Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Avast! Premium Security 20.5.3130 MULTI-PL

Avast Premium Security to najnowszy i najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający w ofercie czeskiej firmy AVAST Software. Skupia on w sobie bogaty zestaw funkcji chroniących komputer przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami oraz oferując dodatkowo takie narzędzia jak monitor aktualizacji oprogramowania, niszczarka plików i wiele innych.
 
GridinSoft Anti-Malware 4.1.52.4980 [x64+x86] | Multi | PL

GridinSoft Anti-Malware to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity.
 
GridinSoft Trojan Killer 2.1.32.1765+Portable [Zarejestrowana] | Multi | PL

Trojan Killer służy do usuwania malware z zainfekowanych komputerów nawet wtedy, gdy oprogramowanie antywirusowe nie jest w stanie ich zidentyfikować. Trojan Killer z założenia radzi sobie z różnego typu zagrożeniem począwszy od adware, spyware, robaków aż po konie trojańskie, a jaka jest jego skuteczność? Program usuwa skutki zagrożeń zarówno w postaci plików, jak również wpisów dodanych w rejestrze przez szkodliwe oprogramowanie.
 
UnHackMe 11.83 Build 983 | English

UnHackMe to niewielka aplikacja, która zajmuje się usuwaniem złośliwego oprogramowania. Za pomocą UnHackMe możemy pozbyć się rootkitów, koni trojańskich, wyskakujących okienek z reklamami, potencjalnie niechcianych programów, niechcianych i zbędnych procesów, keyloggerów oraz narzędzi szpiegujących. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo systemu operacyjnego Windows, usuwając aplikacje, z którymi nie może poradzić sobie nasz program antywirusowy.
 
Loaris Trojan Remover 3.1.36.1501 [x64+x86] | Multi | PL

Loaris Trojan Remover - program z pomocą którego znajdziemy i usuniemy z naszego komputera złośliwe oprogramowanie - konie trojańskie, robaki, Adware, Spyware oraz inne, szeroko pojęte wirusy - szczególnie, gdy standardowe oprogramowanie antywirusowe nie wykrywa go albo nie jest w stanie skutecznie go wyeliminować. Aplikacja pozwala na przeprowadzenie standardowego, pełnego lub niestandardowego skanowania.
 
Trojan Killer 2.1.32 Multilingual [PL]

Trojan Killer 2.1.32 Multilingual [PL]

Trojan Killer
to program do usuwania złośliwego oprogramowania (ang. malware) z systemu operacyjnego Windows.
 
UnHackMe 11.83 Build 983

UnHackMe 11.83 Build 983

UnHackMe
jest to przydatna aplikacja do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Program służy do wykrywania rootkitów, malware, Trojanów oraz innych wirusów. UnHackMe usuwa z systemu wszelkie niebezpieczne pliki, z którymi nie radzą sobie inne programy antywirusowe.
 
GridinSoft Anti-Malware 4.1.52 Multilingual [PL]

GridinSoft Anti-Malware 4.1.52 Multilingual [PL]

GridinSoft Anti-Malware
to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity.
 
Loaris Trojan Remover 3.1.36 Multilingual [PL]

Loaris Trojan Remover 3.1.36 Multilingual [PL]

Loaris Trojan Remover to narzędzie do pozbywania się złośliwego oprogramowania na komputerze pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.
 
Malwarebytes AdwCleaner 8.0.6 | Multi | PL

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie z wszelakiego rodzaju komponentami adware wyświetlającymi niechciane reklamy, czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami). AdwCleaner jest programem lekkim, szybkim i bardzo prostym w użyciu.
<<>>