Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Autodesk Revit 2023 / MULTI

Autodesk Revit 2023 / MULTI

Autodesk Revit 2023 na komputer z systemem Windows. Zawiera funkcje do projektowania architektonicznego, MEP i inżynierii budowlanej oraz budownictwa. Revit obsługuje wielobranżowy, oparty na współpracy proces projektowania.
 
OfficeRTool / Office(R)Tool 2.26

Narzędzie do instalacji, aktywacji, konfiguracji pakietu Office 2016-2021.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 13:06
Powód: nowa wersja

 
Windows 11 (x64) 21H2 Build 22000.739 Enterprise Office 2021 Preactivated Czerwiec 2022

Windows 11 (x64) 21H2 Build 22000.739 Enterprise Office 2021 Preactivated Czerwiec 2022

Windows 11 zapewnia spokojną przestrzeń, w której możesz kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Od odnowionego menu Start po nowe sposoby wyświetlania wiadomości, gier i treści oraz komunikowania się z bliskimi osobami — Windows 11 pozwala myśleć, tworzyć i wyrażać siebie w naturalny sposób.
 
OfficeSuite Premium 6.80.46224 [x64] [Portable] Multi | PL

OfficeSuite Premium to ciekawa alternatywa dla najpopularniejszego pakietu biurowego, czyli Microsoft Office. W skład OfficeSuite wchodzą: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych, klient poczty elektronicznej oraz przeglądarka PDF-ów z funkcją konwertowania dokumentów.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 10:34
Powód: Nowa wersja

 
PicPick Professional 6.2.0 | Multi | PL

PicPick Professional to program służący do modyfikowania plików graficznych i wykonywania zrzutów ekranowych. Korzystając z PicPick możemy wykonywać zrzuty ekranu z przewijanego okna, całego pulpitu, jego dowolnego elementu, bądź z wybranego obszaru znajdującego się na ekranie monitora. Następnie przechwycony obrazek można zapisać na dysku twardym w formacie PNG, JPG, BMP, opublikować na facebooku lub innej dowolnej stronie internetowej, przesłać drogą elektroniczną do znajomego, a nawet wydrukować lub skopiować do schowka systemowego.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 10:31
Powód: Nowa wersja

 
Coolutils Total Doc Converter 5.1.0.72 | Multi

Total Doc Converter rozwiązuje problem konwersji plików Doc, DocX, DocM, RTF lub TXT na HTML, PDF, XLS, JPG, TIFF lub tekst. Poza tym Total Doc Convetrer może również konwertować pliki RVF (Rvf na PDF, Excel, HTML, JPEG, TIFF, RTF, Tekst). Program jest poręczny i wydajny. Przejrzysty interfejs ułatwia początkującemu zrozumienie, jak to działa. W rzeczywistości nie musisz nawet uruchamiać programu. Total Doc Converter może bezproblemowo zintegrować się z Windows, co oznacza, że ​​możesz po prostu wybrać plik na pulpicie, kliknąć prawym przyciskiem myszy i nacisnąć Convert to.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 10:29
Powód: Nowa wersja

 
SmartFTP Enterprise 10.0.2997 [x64+x86] | Multi | PL

SmartFTP Enterprise wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje, nie jest jednak przy tym niepotrzebnie rozbudowany. Oprócz standardowych opcji dostępnych w tego typu programach oferuje m.in. połączenia szyfrowane, wsparcie dla protokołu IPv6, kompresję "w locie" (MODE Z), wsparcie standardu UTF-8, możliwość nawiązywanie wielu połączeń jednocześnie, sprawdzanie integralności i weryfikacja transferowanych danych, obsługę protokołu FXP (umożliwiającego realizację połączeń pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami), połączeń przez firewall, możliwość planowania zadań, listę "Ulubionych" i wiele innych.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 10:34
Powód: Nowa wersja

 
Windows 7 Ultimate SP1 (x86/x64) PL [Oryginalny obraz Systemu]

Windows 7 Ultimate SP1 (x86/x64) PL [Oryginalny obraz Systemu]

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu".


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 09:18
Powód: reupload na prosbe -:)

 
Hasleo Windows ISO Downloader 1.2

Hasleo Windows ISO Downloader to mała aplikacja, służąca do pobierania instalatorów systemu Windows w formacie ISO z oficjalnej strony Microsoft.
 
SmartFTP Enterprise 10.0.2997 (x86/x64)

SmartFTP to jeden z bardziej popularnych klientów FTP.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 00:11
Powód: nowa wersja

<<>>