Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Tipard Video Converter Ultimate 10.0.20 Multilingual

Tipard Video Converter Ultimate 10.0.20 Multilingual

Tipard Video Converter Ultimate jest w stanie konwertować ponad 500 formatów audio i wideo do odtwarzania na dowolnym urządzeniu z głównego nurtu, takim jak iPhone 11 / XS / XR, iPad, iPod, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC, Motorola, Sharp itp. Ponadto może konwertuj wideo na wideo 4K UHD i 1080p HD, aby uzyskać doskonały, wyraźny obraz, nawet jeśli korzystasz z telewizora 4K.
 
PGWare GameBoost 3.6.1.2020+Portable | English

GameBoost to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – program umożliwiający zwiększenie wydajności w grach komputerowych. Z narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy chcemy polepszyć działanie naszego peceta podczas korzystania z internetu. GameBoost bazuje na innych produktach firmy PGWARE, takich jak GameGain i Throttle. Narzędzie zajmuje się przede wszystkim wyłączaniem zbędnych procesów, które działają w tle i niepotrzebnie wykorzystują cenne zasoby procesora, karty graficznej, pamięci RAM lub dysku twardego.
 
PGWare GameGain 4.6.1.2020+Portable | English

GameGain to łatwe w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem jak najwyższej wydajności w grach. Według zapewnień twórców program umożliwia optymalizację komputera, która pozwala osiągnąć w grach większą płynność obrazu (liczba klatek na sekundę).
 
PGWare GameSwift 2.6.1.2020+Portable | English

GameSwift to narzędzie, za pomocą którego możemy zoptymalizować system pod kątem gier. Jest to aplikacja korzystająca z rozwiązań sprawdzonych w dwóch innych programach producenta - PCMedik oraz GameGain. Dzięki temu nie tylko optymalizuje ona komputer, ale również naprawia wszystkie znalezione problemy, które mogą zakłócić wydajność jego działania. Nie potrzebna żadna wiedza - wystarczy tylko jedno kliknięcie. GameSwift pozwala wycisnąć pełną moc z kart graficznych i procesorów.
 
PGWare PCBoost 5.6.1.2020+Portable | English

PCBoost to program do optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tej aplikacji będzie można poprawić i zwiększyć wydajność komputera. PCBoost w czasie rzeczywistym monitoruje wykorzystanie zasobów systemowych przez działające w tle procesy i w racjonalny sposób zarządza ich przydziałem, dzięki czemu będzie można w pełni wykorzystać zasoby systemowe. Sensowne rozdysponowanie mocy procesora pozwala w znaczny sposób zwiększyć wydajność peceta.
 
PGWare PCMedik 8.6.1.2020+Portable | English

PCMedik to niezwykle proste narzędzie do poprawienia wydajności pracy systemu Windows. Aplikacja optymalizuje konfigurację środowiska programowego dzięki czemu system działa szybciej i stabilniej. Program nie dokonuje żadnych modyfikacji parametrów sprzętowych. Narzędzie kompatybilne jest z systemami Windows. PCMedik optymalizuje uruchomione procesy pod kątem szybkości i stabilności działania. Program ten pozwala również na przeprowadzenie diagnostyki komputera.
 
PGWare PCSwift 2.6.1.2020+Portable | English

PCSwift to program do optymalizacji komputera i połączenia internetowego. Główne działanie aplikacji polega na wyszukiwaniu błędów powodujących znaczący spadek wydajności komputera w programach biurowych oraz grach. Korzystając z programu PCSwift, będzie można zoptymalizować działanie łącza dial-up, kablowego, DSL, satelitarnego oraz komórkowego Edge, 2G/3G/4G i LTE.
 
PGWare SuperRam 7.6.1.2020+Portable | English

SuperRam to narzędzie do optymalizacji pamięci RAM zainstalowanej w komputerze. Kontroluje sposób, w jaki przydzielana jest programom pamięć operacyjna i zwalnia nieużywane zasoby. Skonfigurowany jest domyślnie w taki sposób, by jak najbardziej zwiększać wydajność peceta.
 
PGWare SystemSwift 2.6.1.2020+Portable | English

SystemSwift to program służący do optymalizacji wydajności działania systemu operacyjnego, rozmaitych aplikacji, a także połączeń internetowych oraz gier. Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i właściwie niemal nie wymaga konfiguracji. SystemSwift automatycznie wykrywa parametry naszego komputera, takie jak system operacyjny, rodzina procesorów, typ łącza sieciowego, po czym pozwala na przeprowadzenie optymalizacji w oparciu o wykryte właściwości oprogramowania i sprzętu.
 
PGWare Throttle 8.6.1.2020+Portable | English

PGWare Throttle (dawniej znany pod nazwą NetScream) to program optymalizujący łącze internetowe tak, aby przeglądanie internetu i pobieranie plików odbywało się sprawniej. Throttle poradzi sobie z optymalizacją łącza internetowego opartego o sieci kablowe, DSL, dial-up, łącza satelitarne, oraz komórkowe 2G/3G/4G.
<<>>