Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
CyberLink PhotoDirector Ultra 13.1.2330.0 [x64] [Pre-Activated] | Multi

CyberLink PhotoDirector to profesjonalne narzędzie do katalogowania i zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych kierowane zarówno do początkujących, jak również doświadczonych fotografów oraz grafików. Wspiera ono użytkownika na każdym etapie pracy z fotografią, począwszy od importu zdjęć z aparatu, ich modyfikacji, selekcjonowania, a kończąc na wydruku czy prezentacji fotografii w formie pokazu slajdów.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 23:43
Powód: Nowa wersja

 
IrfanView 4.59 Commercial [x64+x86]+All plugins+All Language | Multi | PL

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka plików graficznych o bardzo rozbudowanych możliwościach. Program pozwala przejrzeć zarówno pliki graficzne w wielu formatach, w tym pliki RAW z wielu aparatów cyfrowych, ikony z plików wykonywalnych i bibliotek, wielostronicowe TIFF-y, jak i multimedialne, a nawet płyty Video CD.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:30
Powód: Nowa wersja

 
IrfanView 4.59 Commercial (x86/x64) MULTi-PL + Plugins

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka plików graficznych o bardzo rozbudowanych możliwościach.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:12
Powód: nowa wersja

 
ArchiCAD 25 Build 4013 (x64)

ArchiCAD jest rozbudowanym pakietem do projektowania konstrukcji inżynierskich. Za jego pomocą stworzone mogą zostać projekty dwuwymiarowe, trójwymiarowe, aksonometryczne oraz perspektywiczne.


Artykuł edytował: first person - 30-11-2021, 14:34
Powód: nowa wersja

 
CODIJY Colorizer Pro 4.2.0 (x64) MULTi-PL

Zamień czarno-białe zdjęcia w kolorowe arcydzieła, korzystając z najnowocześniejszej technologii! Ożywiaj stare rodzinne zdjęcia, zestawiaj vintage ilustracje, testuj schematy kolorów i wiele więcej! To łatwe w użyciu oprogramowanie do edycji zdjęć koloruje czarno-białe zdjęcia, nie wymaga talentu do projektowania graficznego! Wystarczy narysować podstawowe kolorowe pociągnięcia nad obszarem, a program automatycznie zastosuje kolor do wybranego obszaru.


Artykuł edytował: first person - 28-11-2021, 19:16
Powód: nowa wersja

 
Red Giant Universe 5.0.1 (x64)

Red Giant Universe to zestaw narzędzi dla edytorów i grafików ruchu. Wszystkie wtyczki Universe są akcelerowane przez GPU i działają w wielu aplikacjach hosta na komputerach Mac i Windows.
 
Red Giant Trapcode Suite 17.1.0 (x64)

Trapcode Suite to pakiet pluginów pozwalający na wysokiej jakości projektowanie efektów dla grafik 3D. Jego w pełni wyposażone narzędzia pozwalają stworzyć piękne realistyczne efekty - z naciskiem na prace 3D - dla tytułów tekstowych,animowanych teł czy logo oraz efektów specjalnych.


Artykuł edytował: first person - 28-11-2021, 14:55
Powód: nowa wersja

 
SolidWorks 2022 SP0 Full Premium (2021/Multi_PL/X64)

SolidWorks 2022 SP0 Full Premium (2021/Multi_PL/X64)

SolidWorks 2022 SP0 Full Premium (2021/Multi_PL/X64)
Size: 15 GB

SolidWorks jest programem do parametrycznego modelowania trójwymiarowego. Pozwala na zaprojektowanie modeli brylowych, a takze arkuszy blach, konstrukcji spawanych, form, modeli powierzchniowych. Ponadto umozliwia zlozenie wszystkich elementów w jeden projekt oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej. Oprogramowanie Solidworks to równiez doskonale narzedzie do wizualizacji, dzieki czemu Twój projekt rozpocznie zycie jeszcze przed jego wyprodukowaniem.
 
CorelDRAW Technical Suite 2021 23.5.0.506 | Multi | PL

Pakiet CorelDRAW Technical Suite zawiera narzędzia potrzebne do realizacji dowolnych projektów. Precyzyjnie i z pełną kontrolą utworzysz szczegółowe rysunki techniczne - od opracowania projektu po opublikowanie dokumentacji technicznej. Pozwala on użytkownikom łatwo i szybko tworzyć dokumenty za pomocą precyzyjnych narzędzi kreślarskich i fotograficznych przy zachowaniu pełnej zgodności i formatu plików z przyjętymi w branży normami.


Artykuł edytował: The Wizard - 27-11-2021, 10:07
Powód: Nowa wersja

 
IDimager Photo Supreme 6.6.0.4047 [x64] Multi

IdImager Photo Supreme - program dla właścicieli aparatów cyfrowych. Najbardziej wydajny i wygodny kataloger obrazów. Dzięki Photo Supreme możesz importować obrazy z aparatów cyfrowych, przeglądać, tworzyć katalogi, archiwizować, edytować, drukować, wysyłać pocztą e-mail, tworzyć pokazy slajdów, publikować obrazy w Internecie itp.


Artykuł edytował: The Wizard - 27-11-2021, 09:43
Powód: Nowa wersja

<<>>