Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Adobe Illustrator 2020 24.2.2.521 [x64] [Pre-Activated] | Multi

 
Adobe Illustrator 2020 24.2.2.521 [x64] [Pre-Activated] | Multi

Program Adobe Illustrator CC jest popularnym i bardzo cenionym programem do edycji grafiki wektorowej. Aplikacja zapewnia podobne funkcje i narzędzia pracy co CorelDraw, ale znajdziemy w nim również nowsze rozwiązania, które usprawnią i przyśpieszą projektowanie grafiki wektorowej na komputerze. Adobe Illustrator CC jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia różnych ilustracji, grafiki cyfrowej, stron internetowych oraz materiałów obsługiwanych przez urządzenia mobilne. oparty na nowym systemie zapewniania wydajności Adobe Mercury, który gwarantuje szybkość i stabilność pracy z dużymi, złożonymi plikami. Dzięki natywnej obsłudze technologii 64-bitowej w systemach Mac OS i Windows oraz optymalizacji użycia pamięci RAM i ogólnej wydajności oprogramowanie oferuje dokładność, szybkość i idealną stabilność nawet podczas przetwarzania dużych, złożonych plików. Program umożliwia pracę z plikami graficznymi praktycznie dowolnych typów - między innymi PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG i DXF. Grafikę przeznaczoną do publikacji w Internecie można z łatwością wyświetlać, optymalizować i zapisywać, korzystając z możliwości wyboru formatu, koloru, jakości i innych opcji. Nowe narzędzie Pisanie dotykowe oferuje niespotykaną precyzję pisania, umożliwiając przesuwanie, skalowanie i obracanie poszczególnych znaków z zachowaniem opcji zmiany czcionki i tekstu. Do malowania może posłużyć zdjęcie przekształcone w pędzel. Pędzle kompozycji, wzorków i rozpraszania pozwalają na stosowanie obrazów rastrowych. Aby uzyskać skomplikowany, naturalny wygląd, wystarczy wykonać kilka prostych pociągnięć pędzlem. Pociągnięcia można w dowolny sposób modyfikować - tak samo jak wszystkie pędzle programu Illustrator. Ręczne pisanie kodu elementów stron internetowych, na przykład ikon czy wzorków, może być frustrujące. Program Illustrator znacznie przyspiesza tworzenie witryn internetowych dzięki funkcji generowania kodu CSS, która obsługuje nawet tak złożone elementy, jak logo z gradientami. Uzyskany kod można zwyczajnie skopiować i wkleić do edytora stron internetowych. Oprócz tego oferuje również synchronizację kolorów, konwersację obszarów i przekształcanie kompozycji.


Wymagania systemowe
Procesor: wielordzeniowy procesor Intel (z obsługą 32/64-bit) lub procesor AMD Athlon 64
System operacyjny: Windows 10 *
RAM: 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB) dla wersji 32-bitowej; 4 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB) dla
wersji 64-bitowej
Dysk twardy: 2 GB miejsca na dysku do instalacji; dodatkowe miejsce wymagane do instalacji; Zalecany dysk SSD
Rozdzielczość monitora: 1024 x 768 (zalecane 1920 x 1080)
Aby korzystać z przestrzeni roboczej Touch w programie Illustrator, musisz mieć tablet / monitor z ekranem dotykowym i systemem Windows 10 (zalecany Microsoft Surface Pro 3).
GPU: OpenGL 4.x
Opcjonalne: Aby korzystać z wydajności GPU: Twój system Windows powinien mieć co najmniej 1 GB pamięci VRAM (zalecane 4 GB), a komputer musi obsługiwać OpenGL w wersji 4.0 lub nowszej.


Dane uploadu:
Wielkość całości: 1.28 GB
Zawartość: Setup [Pre-activated]
System: Windows® 10/8.1/8/7
Rodzaj kompresji: .zip
Wersje językowe: Angielska, Czeska, Duńska, Francuska, Hebrajska, Hiszpańska, Niderlandzka, Niemiecka, Polska, Portugalska, Rosyjska, Szwedzka, Turecka, Ukraińska, Węgierska, Włoska
Brak hasła
Strona producenta
adobe.com


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą widzieć tekstu. Załóż darmowe konto

TAGI:


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto