Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
ESET Endpoint Antivirus / ESET Endpoint Security 8.1.2037.2 (x86/x64) MULTI-PL [REPACK]

ESET Endpoint Security to program do zabezpieczenia komputera przed zagrożeniami płynącymi z korzystania z sieci. ESET Endpoint Security sprawdzi się zarówno w środowisku komercyjnym, jak i domowym.
 
MediaHuman YouTube Downloader 3.9.9.61 (2109 ) (x64) MULTI-PL

MediaHuman YouTube Downloader to bardzo dobry program do pobierania filmów i muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, Vevo, Facebook, VK i HypeMachine. MediaHuman YouTube Downloader potrafi zapisywać filmy w formatach: MP4, FLV, WEBM i 3GP, przy czym przy każdym z nich można wybrać rozdzielczość obrazu, a rzadko używane można usunąć z menu.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 11:40
Powód: nowa wersja

 
Windows 10 X64 Pro VL 21H2 MULTi-PL WRZESIEŃ 2021 Version 21H2 Build 19044.1165 [Generation2]

Windows 10 X64 Pro VL 21H2 MULTi-25 SEPT 2021
Version 21H2 Build 19044.1165


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 03:35

 
MediaHuman YouTube Downloader 3.9.9.61 (2109) | Multi | PL

MediaHuman YouTube Downloader to program do pobierania filmów i muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, Vevo, Facebook, VK i HypeMachine. Przy pobieraniu muzyki program może ją zapisać w formatach: MP3, OGG lub M4A w wybranej jakości.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 21:35
Powód: Nowa wersja

 
AquaSoft Stages 12.3.06 [x64] | Multi | PL

AquaSoft Stages to program do tworzenia zaawansowanych prezentacji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem. Aplikacja może okazać się przydatna podczas tworzenia wszelkiego rodzaju szkoleń czy też prezentacji produktów i polecić ją można nie tylko osobom, które szukają alternatywy dla popularnego w tym zakresie PowerPointa – programy są od siebie naprawdę różne i trudno wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, choć wydawać się może, że prędzej opisywana właśnie przez nas aplikacja skuteczniej zastąpi narzędzie Microsoftu, niż odwrotnie.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 20:54
Powód: Nowa wersja

 
RarmaRadio Pro 2.73.1 | Multi | PL

RarmaRadio to intuicyjny program do obsługi internetowych rozgłośni radiowych. Baza stacji podzielona została tematycznie lub według regionów dzięki czemu znacznie łatwiej odnaleźć interesujące nas stacje. Każda rozgłośnia jest skrupulatnie opisana.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 20:53
Powód: Nowa wersja

 
Iperius Backup Full 7.5.1 | Multi | PL

Iperius Backup to program służący do archiwizacji danych bazujący na synchronizacji plików pomiędzy zadanymi aplikacji ścieżkami. Pozwala na szczegółowe ustawienie terminarza backupu, dzięki czemu aplikacja może być potraktowana jako automatyczne narzędzie zwiększające bezpieczeństwo naszych dokumentów. Aby skorzystać z możliwości Iperius Backup, wystarczy przejść kilka kroków łatwego w obsłudze kreatora nowej synchronizacji.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 20:51
Powód: Nowa wersja

 
AquaSoft Stages 12.3.06 (x64) MULTI-PL

AquaSoft Stages to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych prezentacji i demonstracji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 18:40
Powód: nowa wersja

 
Wondershare PDFelement Professional 8.2.15.1010 + OCR | English

Wondershare PDFelement Pro to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach. Wondershare PDFelement Pro został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 14:43
Powód: Nowa wersja

 
GlassWire Elite 2.3.343.0 | Multi | PL

GlassWire Elite to narzędzie przeznaczone do monitorowania i analizy aktywności sieciowej. Pozwala ono w łatwy sposób podglądać aplikacje, procesy oraz usługi systemowe wykorzystujące połączenie sieciowe, blokować wybranym składnikom dostęp do Internetu czy też przeglądać statystyki transferu przychodzącego i wychodzącego w danym okresie. W przypadku, gdy w naszym systemie jest już zainstalowana inna zapora, GlassWire Elite automatycznie ją wykryje i będzie służył jako uzupełnienie dla istniejącego już pakietu zabezpieczającego.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 14:44
Powód: Nowa wersja

<<>>