Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Ability Office Professional 11.0.3 [PREACTIVATED]

Ability Office Professional - łatwa w użyciu alternatywa dla Microsoft Office. Ability Office Professional oferuje 5 w pełni funkcjonalnych aplikacji w jednym, lekkim, wydajnym i przede wszystkim kompatybilnym pakiecie biurowym, zaprojektowanym specjalnie dla potrzeb firm na całym świecie. Rozpocznij pracę z całkowicie znajomym interfejsem użytkownika, który nie wymaga absolutnie żadnego przeszkolenia. Twórz, ładuj, edytuj i zapisuj w Microsoft Office *.doc i *.docx, *.xls i *.xlsx, *.ppt i *.pptx oraz pliki *.mdb, Adobe® PhotoShop *.psd, wraz ze wszystkimi innymi popularnymi formatami graficznymi.
 
nTrack / n-Track Studio Suite 9.1.5.4934 (x64)

n-Track Studio to rozbudowane i wielofunkcyjne oprogramowanie, które zamieni twój komputer w studio nagraniowe. Aplikacja przeznaczona jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalnych dj`ów oraz kompozytorów.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:32
Powód: nowa wersja

 
DVDFab 12.0.5.5 [x64+x86] | Multi PL

DVDFab to zestaw przydatnych programów i narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, konwertowania, authoringu płyt DVD i Blu-ray (w tym 4K Ultra HD), a także do wykonywania wielu innych czynności związanych z płytami i materiałami audio / wideo. W pakiecie DVDFab znajdziemy ponad 20 programów, które możemy wybrać i ręcznie doinstalować po uruchomieniu oprogramowania.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:29
Powód: Nowa wersja

 
Freemake Video Converter 4.1.13.108 | Multi | PL

Freemake Video Converter to wszechstronne a przy tym bardzo funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwertowania różnego rodzaju plików multimedialnych. Co ciekawe możliwości aplikacji nie ograniczają się tylko do konwersji. Program wspiera ponad 200 najpopularniejszych formatów filmów, muzyki oraz obrazów.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:26
Powód: Nowa wersja

 
Advanced System Repair Pro 1.9.7.2 | English

Komputery są znane z tego, że zawsze zwalniają. Powodem dlaczego tak się dzieje, jest bałagan spowodowany instalacją i odinstalowaniem aplikacji i plików multimedialnych. Chociaż użytkownik sam może podjąć się samodzielnego wykonywania wymaganych czynności konserwacyjnych, to faktycznie może to być dość trudne. Kto naprawdę ma czas, aby przejrzeć wszystkie swoje osobiste pliki i aplikacje, aby zlokalizować duplikaty i niechciane dane?


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:19
Powód: Nowa wersja

 
JRiver Media Center 28.0.88 [x64] | Multi | PL
JRiver Media Center - program do odtwarzania plików muzycznych z możliwością organizowania ich w kolekcje. Dodatkowo aplikacja umożliwia konwersje plików, zgrywanie ścieżki audio, nagrywanie płyt audio oraz płyt zawierających dane na krążkach CD i DVD.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:15
Powód: Nowa wersja

 
Drive SnapShot 1.49.0.19014+Portable | English

Drive Snapshot to aplikacja do tworzenia kopii zapasowych partycji. Przyda się wszystkim użytkownikom, dla których bezpieczeństwo danych ma istotne znaczenie, podobnie jak czas - odtworzenie partycji po awarii systemu zaoszczędzi go z pewnością wiele. Narzędzie cechuje się prostym interfejsem, dostępnym w języku angielskim.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:13
Powód: Nowa wersja

 
Cloanto C64 Forever 9.2.10 Plus Edition

Cloanto C64 Forever jest to zestaw emulatorów C64 na peceta uzupełniony o ciekawe oprogramowanie użytkowe, gry i rożne gadżety związane z C64.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:10
Powód: nowa wersja

 
DVDFab 12.0.5.5 (x86/x64) MULTi-PL

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:10
Powód: nowa wersja

 
Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.55 VL Multilingual [MacOS]

File Name: Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.55 VL Multilingual
Version: 16.55
License: Full_version
<<>>