Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
DVDFab Player Ultra 5.0.1.7 Multilingual [PL]

Odnowiony odtwarzacz DVDFab Player 5 oferuje całkowicie nowy silnik odtwarzania, który znacznie poprawia stabilność, kompatybilność i płynność odtwarzania; całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który wprowadza zupełnie inne tryby odtwarzania na komputerze i telewizorze, zarówno z charakterystyczną rozrywką multimedialną; i maksymalna pojemność odtwarzania, która obsługuje menu nawigacyjne na płytach DVD, Blu-ray i następnej generacji Blu-ray 4K Ultra HD, z oryginalnymi wyjściami audio HDR10 i Hi-Res, w tym Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS-HD Master i DTS: X itd.

 

DxO PhotoLab 1.2.1


DxO PhotoLab 1.2.1


DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.

 
DxO PhotoLab Elite 1.2.1 Build 3131 (x64)

DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.
 

Alien Skin Exposure X3 3.5.5.151


Alien Skin Exposure X3 3.5.5.151


Exposure X3, zaawansowany nieniszczący edytor grafiki, który umożliwia łatwe tworzenie pięknych obrazów i opanowanie całego przepływu pracy. Wysoka wydajność, potężne narzędzia organizacyjne i niedościgniona edycja kreatywna czynią z Exposure jedyną aplikację, która pozwala szybko przekształcać twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Użyj Exposure jako kompletnego edytora zdjęć do opanowania pełnego przepływu pracy lub jako wtyczki Lightroom lub Photoshop do edycji kreacji.

 
Foxit PhantomPDF Business 9.2.0.9297 MULTI-PL

Foxit PhantomPDF Business jest profesjonalnym zestawem narzędzi niezbędnych do tworzenia dokumentów PDF. Swoje zadanie spełni nie tylko w zastosowaniach domowych ale również przedsiębiorstwach, gdzie zachowane są wszystkie standardy. Można stworzyć PDF bezpośrednio z Microsoft Word, PowerPoint i Excel. Wersja Business przynosi nam rozszerzenie korzyści w zakresie kontroli i wykorzystania systemu Microsoft Windows Server Active Directory do wszystkich dokumentów w formacje PDF, które pozwalają na kontrolowanie cech dokumentów i ich certyfikowanie.
 
AIDA64 Extreme / Engineer 5.97.4600 DC 18.07.2018 MULTI-PL

AIDA64 to znakomite narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będące kontynuacją popularnego programu Everest. Głównym zadaniem programu jest dostarczanie jak największej porcji szczegółowych informacji o sprzęcie zamontowanym w naszym komputerze. Pozwala on na wyświetlanie danych o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także zainstalowanym w komputerze oprogramowaniu oraz poziomie zabezpieczeń.
 
Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.2.69 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Premiere Pro CC to najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video. Zaawansowane narzędzia i funkcje programu dają wszystko co niezbędne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną całość. Praca w czasie rzeczywistym, narzędzia do edycji plików audio i video dają precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji. Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy.

 
Hard Disk Sentinel Pro 5.30 Build 9417 MULTI-PL

Hard Disk Sentinel (HDSentinel) to jedno z bardziej zaawansowanych narzędzi, mających na celu analizowanie oraz monitorowanie stanu dysków HDD i SSD zamontowanych w komputerze. Program pozwala na testowanie, diagnozowania i w miarę możliwości również naprawę problemów występujących podczas pracy dysku twardego. Potrafi on nie tyle wykrywać błędy na nośniku danych, co również spadki wydajności pracy urządzenia. Hard Disk Sentinel dostarcza szczegółowych informacji o dysku, porady, pozwalające zadbać o stan urządzenia czy też alerty o wykrytych problemach lub raporty zestawiające różne parametry nośnika.
 
