Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Avast Premium Security 21.3.2459 (Build 21.3.6164.561) | Multi | PL

Avast Premium Security to więcej niż antywirus - to gwarancja kompleksowej ochrony online wszystkich Twoich komputerów, telefonów i tabletów. Avast Premium Security zapewnia ochronę przed wszystkimi zagrożeniami online, łącznie z fałszywymi stronami internetowymi i oprogramowaniem ransomware.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-04-2021, 13:21
Powód: Nowa wersja programu

 
SUPERAntiSpyware Professional X 10.0.1222 [x64] | English

SUPERAntiSpyware Professional to najlepszy program antyszpiegowski, który skanuje dyski twarde, dyski wymienne, pamięć i rejestr pod kątem oprogramowania szpiegującego i reklamowego, w tym różnego rodzaju trojany, robaki, keyloggery itp. Pracuj w trybie monitorowania systemu w czasie rzeczywistym, „na żądanie” lub zgodnie z harmonogramem, skanuje pamięć, rejestr i pliki pod kątem oprogramowania szpiegującego. Za pomocą programu znaleziono pasożyty, które można usunąć lub umieścić w kwarantannie. Możesz skanować na trzy sposoby.


Artykuł edytował: The Wizard - 18-04-2021, 13:16
Powód: Nowa wersja programu

 
GridinSoft Anti-Malware 4.1.89.5255 [Portable] | Multi | PL

GridinSoft Anti-Malware to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity.


Artykuł edytował: The Wizard - 14-04-2021, 10:17
Powód: Nowa wersja programu

 
IObit Malware Fighter Pro 8.6.0.793 | Multi | PL

IObit Malware Fighter Pro to zaawansowane narzędzie do usuwania szkodliwego oprogramowania i spyware, które usuwa najgłębsze infekcje komputera i chroni przed zagrożeniami typu adware, trojany, keyloggery, boty, robaki, itd.Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny. IObit Malware Fighter posiada trzy różne tryby skanowania – szybki pełny i dowolny. Oprócz tego znajdziemy w nim funkcję do ochrony komputera w czasie rzeczywistym.


Artykuł edytował: The Wizard - 13-04-2021, 18:26
Powód: Nowa wersja programu

 
GridinSoft Anti-Malware 4.1.89.5255 | Multi | PL

GridinSoft Anti-Malware to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity.


Artykuł edytował: The Wizard - 12-04-2021, 10:50
Powód: Nowa wersja programu

 
Glary Malware Hunter Pro 1.124.0.722 | Multi | PL

Glarysoft Malware Hunter to rozwiązanie antywirusowe chroniące system operacyjny przez praktycznie wszystkimi typami zagrożeń. Posiada skaner rezydentny, który nieustannie monitoruje system. Nie zabrakło także modułu chroniącego prywatność jak i aktualnie uruchomionych procesów. Malware Hunter posiada trzy tryby skanowania: szybkie, pełne oraz użytkownika, czyli takie, gdzie istnieje możliwość ręcznego wskazania lokalizacji, które zostaną sprawdzone.


Artykuł edytował: The Wizard - 12-04-2021, 10:40
Powód: Nowa wersja programu

 
Zemana AntiMalware Premium 3.2.28 | Multi | PL

Zemana AntiMalware to nowoczesne oprogramowanie wykrywające i usuwające z komputera różne szkodniki, na jakie natknąć się można w Internecie. Program skanuje cały system operacyjny zaledwie w parę minut, nie spowalniając przy tym pracy komputera. Korzystając z tego oprogramowania sprawdzimy dokładnie czy nasz komputer nie posiada żadnych szkodliwych wirusów, koni trojańskich, rootkitów, robaków, keyloggerów, aplikacji szpiegowskich lub innych fałszywych komponentów.


Artykuł edytował: The Wizard - 8-04-2021, 20:32
Powód: Aktualizacja wygasłych linków

 
Malwarebytes AdwCleaner 8.2 | Multi + PL

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie z wszelakiego rodzaju komponentami adware wyświetlającymi niechciane reklamy, czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami). AdwCleaner jest programem lekkim, szybkim i bardzo prostym w użyciu.


Artykuł edytował: The Wizard - 27-03-2021, 22:15
Powód: Nowa wersja programu

 
Avast Premium Security 21.2.2455 (Build 21.2.6096.561) MULTI-PL

Avast Premium Security to najnowszy i najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający w ofercie czeskiej firmy AVAST Software. Skupia on w sobie bogaty zestaw funkcji chroniących komputer przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami oraz oferując dodatkowo takie narzędzia jak monitor aktualizacji oprogramowania, niszczarka plików i wiele innych.


Artykuł edytował: first person - 22-03-2021, 11:56
Powód: nowa wersja

 
Malwarebytes Anti-Exploit Premium 1.13.1.345 Beta | English

Malwarebytes Anti-Exploit to prosty, ale skuteczny program, który automatycznie chroni przed działaniem rozmaitych exploitów, czyli złośliwego kodu, umożliwiającego przejęcie kontroli nad danymi i komputerem dzięki lukom bezpieczeństwa w systemie oraz aplikacjach. Istotną funkcją Anti-Exploit jest osłona przed exploitami 0-day, wobec których twórcy systemu lub oprogramowania nie stworzyli jeszcze żadnych poprawek.


Artykuł edytował: The Wizard - 12-03-2021, 22:03
Powód: Nowa wersja programu

<<>>