Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Any Video Converter Ultimate 7.1 MULTI-PL

Any Video Converter Ultimate to konwerter plików video, obsługujący ponad 200 różnych formatów multimedialnych. Program charakteryzuje się czytelnym i w pełni spolszczonym interfejsem użytkownika. Narzędzie umożliwia pobieranie różnych strumieni wideo z sieci (w tym YouTube czy Google Video), a także wycinanie zbędnych scen czy poprawę jakości obrazu dzięki wbudowanemu edytorowi.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 10:24
Powód: nowa wersja

 
CCleaner Professional Plus 5.77.0.1+Portable [Zarejestrowana] | Multi | PL

CCleaner Professional Plus to najbardziej zaawansowana wersja programu do czyszczenia i optymalizowania systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows. Aplikacja została wzbogacona o narzędzie do defragmentacji dysków twardych oraz odzyskiwania plików.
 
CCleaner Professional Plus 5.77.0.1 MULTI-PL

Cleaner Professional Plus to rozbudowana wersja popularnego oprogramowania do oczyszczania komputerów z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Aplikacja pozwoli usunąć zbędne pliki z dysku użytkownika takie jak pozostałości po odinstalowanych programach, błędne klucze w rejestrze czy pliki przeglądarek internetowych..


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 17:47

 
CCleaner Professional / Business / Technician 5.77.8521+Portable [Zarejestrowane] Multi | PL

CCleaner to zaawansowany, program do usuwania zbędnych plików z dysku twardego w systemach z rodziny Windows. Aplikacja pozwala na uporządkowanie systemu, dzięki czemu będzie on działał stabilnie i szybko. Dodatkowo, korzystając z programu CCleaner mamy okazję odzyskać sporo wolnego miejsca, które zajmowane było przez zbędne pliki.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 17:24
Powód: Nowa wersja programu

 
Abelssoft SSD Fresh Plus 2021 10.05.35 [Pre-Activated] | Multi

Abelssoft SSD Fresh to narzędzie stworzone z myślą o posiadaczach dysków SSD. Pozwala ono
dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, a także zwiększyć jego żywotność i
szybkość pracy.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 16:36
Powód: Nowa wersja programu

 
Advanced SystemCare Pro 14.2.0.222+Portable [Zarejestrowana] | Multi | PL

Pakiet oprogramowania zawierający wiele modułów do optymalizacji, dostrajania i poprawy wydajności komputera. Aplikacja pozwala wyczyścić komputer z programów szpiegujących i reklamujących, znaleźć i wyeliminować możliwe zagrożenia i luki w systemie zabezpieczeń systemu operacyjnego, naprawić błędy rejestru i systemu, wyczyścić tymczasowe i niepotrzebne pliki.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 16:35
Powód: Nowa wersja programu

 
Mirillis Action! 4.16.0.0 | Multi | PL

Mirillis Action! to solidne narzędzie do rejestrowania działań użytkownika. Główną zaletą aplikacji jest wysoka uniwersalność. Program przyda się bowiem do automatyzacji wykonywania zrzutów ekranowych, rejestrowania filmów z gier wideo, pulpitu lub fragmentu ekranu, nagrywania muzyki czy tworzenia instrukcji multimedialnych. Opcje konfiguracyjne oferowane przez aplikację nie są zbyt zaawansowane, niemniej stabilne działanie, eksport do popularnych formatów i urządzeń oraz mnogość dostępnych zastosowań nadrabiają z nawiązką tą niedoskonałość. Narzędzie obsługuje również wielordzeniowe procesory, akcelerację sprzętową (technologia NVIDIA CUDA) oraz tryb Perfect Video Match.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 16:28
Powód: Nowa wersja programu

 
Coolutils Total Mail Converter 6.2.0.107+Portable [Zarejestrowana] | Multi | PL

Total Mail Converter to przydatny program do konwersji plików poczty elektronicznej e-mail o formacie MSG, EML, EMLX i MIM do popularnych plików PDF, DOC, TXT, HTML, TIFF oraz JPEG. Aplikacja umożliwia konwersję i przypisywania odpowiednich opisów, by zachować porządek w przypadku dużej ilości różnych plików.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 16:26
Powód: Nowa wersja programu

 
CCleaner 5.77.8521 All Editions MULTI-PL

CCleaner to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 16:18
Powód: nowa wersja

 
Screenpresso Pro 1.9.1 | Multi | PL

Screenpresso Pro to narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych i ich późniejszej obróbki, doskonale sprawdzające się podczas redagowania różnego rodzaju prezentacji, poradników itp. Program po uruchomieniu działa w zasobniku systemowym, umożliwiając tworzenie screenów całego ekranu, wskazanego obszaru, aktywnego okna lub strony internetowej.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 16:15
Powód: Nowa wersja programu

<<>>