Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

DriverMax Pro 12.14.0.13 MULTI-PL

 
DriverMax Pro 12.14.0.13 MULTI-PLDriverMax Pro 12.14.0.13 MULTI-PL


Opis:
DriverMax jest użytecznym narzędziem, umożliwiającym wyszukiwanie, pobieranie oraz instalację sterowników do urządzeń w systemie Windows. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a oferowane przez niego funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, który użytkownik poświęcić musiałby na wyszukiwanie odpowiednich sterowników lub co gorsza na reinstalację systemu po awarii, wynikającej z instalacji błędnych i problematycznych sterowników.

Zasada działania narzędzia jest identyczna jak ta stosowana w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Po uruchomieniu DriverMax przeprowadza analizę zainstalowanych (lub nie) w systemie sterowników dla sprzętu i w razie potrzeby daje możliwość ich pobrania oraz aktualizacji (lub instalacji). Program pozwala także zredukować liczbę restartów komputera koniecznych podczas instalacji większej ilości sterowników. W przypadku pracy z DriverMax niezależnie od ich liczby nastąpi tylko jeden raz ponowne uruchomienie systemu.

Ważnym elementem programu jest moduł do tworzenia kopii zapasowych sterowników zainstalowanych w systemie. Pozwala on jeszcze przed aktualizacją zapisać je w wybranym folderze lub archiwum ZIP, a następnie łatwo później przywrócić np. po reinstalacji systemu.

System operacyjny:
Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP


Rozmiar/Total Size (WinRaR): 6,85 MB
Zawartosc Uploadu:Setup + patch-URET
Po spatchowaniu restart komputera
Rodzaj Kompresji: rar
Wersja Jezykowa: pl
Dane Naprawcze: 3%
Haslo: BRAK


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Pobrałeś zostaw LIKE Prosze winked

  • The Wizard
  • 11 Czerwiec 2021 19:16
  • Ranga: Moderator
DriverMax Pro 12.14.0.13 MULTI-PL

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto