Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Free YouTube Download 4.2.22.1018 Premium
+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi + PL


Free YouTube Download 4.2.22.1018 Premium+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi + PL

Free YouTube Download to program do pobierania filmów z serwisu YouTube. Jest to kolejne z lekkich i prostych w obsłudze narzędzi wydanych przez zespół DVDVideoSoft. Aplikacja pozwala na ściąganie pojedynczych nagrań wideo jak i pełnych zbiorów (playlisty, odpowiedzi, zawartość kanałów, filmy dla poszczególnych kategorii, listy odtwarzania artystów, historia, ulubione itd.).
 
GridinSoft Anti-Malware 4.1.7.299
+Portable x64 [wersja zarejestrowana] / Multi + PL


GridinSoft Anti-Malware 4.1.7.299+Portable x64 [wersja zarejestrowana] / Multi + PL

GridinSoft Anti-Malware to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity. Dodatkowym atutem programu jest naprawianie wszelkich zmian wprowadzone przez złośliwe oprogramowania w systemie oraz w jego rejestrze. Ponadto, usuwa wszystkie wpisy i pliki powstałe w wyniku ataku wirusa lub innego zagrożenia. Dodatkowo warto wspomnieć, że baza danych ze złośliwym oprogramowaniu jest aktualizowana na bieżąco, podczas każdego uruchomienia programu.
 
SmartFTP Enterprise 9.0.2708.0 x64+x86 / Multi + PL

SmartFTP Enterprise 9.0.2708.0 x64+x86 / Multi + PL

SmartFTP Enterprise wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje, nie jest jednak przy tym niepotrzebnie rozbudowany. Oprócz standardowych opcji dostępnych w tego typu programach oferuje m.in. połączenia szyfrowane, wsparcie dla protokołu IPv6, kompresję "w locie" (MODE Z), wsparcie standardu UTF-8, możliwość nawiązywanie wielu połączeń jednocześnie, sprawdzanie integralności i weryfikacja transferowanych danych, obsługę protokołu FXP (umożliwiającego realizację połączeń pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami), połączeń przez firewall, możliwość planowania zadań, listę "Ulubionych" i wiele innych.
Ta wersja programu wymaga wersji systemu Windows 8.1 lub wyższej.
 
Easy Duplicate Finder 5.27.0.1083
+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi - brak PL


Easy Duplicate Finder 5.27.0.1083+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi - brak PL

Easy Duplicate Finder to aplikacja do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików na komputerze. Za jej pomocą możemy w szybki i prosty sposób wyszukiwać pliki o tych samych nazwach lub o podobnych właściwościach. Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnych filtrów i wyszukać określone typy plików. Obsługa programu jest bardzo prosta. Na początku wybieramy partycję lub dowolny katalog, który zamierzamy przeskanować, w celu wyszukania identycznych plików, a następnie aplikacja tworzy ich listę i wyświetla wszystkie najważniejsze o nich informacje.
 
WinPDFEditor 3.6.5.6+Portable / English

WinPDFEditor 3.6.5.6+Portable / English

Win PDF Editor to program służący do podstawowej edycji lub konwersji plików PDF. Dzięki aplikacji możemy wprowadzać tekst i obrazy do dokumentu PDF, wymazywać fragmenty jego zawartości, obracać strony PDF-u, a także nanosić na nie dowolne rysunki i kształty za pomocą narzędzi pióro, pędzel, prostokąt i elipsa. Win PDF Editor podzielono na moduł edycyjny i moduł konwersji, uruchamiane osobno po otworzeniu głównego pliku programu. W edytorze pracujemy z poszczególnymi stronami dokumentu PDF, modyfikacje wprowadzone na pojedynczej stronie nie dotyczą pozostałych, jednak program pozwala na skopiowanie wybranej zmiany do wszystkich innych stron.
 
PDF Anti-Copy Pro 2.5.1.4+Portable / Multi + PL[/b]

PDF Anti-Copy Pro 2.5.1.4+Portable / Multi + PL

PDF Anti-Copy to niewielki program pozwalający zabezpieczyć wybrane (lub wszystkie) strony dokumentu PDF przed kopiowaniem poprzez blokadę możliwości zaznaczania tekstu. Aby tego dokonać, do programu trzeba zaimportować plik, który chcemy poddać edycji. Jego niewielki podgląd oraz spis kolejnych stron zostaną wyświetlone w oknie.
 
Atlantis Word Processor 3.3.2.0 / English

Atlantis Word Processor 3.3.2.0 / English

Atlantis Word Processor to rozbudowany edytor tekstu stanowiący alternatywę dla Microsoft Word, który oferuje możliwość pisania artykułów, książek, listów, raportów czy jakichkolwiek innych dokumentów. Liczne opcje edycji zawarte w Atlantis Word Processor zapewniają użytkownikowi mnóstwo swobody. Może on zmieniać kolor i rozmiar czcionki, pogrubiać wybrane fragmenty tekstu, podkreślać je czy też pisać kursywą. Edytor obsługuje polskie znaki!
 
Movavi Video Converter Premium 20.0.0
+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi + PL


Movavi Video Converter Premium 20.0.0+Portable [wersja zarejestrowana] / Multi + PL

Movavi Video Converter jest prostym narzędziem do konwersji multimediów, wyposażonym w zestaw kilku narzędzi edycyjnych do zmiany rozmiaru obrazu, kadrowania czy nakładania na niego znaków wodnych w postaci tekstu lub grafiki. Program oferuje wsparcie dla ponad 170 najpopularniejszych formatów.
 
Yamicsoft Windows 10 Manager 3.1.6 / Multi + PL

Yamicsoft Windows 10 Manager 3.1.6 / Multi + PL

Yamicsoft Windows 10 Manager to rozbudowany pakiet kilkudziesięciu narzędzi do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 10. Z poziomu głównego okna programu zyskujemy możliwość wybrania jednej z sześciu zakładek o bardzo wymownych nazwach: informacje, optymalizacja, oczyszczanie, personalizacja, bezpieczeństwo, sieć i różne użytkowe. Dzięki podzieleniu wszystkich narzędzi na wspomniane kategorie interfejs Yamicsoft Windows 10 Manager jest bardzo przejrzysty...
 
Remo Repair RAR 2.0.0.20+Portable / English

Remo Repair RAR 2.0.0.20+Portable / English

Remo Repair RAR to narzędzie odzyskujące pliki skompresowane w formacie RAR, które mogły zostać uszkodzone w wyniku działania wirusa, nagłego restartu komputera czy błędu w oprogramowaniu. Remo Repair RAR to program który bez trudu naprawia poważnie uszkodzone pliki RAR dzięki silnym algorytmom naprawy plików. Oryginalne pliki RAR nie są modyfikowane podczas procesu naprawy.

<<>>