Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

CCleaner 5.77.8521 All Editions MULTI-PL

 
CCleaner 5.77.8521 All Editions MULTI-PL

CCleaner to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.

Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach). Obsługuje pakiety biurowe, różne przeglądarki, odtwarzacze multimedialne i wiele innych popularnych programów.

System operacyjny:
Windows 7 SP1 (32-bit) 7 SP1 (64-bit) 8.1 (32-bit) 8.1 (64-bit) 10 (32-bit) 10 (64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 105.16 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Keymaker-CORE
(Klucz wpisuj przy wyłączonym internecie)
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.piriform.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: first person - 4-03-2021, 16:18
Powód: nowa wersja

  • hak03
  • 13 Listopad 2017 14:22
  • Ranga: ⚞VIP⚟
żąda hasła przy wypakowaniu

Haslo nie ma.

PS.
Klucz wpisywać przy wyłączonym necie.
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto