Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
SoftPerfect NetWorx 6.2.9 MULTi-PL

NetWorx to małe i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie umożliwiające monitorowanie ilości danych pobieranych i wysyłanych do Internetu.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:58
Powód: nowa wersja

 
YT Downloader 7.9.5 | English

YT Downloader prosty i łatwy w użyciu program przeznaczony do pobierania, i oglądania filmów z popularnych serwisów wideo YouTube, Facebook, Google Video, Yahoo Video itp. YT Downloader umożliwia także konwertowanie plików wideo do różnych formatów (na przykład MP3 , MP4, AVI, 3GP, MPEG), które można następnie oglądać na różnych urządzeniach mobilnych (iPod, iPhone, PSP i iTunes). Istnieje możliwość odtwarzania pobranych plików wideo za pomocą zintegrowanego odtwarzacza.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:36
Powód: Nowa wersja

 
HitmanPro.Alert 3.8.19 Build 923 [Pre-activated] | Multi | PL

HitmanPro.Alert to zaawansowane narzędzie z systemem ochrony w czasie rzeczywistym, które zwiększy bezpieczeństwo użytkownika podczas codziennego korzystania z Internetu. Pojęcie "ransomware" może być nie do końca znane wszystkim internautom, ale w skrócie mamy tutaj do czynienia ze szkodliwym oprogramowaniem, które działa na zasadzie okupu.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:22
Powód: Nowa wersja

 
Internet Download Manager 6.40 Build 1+Retail | Multi | PL

Internet Download Manager (IDM) to menadżer oraz akcelerator pobierania plików, który integruje się ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi i zastępuje dostępne w nich funkcje/moduły pobierania, oferując znacznie większe możliwości niż one. Dodatkowo program pozwala na łatwe pobieranie materiałów wideo z rozmaitych serwisów – m.in. YouTube, Dailymotion, Facebook, Google Video, MySpaceTV. Możliwe jest także ściąganie plików wchodzących w skład stron internetowych oraz kompletnych stron WWW.


Artykuł edytował: The Wizard - 30-11-2021, 11:42
Powód: Nowa wersja

 
Fast Video Downloader 4.0.0.19 | Multi

Fast Video Downloader to prosty w obsłudze program do pobierania materiałów filmowych z internetu. Dzięki tej aplikacji otrzymamy możliwość zapisania na dysku twardym plików wideo z dużej liczby stron internetowych, takich jak Bing, DailyMotion, Facebook, Flickr, Metacafe, YouTube i Vimeo.


Artykuł edytował: The Wizard - 30-11-2021, 11:40
Powód: Nowa wersja

 
Internet Download Manager 6.40 Build 1 + Retail MULTi-PL

Internet Download Manager to program do szybkiego pobierania plików z internetu. Dzięki fragmentacji pobieranych plików potrafi je pobierać nawet 5 razy szybciej niż poprzez standardowe metody. Dodatkowo posiada mechanizm wznawiania pobierania plików w razie problemów z łączem, restartu komputera czy innych problemów.


Artykuł edytował: first person - 29-11-2021, 23:53
Powód: nowa wersja

 
WYSIWYG Web Builder 17.0.5 [x64] | English

WYSIWYG Web Builder to program do tworzenia stron internetowych, który automatycznie tworzy kod HTML, a użytkownik po prostu umieszcza obiekty tam gdzie chce. Oznacza to że znajomość HTML w ogóle nie jest wymagana. Wystarcz przeciągnąć i upuścić obiekty w dowolne miejsce na stronie. Następnie pozostaje tylko przesłać powstałe pliki na serwer za pomocą wbudowanego narzędzia Publikuj.


Artykuł edytował: The Wizard - 27-11-2021, 12:51
Powód: Nowa wersja

 
AdGuard 7.7.2 (7.7.3733.0) MUTLI-PL [REPACK]

AdGuard jest najlepszym sposobem na pozbycie się natrętnych reklam, śledzenia online i zabezpieczenia komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Spraw, aby Twoje surfowanie po sieci było szybsze, bezpieczniejsze i bardziej wygodne, dzięki AdGuard!


Artykuł edytował: first person - 27-11-2021, 10:50
Powód: nowa wersja

 
Bulk Image Downloader 6.04.0 (x86/x64) MULTI-PL

Bulk Image Downloader to popularne i bardzo skuteczne narzędzie, umożliwiające zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Z jego pomocą zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna.


Artykuł edytował: first person - 27-11-2021, 09:39
Powód: nowa wersja

 
WYSIWYG Web Builder v17.0.5 Final (x64)

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.


Artykuł edytował: first person - 26-11-2021, 22:39
Powód: nowa wersja

<<>>