Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Camera Bits Photo Mechanic Plus 6.0 Build 5560 [x64] | English

Photo Mechanic to profesjonalny program do przeglądania, katalogowania i porównywania zdjęć z wielu kart pamięci, zanim trafią na dysk lub do programu do edycji. Photo Mechanic wyróżnia się na tle innych przeglądarek zdjęć możliwością zaawansowanego zarządzania ocenami i metadanymi.
 
Adobe Photoshop 2020 v21.2.5 Build 441 (x64) MULTI-PL [PRE-CRACKED]

Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.


Artykuł edytował: first person - 3-03-2021, 08:47
Powód: reupload

 
Pixologic ZBrush 2021.6 (x64)

ZBrush 2021 to długo oczekiwane wydanie od Pixologic, twórcy wielokrotnie nagradzanego oprogramowania do grafiki 3D. Zaprojektowany i zbudowany przez artystów dla artystów, ZBrush jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów graficznych 2D / 3D.
 
Qimage Ultimate 2021.104 | English

Qimage Ultimate to program do obróbki i drukowania zdjęć. Aplikacja obsługuje fotografie pobrane bezpośrednio z aparatu cyfrowego - w formacie RAW. Za jego pomocą możemy szybko poddać zdjęcia obróbce i wysłać do podłączonej drukarki. Qimage Ultimate, dzięki przejrzystemu i estetycznemu interfejsowi, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, za pomocą których możemy przeglądać swoje zdjęcia, poddawać korekcie i sprawnie drukować.


Artykuł edytował: The Wizard - 2-03-2021, 13:00
Powód: Nowa wersja programu

 
Topaz Studio 2.3.2 (x64)

Topaz Studio to intuicyjny program do niedestruktywnej edycji i stylizacji zdjęć. Topaz Studio zawiera mnóstwo filtrów i efektów, od podstawowych zmian ekspozycji i balansu bieli po bardzo skomplikowane efekty kreatywne.
 
Corel Painter Essentials 8.0.0.148+Portable [Zarejestrowana] | Multi

Corel Painter Essentials to uproszczona wersja programu Corel Painter. Do dyspozycji mamy zestawy pędzli, faktury papieru, wiele efektów i materiałów malarskich. Corel Painter Essentials może na nasze życzenie przekształcić zdjęcie w obraz malarski za pomocą wybranego rodzaju pędzla i dużej liczby innych parametrów. Aplikacja jest kierowana do początkujących lub mniej wymagających artystów i fotografów.


Artykuł edytował: The Wizard - 1-03-2021, 20:09
Powód: Dodano alternatywne linki

 
ArchiCAD 24 Build 3008 (x64)ArchiCAD jest rozbudowanym pakietem do projektowania konstrukcji inżynierskich. Za jego pomocą stworzone mogą zostać projekty dwuwymiarowe, trójwymiarowe, aksonometryczne oraz perspektywiczne.

Oprogramowanie posiada interfejs podzielony na panele z narzędziami. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by sterowanie odbywało się za pomocą skrótów klawiszowych, co przy zaawansowanym projekcie może znacząco skrócić czas, jaki należy temu poświęcić.

 
SketchUp Pro 2021 v21.0.339 (x64)SketchUp to profesjonalne oprogramowanie, służące do modelowania trójwymiarowych obiektów, domów, statków kosmicznych, rzeźb itp.
Bardzo dobrze sprawdza się ono również podczas projektowania i aranżacji dowolnego
typu wnętrz czy ogrodów, oferując bogatą gamę gotowych komponentów.
 
MAGIX VEGAS Pro 16.0.0.361 - 64 bit PLVEGAS Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS ? uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych).
 
Wondershare Filmora 9.5.1.7 (x64)Wondershare Filmora to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i edycji materiałów wideo, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wykonywanie kolejnych operacji
<<>>