Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Windows 10 20H2 10.0.19042.746 AIO 26in1 (x86/x64) January 2021 Preactivated

Windows 10 jest to Ostatnia wersja systemu operacyjnego firmy Microsoft. Oficjalnie został wydany w 2015 roku i był początkowo oferowane bezpłatnie do uprawnionych użytkowników systemu Windows 7 i Windows 8.1. Ta nowa wersja łączy w sobie cechy od tych dwóch poprzednich dostosowany do potrzeb użytkowników w lepszy sposób zarówno na Komputery desktop/laptop, jak i urządzenia mobilne.
 
IObit Unlocker 1.2.0.0+Portable | Multi | PL

IObit Unlocker to niewielkie narzędzie, dające możliwość wykonywania podstawowych operacji na plikach i folderach zablokowanych z różnych powodów przez inne procesy lub programy. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jego działanie opiera się na uwalnianiu tzw. uchwytów procesów, co w rezultacie umożliwia użytkownikowi operowanie wcześniej niedostępnymi plikami i folderami. IObit Unlocker pozwala na pracę z wieloma plikami jednocześnie.
 
XnViewMP 0.98.1 [x64+x86]+Portable | Multi | PL

XnView MP to kompleksowe oprogramowanie przeznaczone do edycji, konwertowania i przeglądania plików graficznych. XnView MP jest udoskonaloną i ulepszoną wersją popularnej przeglądarki XnView. Program obsługuje ponad 500 różnych formatów graficznych (w tym APNG, TIFF, ICO, GIF, PNG, JPG itp). Podczas przeglądania zdjęć, wyświetla o nich szczegółowe informacje - nazwa pliku, daty utworzenia i ostatniej modyfikacji, rozdzielczość i szereg innych parametrów odczytywanych przy użyciu histogramu i narzędzi typu exif i exiftool.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:27
Powód: Nowa wersja programu

 
Free YouTube Download 4.3.40.121 Premium+Portable [Zarejestrowana] | Multi | PL

Free YouTube Download to program do pobierania filmów z serwisu YouTube. Jest to kolejne z lekkich i prostych w obsłudze narzędzi wydanych przez zespół DVDVideoSoft. Aplikacja pozwala na ściąganie pojedynczych nagrań wideo jak i pełnych zbiorów (playlisty, odpowiedzi, zawartość kanałów, filmy dla poszczególnych kategorii, listy odtwarzania artystów, historia, ulubione itd.).


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:25
Powód: Nowa wersja programu

 
Calibre 5.10.0 [x64+x86]+Portable | Multi | PL

Calibre to program do zarządzania zbiorem e-booków. Pozwala z e-bookami zrobić praktycznie wszystko, od budowania swojej kolekcji, wyświetlania ich na ekranie komputera i pobierania artykułów z internetu. Calibre jest programem przydatnym dla osób posiadających duże zbiory e-booków. Umożliwia w łatwy i niezwykle szybki sposób posortować bibliotekę e-książek znajdujących się na dysku naszego komputera. Za pomocą Calibre będziemy mogli w łatwy sposób zarządzać naszą kolekcją e-booków między innymi w formatach EPUB, MOBI, PDF, PDB, DOC, DOCX, TXT, ZIP, RAR oraz FB2. Program pozwala na dokonywanie konwersji pomiędzy tymi plikami oraz sortowanie książek według nazwy, daty wydania, daty dodania do bazy, języka i tematyki. Na uwagę zasługuje również fakt, że program dostępny jest w języku polskim.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:23
Powód: Nowa wersja programu

 
NCH VideoPad Video Editor Professional 10.06 Beta | English

VideoPad Video Editor Pro jest prostym w obsłudze i szybkim edytorem wideo, pozwalającym tworzyć w domowym zaciszu profesjonalnie prezentujące się filmy, wzbogacone o ciekawe efekty i przejścia, muzykę oraz własną narrację. Do montażu wykorzystane mogą być pliki audio, wideo i grafika w wielu najpopularniejszych formatach. Dodatkowo program umożliwia nagrywanie obrazu bezpośrednio z kamery DV, VHS lub zwykłej kamerki internetowej.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:21
Powód: Nowa wersja programu

 
MiniTool Power Data Recovery Business Standard / Deluxe / Enterprise / Technician 9.2 | Multi

MiniTool Power Data Recovery to aplikacja do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart SD, Smartmedia, Compact Flash, Memory Stick i innych nośników. Program odzyskuje pliki i dane utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, formatowania, ataku wirusa, problemów z partycjonowaniem lub ładowaniem, nieprawidłowego wyłączania komputera, formatowania nośnika danych lub używania na nim programu FDISK, uszkodzonego sektora rozruchowego MBR itp.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:19
Powód: Nowa wersja programu

 
R-Wipe & Clean 20.0 Build 2303 | English

R-Wipe & Clean to oferujące olbrzymie możliwości oprogramowanie do oczyszczania dysku ze zbędnych plików oraz danych o naszej aktywności na komputerze. Pozwala ono kompleksowo chronić prywatność użytkownika, jak również odzyskiwać wolną przestrzeń dyskową. Narzędzie wyposażone zostało w pokaźny zestaw funkcji, umożliwiających trwałe usunięcie informacji o aktywności użytkownika w trybie offline i online.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:17
Powód: Nowa wersja programu

 
Tipard Video Converter Ultimate 10.1.16 [x64] | Multi

Tipard Video Converter to zaawansowany i wielofunkcyjny program do konwersji plików wideo. Aplikacja oferuje możliwość konwertowania filmów 2D i 3D, bez utraty jakości obrazu i dźwięku. W dodatku posiada nowoczesny silnik konwertujący, który sześciokrotnie szybciej przetwarza pliki multimedialne niż konkurencyjne programy konwertujące. Aplikacja wspiera i konwertuje filmy do następujących formatów TS, MP4, AVI, WMV, MPEG, MOV, M4V, FLV, 3GP, WebM, F4V . Bez problemów radzi sobie z filmami w wysokiej jakości HD.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:15
Powód: Nowa wersja programu

 
AnyMP4 Video Converter Ultimate 8.1.18 [x64] | Multi

AnyMP4 Video Converter Ultimate to rozbudowany program do konwersji plików wideo. Aplikacja pozwoli w prosty sposób dokonać konwersji wielu rodzajów materiałów wideo do postaci popularnych formatów. Dzięki niemu użytkownik bez obaw wykona konwersji takich filmów jak 4K / HD / SD do postaci MP4, AVI, WebM, MKV, MOV, M4V, MPEG, FLV, WMV, MP3, WMA oraz innych popularnych formatów obsługiwanych przez urządzenia mobilne.


Artykuł edytował: The Wizard - 22-01-2021, 20:14
Powód: Nowa wersja programu

<<>>