Adobe Bridge CC 2018 v8.1.0.383 (x64) Multilingual

Program Bridge CC oferuje centralny dostęp do wszystkich plików i zasobów potrzebnych w projektach artystycznych. Pozwala porządkować zasoby indywidualne i zespołowe, edytować materiały wsadowo, dodawać znaki wodne, określać centralne preferencje dotyczące kolorów, a nawet wysyłać zdjęcia do usługi Adobe Stock. Dzięki tym cechom program Bridge upraszcza obiegi pracy i pomaga ją organizować.

 
Adobe Prelude CC 2018 v7.1.1.80 Multilingual

Szybkie nagrywanie i transkodowanie nagrań wideo i szybkie tworzenie zgrubnego preludium za pomocą Prelude CC - narzędzie do rejestrowania i przetwarzania wideo zaprojektowane z myślą o intuicyjnej, wydajnej organizacji mediów i wprowadzaniu metadanych. Prelude bez trudu przekłada się na Adobe Premiere Pro CC, zapewniając płynną komunikację i organizację w całym procesie produkcji wideo.

 
Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.2.69 (x64) Multilingual

Adobe Premiere Pro CC to najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video.

 
Apowersoft ApowerManager 3.1.9 MULTI-PL

ApowerManager to program do zarządzania urządzeniami mobilnymi, który działa na komputerze z Windows oraz na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS. ApowerManager pokazuje na ekranie komputera w czytelny sposób aplikacje, dokumenty, pliki z urządzeń mobilnych i pozwala wygodnie nimi zarządzać.
 
WinRAR 5.60 (x86/x64) Final PL [OFICJALNA POLSKA WERSJA]

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.
 
Zoner Photo Studio X 19.1806.2.72

Zoner Photo Studio to przeglądarka plików graficznych urozmaicona o wiele narzędzi umożliwiających szybką edycję zdjęć fotograficznych.

 
MAGIX VEGAS Pro 15.0.0.384 (x64)

VEGAS Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS – uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych).
<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 5551 uzytkownikow w tym 3088 zalogowanych oraz 2463 gosci. Obecnie serwis przeglada 169 uzytkownikow, w tym 139 zalogowanych.
3xgul, achzari, ak2151, andyg66, animalek95, B1rt, bigfish, biskent94, BLADY1985, Bob372, bolek19934, BolekiTola, Borkowski2, bubek30, cepelin1, cezarl1010, cezar_1964, CrazyNati, darek0403, diego kowalski, dołdi, DorSkuz, driver323, elusiano, elvira3, final98, florasman, gd4010, genezyp38, gephard65, gezu.pl, glamraid, goliath012, Gosia99, gregor1968, grtobole, Hamwe379, hapamasta, har.now, harman-kardon, harry87h, hermes.9, heska, hoossee, igor.67, illuminatipolska, itan, itmgr, jahu73, jarek314, Jazz_1963, jekyl, jony69, jrec, Juliankaaa, JUREKM, jw3596, kacz59, kamski, kamurb, kapciu75, Khadif, kojot40, kozlowy, Krzysztof_k3, lalamidodo, leroy79, lisek, logan5, lordgbyron, love12, lszewczyk, lukbristol, m-marecki, magopoz, maja2016, Marcin Dumała, marciu11, Marcusso, mardla, mars46, martel, mart_kaper, marwi, mateusz919, mati01-87, mazipepe, mda, meinteil, mkudlaty, mondzierlawski, mostec, olkam1, olmo, owsik8, pandorabs, pawel196, pawelekwa, peacemaker5351, pietaszek0, piotr0123, pitosz, pitpit57, polo013, przetwornikl0001, qantex, radunio, rafik73, RE88, robertkal, romek_wesoly, ro_maz, rumm, rx15, sambolera, Sebol35, skora, Slawekpl, soanka, stefanos, stonkaA, Sugar T, SzarLatan, tenes, Tharkon, Thomas_1983, tooltip, trzypotrzy, ttt7, vertige7, wasik, wiktor32, wisnia441, wuj zenon, yanson, ypd, zabson288, Znudzony07, zonq