Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Adobe XD 29.2.32 [x64] [Pre-Activated] | Multi

Adobe XD CC - to nowe kreatywne narzędzia Adobe do projektowania wysokiej jakości prototypów interfejsów użytkownika do aplikacji mobilnych i internetowych. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane do tworzenia szybkich prototypów, a także do wiernego interfejsu użytkownika i projektowania.
 
InPixio Photo Eraser 10.3.7447.32534 Multilingual

InPixio Photo Eraser 10.3.7447.32534 Multilingual

Masz dość robienia zdjęć z tymi wszystkimi niechcianymi obrazami w tle? Czy kiedykolwiek chciałeś po prostu pozbyć się tego znaku za swoimi lub tymi ludźmi, którzy przechodzą? Teraz możesz wymazać wszystko, co chcesz zrobić na zdjęciu, używając Photo Eraser na PC. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, który obraz chcesz usunąć, zaznacz go i kliknij! Jeśli pozostały jakieś drobne ślady, użyj narzędzia klonowania, aby połączyć kolory w celu uzyskania gładkiego, bezszwowego wyglądu. Nikt nigdy nie dowie się, że cokolwiek skasowałeś, a będziesz miał idealne zdjęcie, które próbujesz uchwycić w pierwszej kolejności.
 
InPixio Photo Cutter 10.3.7447.32390 Multilingual

InPixio Photo Cutter 10.3.7447.32390 Multilingual

Wytnij w kilka kliknięć! Za pomocą programu do przycinania zdjęć InPixio wycinaj ze zdjęć dowolne szczegóły, osobę, obiekt lub krajobraz. Wybierz kształt obiektu, korzystając z kursora lub tła do usunięcia, algorytm Photo Cutter działa automatycznie! Możesz także użyć kursora "retention", aby zachować ważne szczegóły i uzyskać pomyślne wycięcie! Nawet drobne szczegóły, takie jak włosy, można usunąć z niezwykłą precyzją. Następnie po prostu wklej wycięte obiekty na dowolnym tle, aby zrobić kolaże lub fotomontaże - jednym kliknięciem!
 
InPixio Photo Focus Pro 4.10.7447.32475 Multilingual

InPixio Photo Focus Pro 4.10.7447.32475 Multilingual

InPixio Photo Focus
- Rób wyraźne i ostre zdjęcia. Niewyraźne zdjęcia nie zawsze można ominąć - zwłaszcza w przypadku spontanicznych migawek. InPixio Photo Focus błyskawicznie rozwiązuje ten problem i tworzy wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości.
 
InPixio Photo Maximizer Pro 5.10.7447.32333 Multilingual

InPixio Photo Maximizer Pro 5.10.7447.32333 Multilingual

Bardzo wydajna funkcja zoomu, która może powiększać obrazy nawet o 1000%. Dzięki 7 algorytmom zbliżenia, Photo Maximizer może określić docelowy rozmiar obrazu w pikselach lub centymetrach. Wymaganą rozdzielczość można również dostosować, aby uzyskać nieskazitelne wyniki. Jest to szczególnie ważne przy drukowaniu zdjęć i gwarantuje najwyższą jakość.
 
High-Logic FontCreator 13.0.0.2645 [x64+x86] | English

FontCreator to rozbudowane, ale za to bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia i edytowania czcionek OpenType i TrueType. Program oferuje bardzo przejrzystą formę w zakresie przeglądania zainstalowanych czcionek poprzez umieszczenie zestawienia tychże w jednym oknie (zawiera ono nazwę czcionki, rodzaj, nazwę pliku i rozmiar).
 
IDimager Photo Supreme 5.4.1.2937 [x64+x86] | Multi

IdImager Photo Supreme - program dla właścicieli aparatów cyfrowych. Najbardziej wydajny i wygodny kataloger obrazów. Dzięki Photo Supreme możesz importować obrazy z aparatów cyfrowych, przeglądać, tworzyć katalogi, archiwizować, edytować, drukować, wysyłać pocztą e-mail, tworzyć pokazy slajdów, publikować obrazy w Internecie itp.
 
Adobe Illustrator 2020 v24.1.3.428 [x64] [Pre-activated] | Multi

Program Adobe Illustrator CC jest popularnym i bardzo cenionym programem do edycji grafiki wektorowej. Aplikacja zapewnia podobne funkcje i narzędzia pracy jak CorelDraw, ale znajdziemy w nim również nowsze rozwiązania, które usprawnią i przyśpieszą projektowanie grafiki wektorowej na komputerze. Adobe Illustrator CC jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia różnych ilustracji, grafiki cyfrowej, stron internetowych oraz materiałów obsługiwanych przez urządzenia mobilne. oparty na nowym systemie zapewniania wydajności Adobe Mercury, który gwarantuje szybkość i stabilność pracy z dużymi, złożonymi plikami.
 
Movavi Photo Editor 6.5.0 [x64+x86]+Portable [Zarejestrowane] | Multi

Movavi Photo Editor to ciekawy edytor graficzny, w którym można kontrolować raczej podstawowe parametry zdjęć i obrazów, ale z wykorzystaniem wielu nowatorskich i wygodnych metod. Program pozwoli nam na wprowadzanie barwnych korekt do fotografii, korzystania z narzędzi przycinania i obracania, możliwość dodawania tekstu oraz usuwania (lub podmieniania) tła, co odbywa się w dużym stopniu w sposób zautomatyzowany. W połączeniu z ciekawym i nowoczesnym interfejsem, aplikacja okazuje się bardzo interesującą propozycją podstawowego edytora zdjęć.
 
Adobe Photoshop 2020 v21.1.3.190 (x64) MULTI-PL [REPACK]

Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.
<<>>