Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Luminar Neo 1.6.3 (10931) [x64] | Multi

Luminar Neo to kreatywny edytor obrazów oparty na sztucznej inteligencji, który ożywi Twoje pomysły. Rozjaśnij podświetlone zdjęcia lub przyciemnione obrazy jednym kliknięciem dzięki RelightAI. Luminar Neo oblicza głębię zdjęcia i tworzy mapę 3D, umożliwiając naturalne rozłożenie światła w 3D na obrazie 2D.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 13:15
Powód: Nowa wersja

 
Ashampoo Backup Pro 17.03+WinPE | Multi

Ashampoo Backup Pro to uniwersalne rozwiązanie do wykonywania kopii zapasowych i przywracania ich w postaci plików, całych partycji lub całych systemów operacyjnych. Dane mogą być przechowywane lokalnie, na dowolnym nośniku lub w chmurze z zupełnie nową technologią "Przyrostowej kopii Zapasowej" oszczędzającej do 50% miejsca na dysku. Kopie zapasowe są automatycznie tworzone i uaktualniane przez indywidualne ustawienia.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 13:11
Powód: Dodano wersję WinPE

 
Aiseesoft Video Enhancer 9.2.52 | Multi

Aiseesoft Video Enhancer to interesujący program do edycji wideo. Aplikacja pozwala w bardzo prosty i szybki sposób przeprowadzić edycję materiału filmowego zapisanego w popularnym formacie (m.in. 3GP, AVI, MPEG, MP4, MOV, WebM i WMV).


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 12:58
Powód: Nowa wersja

 
Firetrust MailWasher Pro 7.12.115 | Multi | PL

Firetrust MailWasher Pro to program antyspamowy, mający za zadanie wykrywać i usuwać z naszej skrzynki pocztowej potencjalnie niepożądanych wiadomości e-mail, najczęściej o charakterze reklamowym. Narzędzie sprawdza zawartość skrzynki pocztowej jeszcze zanim zostanie ona pobrana przez klienta pocztowego.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 12:55
Powód: Nowa wersja

 
Atlantis Word Processor 4.2.2.2 [Portable] | English

Atlantis Word Processor to rozbudowany edytor tekstu stanowiący alternatywę dla Microsoft Word, który oferuje możliwość pisania artykułów, książek, listów, raportów czy jakichkolwiek innych dokumentów. Liczne opcje Atlantis Word Processor zapewniają użytkownikowi mnóstwo swobody.
Edytor obsługuje polskie znaki!


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 11:31
Powód: Nowa wersja

 
Luminar Neo 1.6.3 (10931) (x64)

Luminar Neo to zupełnie nowy pakiet kreatywnego edytora obrazów od Skylum, który jest szybszy, inteligentniejszy i potężniejszy niż Luminar AI. Aplikacja zapewnia możliwość budowania szczegółowych obrazów dzięki zaawansowanemu przepływowi pracy opartemu na warstwach i elastycznym narzędziom.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 11:30
Powód: nowa wersja

 
Mirillis Action! 4.31.0 MULTi-PL [REPACK]

Wersja instalacyjna i portable w jednym instalatorze.

Mirillis Action! pozwala nagrywać i streamować wszystko to co widzisz i słyszysz na swoim komputerze, w tym gry, pulpit, aplikacje, muzykę oraz filmy z każdej strony internetowej.


Artykuł edytował: first person - Dzisiaj, 11:11
Powód: nowa wersja

 
Master PDF Editor 5.9.35 [Portable] | Multi | PL

Master PDF Editor to proste w obsłudze i wieloplatformowe narzędzie do tworzenia oraz edycji dokumentów w formacie PDF i XPS, będące ciekawą alternatywą dla oprogramowania Adobe Acrobat. Oferuje zestaw funkcji, które pozwalają każdemu użytkownikowi na sprawne kreowanie różnego rodzaju dokumentów. Z ich pomocą dodamy do projektu nie tyle tekst, grafikę, linki oraz komentarze.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 09:37
Powód: Nowa wersja

 
Topaz Gigapixel AI 6.3.3 (x64) [REPACK]

Topaz Gigapixel AI to program do skalowania zdjęć, który umożliwia wyostrzenie zdjęcia oraz redukcje szumów. Dzięki niezwykłej precyzji, Gigapixel AI jest używany przez wszystkich, od wiodących fotografów, po twórców gier wideo i duże studia filmowe.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:10
Powód: nowa wersja

 
Soft Organizer Pro 9.27 [x64] | English | PL

Soft Organizer Pro (dawniej Full Uninstall) to program pozwalający przede wszystkim na kompletną deinstalację programów z naszego systemu. Służy on także do instalowania aplikacji z uwzględnieniem śledzenia zmian wprowadzanych przez nie do rejestru, plików Windows lub pozostałych folderów na dysku.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 20:27
Powód: Nowa wersja

<<>>
Ranga VIP
Lubisz Exsites.pl?


Nie wyobrażasz sobie internetu bez nas?


Wspomóż nasze istnienie dobrowolną dotacją i w zamian otrzymaj od nas rangę VIP.


Będąc VIPem nie musisz się martwić captchą oraz reklamami :)


Dotuj nas jednorazowo na kwotę 100 zł i otrzymaj rangę dożywotnio!


Dowiedz się więcej o randze VIP