Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

<<>>
 
Alfa eBooks Manager Pro / Web 8.4.82.1 | Multi | PL

Alfa eBooks Manager to propozycja dla miłośników audiobooków oraz książek papierowych i elektronicznych. Pozwala na zarządzanie i katalogowanie nawet najbardziej rozbudowanymi zbiorami za pomocą zaawansowanego systemu wyszukiwania. Dużym ułatwieniem jest możliwość tagowania poszczególnych książek czy tworzenia list życzeń.


Artykuł edytował: The Wizard - Dzisiaj, 09:36
Powód: Nowa wersja+zmiana grafiki

 
Fast Video Cataloger 8.2.0.1  [x64] | English

Fast Video Cataloger to lekkie narzędzie przeznaczone do pomocy w tworzeniu katalogów wszystkich posiadanych filmów, które zawiera zaawansowany system wyszukiwania, dzięki czemu można szybko znaleźć to, czego się szuka. Tworzenie nowej bazy jest operacją łatwą, szybką i przyjazną dla użytkownika.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 23:37
Powód: Nowa wersja

 
JRiver Media Center 28.0.103 [x64] | Multi | PL
JRiver Media Center - program do odtwarzania plików muzycznych z możliwością organizowania ich w kolekcje. Dodatkowo aplikacja umożliwia konwersje plików, zgrywanie ścieżki audio, nagrywanie płyt audio oraz płyt zawierających dane na krążkach CD i DVD.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 23:35
Powód: Nowa wersja

 
Soundop Audio Editor 1.8.9.1 (x86/x64)

Soundop to wszechstronny edytor audio dla systemu Windows, który płynnie współpracuje z edycją audio i miksowaniem wielościeżkowym w jednej aplikacji. Zarówno edycja audio, jak i miksowanie wielościeżkowe mają osobną przestrzeń roboczą, wyraźnie zorganizowaną dla każdego zadania. Dzięki bogatemu zestawowi funkcji, intuicyjnej przestrzeni roboczej i niezawodnej wydajności Soundop będzie idealnym narzędziem do kreatywnego tworzenia dźwięku.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 22:30
Powód: + nowa wersja

 
Stellar Data Recovery Professional 10.2.0.0 (x64) [Pre-Activated]

Stellar Data Recovery Professional to rozbudowany program do odzyskiwania utraconych plików. Aplikacja jest w stanie przywrócić ważne dla nas dane, które skasowane zostały przez nieuwagę użytkownika peceta, w wyniku działania wirusów, a nawet w przypadku uszkodzenia dysku twardego HDD, pamięci SSD oraz innego, dowolnego wymienialnego nośnika magazynującego dane (np. pendrive i karty pamięci).
 
Paragon Hard Disk Manager 17 Advanced 17.20.11 (x86/x64) + WinPE (x64) [Full]

Paragon Hard Disk Manager to rozbudowany zestaw narzędzi do zarządzania dyskiem twardym. Aplikacja pozwala między innymi tworzyć i zarządzać partycjami bez utraty danych, wykonywać kopie zapasowe i klonować partycję systemową, a także defragmentować dyski twarde.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 16:52
Powód: nowa wersja

 
Advanced System Repair Pro 1.9.6.3 [Portable] | English

Komputery są znane z tego, że zawsze zwalniają. Powodem dlaczego tak się dzieje, jest bałagan spowodowany instalacją i odinstalowaniem aplikacji i plików multimedialnych. Chociaż użytkownik sam może podjąć się samodzielnego wykonywania wymaganych czynności konserwacyjnych, to faktycznie może to być dość trudne. Kto naprawdę ma czas, aby przejrzeć wszystkie swoje osobiste pliki i aplikacje, aby zlokalizować duplikaty i niechciane dane?


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 11:42
Powód: Reupload na prośbę

 
Active Undelete Ultimate 18.0.9.0 [x64+x86] + WinPE ISO [x64] | English

Active@ UNDELETE Ultimate to wysokiej jakości narzędzie do odzyskiwania skasowanych plików. Program nie odzyskuje plików z kosza, ale pliki całkowicie usunięte, nawet po wielokrotnym formatowaniu dysku twardego. Można odzyskać przypadkowo usunięte pliki lub pliki uszkodzone w wyniku awarii systemu lub ataku wirusa. Active@ UNDELETE Ultimate działa zarówno z wbudowanym dyskiem twardym, jak iz dyskami zewnętrznymi.


Artykuł edytował: The Wizard - Wczoraj, 11:40
Powód: Reupload na prośbę

 
ISO Workshop Professional 10.8 (x86/x64)

ISO Workshop to potężne narzędzie przeznaczone do zarządzania obrazami dysków. Program pozwala na wykonanie wielu operacji w tym tworzenie, przeglądanie, konwersje i wypalanie obrazu dysku na nośniki CD/DVD/Blu-Ray. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty obrazów dysku, w tym między innymi: ISO, CUE, BIN, NRG, MDF, CDI.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 01:57
Powód: nowa wersja

 
Xara Designer Pro X 18.5.0.63630 (x64)

Xara Designer Pro X to profesjonalne i uniwersalne narzędzie do szybkiego projektowania grafiki, stron, DTP, rysowania, tworzenia grafik wektorowych oraz podstawowej obróbki zdjęć Program charakteryzuje wysoka wydajność silnika renderującego podgląd tworzonych grafik, jak również wygodny interfejs, co przekłada się na szybką i bezproblemową pracę. Użytkownicy mogą korzystać z metody „przeciągnij i upuść” w wielu kontekstach i importować multimedia w wielu formatach.
<<>>