Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
DRS Data Recovery System 18.7.3.340 Full Version / ENG

DRS Data Recovery System 18.7.3.340 Full Version / ENG

DRS (Data Recovery System) to inteligentne, kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych, które może pomóc w pozyskiwaniu i odzyskiwaniu danych zarówno z dobrych, jak i uszkodzonych nośników danych, takich jak HDD, w prosty i prosty sposób.
 
DiskGenius Professional 5.4.5.1412 [x64+x86] | English

DiskGenius Pro to rozbudowana wersja narzędzia przeznaczonego do zarządzania partycjami naszego dysku. Aplikacja została wyposażona w szereg funkcji umożliwiających między innymi: tworzenie, usuwanie, ukrywanie, formatowanie partycji. Program wspiera dyski na złączach IDE, SCSI, SATA, oraz dyski USB, działające w systemach plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, EXT3. Ponadto DiskGenius Pro pozwala na odzyskiwanie utraconych/usuniętych partycji, czy też daje możliwość na tworzenie kopii zapasowych partycji, klonowanie partycji, a nawet klonowanie całego dysku twardego.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 17:51
Powód: Nowa wersja

 
DiskGenius Professional 5.4.5.1412

DiskGenius Pro to rozbudowana wersja narzędzia przeznaczonego do zarządzania partycjami naszego dysku. Aplikacja została wyposażona w szereg funkcji umożliwiających między innymi: tworzenie, usuwanie, ukrywanie, formatowanie partycji. Program wspiera dyski na złączach IDE, SCSI, SATA, oraz dyski USB, działające w systemach plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, EXT3.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 17:03
Powód: nowa wersja

 
DVDFab 12.0.8.3 [x64+x86] | Multi PL

DVDFab to zestaw przydatnych programów i narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, konwertowania, authoringu płyt DVD i Blu-ray (w tym 4K Ultra HD), a także do wykonywania wielu innych czynności związanych z płytami i materiałami audio / wideo. W pakiecie DVDFab znajdziemy ponad 20 programów, które możemy wybrać i ręcznie doinstalować po uruchomieniu oprogramowania.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 14:47
Powód: Nowa wersja

 
DVDFab 12.0.8.3 (x86/x64) MULTi-PL

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 13:46
Powód: nowa wersja

 
PDF-XChange Pro 9.4.363.0 [x64+x86] | Multi | PL

PDF-XChange PRO to idealne rozwiązanie do pracy z plikami PDF. Jest to pakiet trzech najlepszych aplikacji od firmy Tracker Software: PDF-XChange Editor Plus, PDF-Tools i PDF-XChange Standard. Korzystając z PDF-XChange Editor Plus, możesz tworzyć, przeglądać i edytować obrazy oraz pliki PDF. PDF-Tools to światowy lider w tworzeniu i manipulowaniu plikami PDF. Dzięki wygodnemu interfejsowi możesz konwertować prawie dowolny format do formatu PDF i odwrotnie. PDF-XChange Standard to wirtualna drukarka, za pomocą której można tworzyć, aktualizować i drukować standardowe pliki PDF.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:58
Powód: Nowa wersja

 
PDF-XChange Editor Plus 9.4.363.0 | Multi | PL

PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:56
Powód: Nowa wersja

 
Movavi Video Suite 22.4.0 [x64] | Multi | PL

Movavi VideoSuite to rozbudowany, ale prosty w obsłudze pakiet multimedialny, zawierający narzędzia do zarządzania multimediami, zdjęciami i danymi. W skład Movavi VideoSuite wchodzi zestaw aplikacji, pozwalających na wykonywanie wielu najpopularniejszych operacji na filmach, muzyce, zdjęciach i danych. Movavi VideoSuite to kompleksowy program do obróbki filmów, który umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów i pokazów slajdów w krótkim czasie - nawet jeśli się nie ma żadnego doświadczenia!


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:52
Powód: Nowa wersja

 
Movavi Video Editor Plus 22.4.0 [x64] | Multi | PL

Movavi Video Editor Plus to wszechstronny i łatwy w obsłudze edytor wideo, który umożliwi nam przekształcenie surowego materiału wideo w film z prawdziwego zdarzenia. Pozwoli nam stworzyć efekty niczym Hollywoodzki film fabularny, ulepszyć jakość obrazu czy dodać inne rozmaite efekty napisów i przejść.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:50
Powód: Nowa wersja

 
eBook Converter Bundle 3.22.10805.443 | English

eBook Converter Bundle to program do usuwania DRM z e-booków Kindle, Nook, Google Play, Sony, Kobo itp. i konwertowanie ich na dokumenty PDF / EPUB / Kindle / Word / HTML / Text z możliwością przetwarzania wsadowego. Pakiet eBook Converter pozwala każdemu tworzyć e-booki zgodne z urządzeniem, którego używa do czytania takich książek. Program obsługuje formatowanie najpopularniejszych formatów książek i dokumentów elektronicznych i może przetwarzać wszystkie formaty plików, niezależnie od ich oryginalnego formatu.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:42
Powód: Nowa wersja

<<>>