Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
FlixGrab+ 1.6.14.1122 Premium

FlixGrab, unikalna i potężna aplikacja do pobierania wideo z Serwisu Netflix. Dzięki tej aplikacji możesz pobierać i oglądać dowolne filmy Netflix w trybie offline na dowolnym urządzeniu. Proces pobierania jest dość prosty. Musisz wkleić adres URL wideo, klikając jeden przycisk i wybrać jakość audio/wideo.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 11:30
Powód: nowa wersja

 
HitmanPro.Alert 3.8.13 Build 903 [Pre-activated] | Multi | PL

HitmanPro.Alert to zaawansowane narzędzie z systemem ochrony w czasie rzeczywistym, które zwiększy bezpieczeństwo użytkownika podczas codziennego korzystania z Internetu. Pojęcie "ransomware" może być nie do końca znane wszystkim internautom, ale w skrócie mamy tutaj do czynienia ze szkodliwym oprogramowaniem, które działa na zasadzie okupu.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 10:46
Powód: Nowa wersja

 
Bulk Image Downloader 5.97.0 (x86/x64) MULTI-PL

Bulk Image Downloader to popularne i bardzo skuteczne narzędzie, umożliwiające zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Z jego pomocą zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna.


Artykuł edytował: first person - 23-06-2021, 06:08
Powód: nowa wersja

 
Ant Download Manager Pro 2.3.0 Build 78861 MULTI-PL

Ant Download Manager (AntDM) to menadżer do pobierania plików oraz materiałów wideo z internetu. Podczas pobierania plików, aplikacja dzieli je na poszczególne części (na wiele wątków) i tym samym zwiększa prędkość transferu danych. Ant Download Manager pobiera pliki z maksymalną przepustowością oraz wznawia przerwane połączenie podczas pobierania danych z internetu.


Artykuł edytował: first person - 22-06-2021, 21:08
Powód: nowa wersja

 
Ant Download Manager Pro 2.3.0 Build 78861 | Multi | PL

Ant Download Manager to menedżer pobierania muzyki i materiałów wideo z internetu. Podczas pobierania plików, aplikacja dzieli je na poszczególne części (na wiele wątków) i tym samym zwiększa prędkość transferu danych. Ant Download Manager pobiera pliki z maksymalną przepustowością oraz wznawia przerwane połączenie podczas pobierania danych z internetu. Oprócz pobierania standardowych plików, umożliwia również pobieranie utworów i materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-06-2021, 17:56
Powód: Nowa wersja

 
4K Stogram Professional 3.4.2.3620 [x64+x86] | Multi | PL

4K Stogram to nieoficjalny klient serwisu Instagram. Aplikacja pozwala użytkownikowi na wygodne pobieranie zdjęć znajdujących się we wskazanych profilach, tworzenie kopii zapasowych oraz monitorowanie aktywności na ulubionych kanałach. 4K Stogram charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki czemu obsługa dostępnych funkcji jest prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym odbiorcom.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-06-2021, 22:34
Powód: Nowa wersja

 
ByClick Downloader 2.3.10 | Multi | PL

ByClick Downloader (dawniej YouTube By Click) pozwala pobrać ulubione materiały wideo z serwisów YouTube, Facebook, Twitter, Vimeo, Dailymotion, Instagram, LiveLeak, MyVideo, Niconico video, Flickr, FC2, Vine, Veoh, Izlesene, Metacafe, Viki, Break, Rutube, Tumblr, SoundCloud, YouKu, Tudou, a następnie odtwarzać je w trybie offline (bez dostępu do Internetu) bezpośrednio z dysku komputera pomocą wbudowanego odtwarzacza.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-06-2021, 18:37
Powód: Nowa wersja

 
YT Downloader 7.5.9 | English

YT Downloader prosty i łatwy w użyciu program przeznaczony do pobierania, i oglądania filmów z popularnych serwisów wideo YouTube, Facebook, Google Video, Yahoo Video itp. YT Downloader umożliwia także konwertowanie plików wideo do różnych formatów (na przykład MP3 , MP4, AVI, 3GP, MPEG), które można następnie oglądać na różnych urządzeniach mobilnych (iPod, iPhone, PSP i iTunes). Istnieje możliwość odtwarzania pobranych plików wideo za pomocą zintegrowanego odtwarzacza.


Artykuł edytował: The Wizard - 20-06-2021, 18:33
Powód: Nowa wersja

 
TunePat Netflix Video Downloader 1.2.3TunePat Netflix Video Downloader 1.2.3


Opis:
TunePat Netflix Video Downloader to najlepsze rozwiązanie, które pozwala cieszyć się filmami i programami telewizyjnymi Netflix na dowolnym urządzeniu, bez wdrażania ruchu internetowego i bez naruszania ograniczeń serwisu Netflix. Dzięki TunePat Netflix Video Downloader możesz oglądać filmy i programy telewizyjne Netflix na telefonie iPhone, iPadzie, telefonach i tabletach z Androidem, telewizorze i innych urządzeniach zgodnych z MP4
 
EaseUS Partition Master 15.8 All Editions+WinPE / PLEaseUS Partition Master 15.8 All Editions+WinPE / PL


Opis:
EaseUS Partition Master to narzędzie do zarządzania partycjami dysku twardego. Doskonale nadaje się do podstawowych operacji na partycjach: kopiowanie, usuwanie, zmiana wielości, itd. Wśród ważniejszych funkcji oprogramowania EaseUS Partition Master warto wymienić możliwość łączenia wolnych, sąsiadujących ze sobą partycji w jedną bez obawy o utratę danych.
<<>>