Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Adobe Fresco 1.8.1.205 [x64] [Pre-Activated] | Multi

 
Adobe Fresco 1.8.1.205 [x64] [Pre-Activated] | Multi

Aplikacja Adobe Fresco została opracowana z myślą o urządzeniach z piórami i urządzeniach dotykowych. Łączy ona największą na świecie kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych z przełomową technologią pędzli aktywnych oferującą całkowicie naturalne środowisko malowania i rysowania. Jest ona doskonałym narzędziem dla artystów, twórców ilustracji, szkicowników i innych autorów, którzy chcą odkryć radość z rysowania i malowania lub powrócić do tego zajęcia. Akwarele i farby olejne rozmywają się oraz mieszają przy każdym dotknięciu. Pędzli wektorowych i rastrowych można używać na tym samym obszarze roboczym. Dostępne są tysiące ulubionych pędzli programu Adobe Photoshop, a także kolekcja mistrza pędzli Kyle'a T. Webstera. Program Adobe Fresco oferuje łatwy dostęp do największej na świecie gamy zaawansowanych pędzli. Dzięki mechanizmowi Adobe Sensei aktywne pędzle wyglądają i zachowują się tak samo jak prawdziwe. Akwarele rozlewają się i mieszają w czasie rzeczywistym. Gęste farby olejne można zawijać i rozmazywać na obszarze roboczym, uzyskując efekt grubości 3D. Autorzy zaprojektowali podstawowe narzędzia używane przez twórców ilustracji, aby przyspieszyć ich działanie oraz ułatwić ich używanie za pomocą pióra lub dotyku. Zmodernizowany zestaw procesów zaznaczania i maskowania ułatwia rysownikom oddzielanie części warstw i przekształcanie zaznaczeń w maski. Interfejs można dostosować do potrzeb osób lewo- lub praworęcznych. Aby usunąć z obszaru roboczego rozpraszające elementy, wystarczy użyć trybu pełnoekranowego. Aplikacja jest zintegrowana z usługą Creative Cloud. Aplikacja Adobe Fresco doskonale współpracuje z programem Photoshop na tablecie iPad. To połączenie pomaga w scalaniu obrazów, retuszowaniu kompozycji, dodawaniu tekstu i kreatywnym stosowaniu warstw.


Wymagania systemowe:
- Microsoft Windows® 10 w wersji 1809 lub nowszej
- 4 GB pamięci RAM
- Dysk twardy 2 GB
- Procesor graficzny Intel lub NVIDIA z Direct X Feature Level 12.1


Dane uploadu:
Wielkość całości: 524.01 GB
Zawartość: Setup [Pre-Activated]
System: Windows® 10
Rodzaj kompresji: .zip
Zawartość: Setup Pre-Activated
Wersje językowe: Angielska, Brazylijska, Chińska, Czeska, Duńska, Fińska, Francuska, Hiszpańska, Japońska, Koreańska, Niemiecka, Niderlandzka, Norweska, Polska, Portugalska, Rosyjska,Szwedzka, Turecka, Włoska
Strona producenta
adobe.com


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą widzieć tekstu. Załóż darmowe konto

TAGI:


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto