeśli masz pod ręką tylko wersję papierową. Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem i otworzyć w aplikacji komputerowej. Acrobat na twoich oczach zamieni zdjęcie w plik PDF, który możesz edytować na tablecie. Możesz użyć dodatkowych czcionek tego samego typu, co w oryginalnym dokumencie.
- Podpisy elektroniczne. Wszędzie. Z usług e-podpisu Acrobat DC korzysta ponad miliard urządzeń na całym świecie. Każdy użytkownik może złożyć legalny podpis na dokumencie, przesuwając palcem po ekranie urządzenia dotykowego lub wykonując kilka kliknięć w przeglądarce. Acrobat DC to nie tylko wygodna aplikacja do dodawania podpisów. Umożliwia łatwe wysyłanie, śledzenie i przechowywanie podpisanych dokumentów.
- Podpisuj dokumenty jak najszybciej. Atrakcyjny dotykowy interfejs użytkownika. Nowy dotykowy interfejs użytkownika Acrobat DC upraszcza dostęp do podstawowych narzędzi i uwzględnia wszystkie funkcje urządzeń mobilnych. Wypróbuj, a nie wymienisz go na żaden inny.
- Scalanie plików. Zachowaj wszystkie materiały w jednym dokumencie. Łącz i organizuj dokumenty, arkusze kalkulacyjne, wiadomości e-mail i inne pliki w jeden dokument PDF.
- Skanuj do pliku PDF. Konwertuj dokumenty papierowe na edytowalne pliki PDF z możliwością wyszukiwania. Skopiuj i wklej tekst do ponownego wykorzystania w wielu dokumentach.
- Standaryzacja codziennych operacji w formacie PDF. Procedura tworzenia plików PDF jest zawsze taka sama. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
- Ochrona plików PDF. Udostępniając pliki, pamiętaj o ich bezpieczeństwie. Zablokuj funkcje kopiowania i edycji zawartości dokumentów PDF.
- Twórz formularze do wypełnienia. Konwertuj istniejące dokumenty papierowe, pliki Word i formularze PDF na formularze elektroniczne, które można łatwo wypełnić i podpisać.
- Dostęp do narzędzi z dowolnego urządzenia. Uzyskaj dostęp do narzędzi PDF i ostatnio otwieranych plików z biura, komputera domowego lub urządzenia mobilnego.)


System operacyjny:
Windows 7 SP1 (32-bit) 7 SP1 (64-bit) 8.1 (32-bit) 8.1 (64-bit) 10 (32-bit) 10 (64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 512.88 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: setup
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak

strona producenta:
www.adobe.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: first person - 22-04-2021, 22:09
Powód: nowa wersja

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto