Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
CyberLink PhotoDirector Ultra 13.1.2330.0 [x64] [Pre-Activated] | Multi

CyberLink PhotoDirector to profesjonalne narzędzie do katalogowania i zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych kierowane zarówno do początkujących, jak również doświadczonych fotografów oraz grafików. Wspiera ono użytkownika na każdym etapie pracy z fotografią, począwszy od importu zdjęć z aparatu, ich modyfikacji, selekcjonowania, a kończąc na wydruku czy prezentacji fotografii w formie pokazu slajdów.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 23:43
Powód: Nowa wersja

 
SoftPerfect NetWorx 6.2.9 MULTi-PL

NetWorx to małe i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie umożliwiające monitorowanie ilości danych pobieranych i wysyłanych do Internetu.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:58
Powód: nowa wersja

 
YT Downloader 7.9.5 | English

YT Downloader prosty i łatwy w użyciu program przeznaczony do pobierania, i oglądania filmów z popularnych serwisów wideo YouTube, Facebook, Google Video, Yahoo Video itp. YT Downloader umożliwia także konwertowanie plików wideo do różnych formatów (na przykład MP3 , MP4, AVI, 3GP, MPEG), które można następnie oglądać na różnych urządzeniach mobilnych (iPod, iPhone, PSP i iTunes). Istnieje możliwość odtwarzania pobranych plików wideo za pomocą zintegrowanego odtwarzacza.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:36
Powód: Nowa wersja

 
Ability Office Professional 11.0.3 [PREACTIVATED]

Ability Office Professional - łatwa w użyciu alternatywa dla Microsoft Office. Ability Office Professional oferuje 5 w pełni funkcjonalnych aplikacji w jednym, lekkim, wydajnym i przede wszystkim kompatybilnym pakiecie biurowym, zaprojektowanym specjalnie dla potrzeb firm na całym świecie. Rozpocznij pracę z całkowicie znajomym interfejsem użytkownika, który nie wymaga absolutnie żadnego przeszkolenia. Twórz, ładuj, edytuj i zapisuj w Microsoft Office *.doc i *.docx, *.xls i *.xlsx, *.ppt i *.pptx oraz pliki *.mdb, Adobe® PhotoShop *.psd, wraz ze wszystkimi innymi popularnymi formatami graficznymi.
 
nTrack / n-Track Studio Suite 9.1.5.4934 (x64)

n-Track Studio to rozbudowane i wielofunkcyjne oprogramowanie, które zamieni twój komputer w studio nagraniowe. Aplikacja przeznaczona jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalnych dj`ów oraz kompozytorów.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:32
Powód: nowa wersja

 
IrfanView 4.59 Commercial [x64+x86]+All plugins+All Language | Multi | PL

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka plików graficznych o bardzo rozbudowanych możliwościach. Program pozwala przejrzeć zarówno pliki graficzne w wielu formatach, w tym pliki RAW z wielu aparatów cyfrowych, ikony z plików wykonywalnych i bibliotek, wielostronicowe TIFF-y, jak i multimedialne, a nawet płyty Video CD.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:30
Powód: Nowa wersja

 
DVDFab 12.0.5.5 [x64+x86] | Multi PL

DVDFab to zestaw przydatnych programów i narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, konwertowania, authoringu płyt DVD i Blu-ray (w tym 4K Ultra HD), a także do wykonywania wielu innych czynności związanych z płytami i materiałami audio / wideo. W pakiecie DVDFab znajdziemy ponad 20 programów, które możemy wybrać i ręcznie doinstalować po uruchomieniu oprogramowania.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:29
Powód: Nowa wersja

 
Freemake Video Converter 4.1.13.108 | Multi | PL

Freemake Video Converter to wszechstronne a przy tym bardzo funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwertowania różnego rodzaju plików multimedialnych. Co ciekawe możliwości aplikacji nie ograniczają się tylko do konwersji. Program wspiera ponad 200 najpopularniejszych formatów filmów, muzyki oraz obrazów.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:26
Powód: Nowa wersja

 
EZ CD Audio Converter 9.5.2.1 [x64] [Portable] | Multi | PL

EZ CD Audio Converter (wcześniej rozwijany jako Easy CD-DA Extractor) to kompletny zestaw multimedialny, oferujący możliwość zgrywania zawartości płyt CD/DVD, konwertowania plików audio oraz nagrywania muzyki na dowolny krążek. EZ CD Audio Converter został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodę podczas wykonywania różnych operacji w programie. Dodatkowo został wyposażony w najważniejsze komponenty audio i kodeki, zapewniając najlepszą jakość brzmienia.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:24
Powód: Nowa wersja

 
HitmanPro.Alert 3.8.19 Build 923 [Pre-activated] | Multi | PL

HitmanPro.Alert to zaawansowane narzędzie z systemem ochrony w czasie rzeczywistym, które zwiększy bezpieczeństwo użytkownika podczas codziennego korzystania z Internetu. Pojęcie "ransomware" może być nie do końca znane wszystkim internautom, ale w skrócie mamy tutaj do czynienia ze szkodliwym oprogramowaniem, które działa na zasadzie okupu.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 22:22
Powód: Nowa wersja

<<>>