Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

<<>>
 
OsmAnd+ Live Maps & Navigation 3.9.10 [.APK][Android]

OsmAnd Mapy i Nawigacja to aplikacja przygotowana w ramach projektu open source'owego, oferująca dostęp do map i nawigacji dostępnych także bez dostępu do internetu.


Artykuł edytował: first person - 2-03-2021, 15:38
Powód: nowa wersja

 
SoundHound &#8734; Music Search 9.5.1.2 [.APK][Android]

SoundHound to nadzwyczajna aplikacja muzyczna. Dotykając pomarańczowego przycisku możesz błyskawicznie rozpoznać piosenki i sprawdzić ich słowa, udostępnić, obejrzeć transmisję strumieniową, kupić utwory lub dowiedzieć się więcej o artystach, których znasz lub właśnie odkryłe(a)ś.


Artykuł edytował: first person - 1-03-2021, 22:40
Powód: nowa wersja

 
Rosetta Stone: Learn Languages 8.2.0 [.APK][Android]

Nauka języków obcych w dobie sprzętów multimedialnych stała się o wiele łatwiejsza. Pomijając już wszelkie kursy dostępne na komputerach, to era smartfonów i tabletów z dotykowymi panelami naprawdę pozwoliła na wygodniejsze obcowanie z takimi pomocami naukowymi. A do tego nieustannie pojawiają się świeże pomysły na to, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten proces.


Artykuł edytował: first person - 1-03-2021, 16:35
Powód: nowa wersja

 
FullReader Premium 4.2.9 build 270 [.APK][Android]

FullReader to wielofunkcyjna aplikacja do czytania e-booków, przeglądania plików PDF i DjVu, czasopism, komiksów, a także słuchania audiobooków i pracy z dokumentami na smartfonach i tabletach.
 
  • Data: 28-02-2021, 15:31
  • Kategoria: GSM
  • Autor: wiktor32
Android Pack only Paid Week 07.2021

Najlepsze, zaktualizowane aplikacje na Androida.
 
FBReader Premium 3.0.32 Final [.APK][Android]

FBReader to rozbudowany czytnik ebooków przeznaczony dla kilku różnych platform w tym mobilnych. Poza sporą listą wspieranych formatów oraz źródeł, jedną z jego głównych zalet jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury.


Artykuł edytował: first person - 28-02-2021, 13:06
Powód: nowa wersja

 
Adobe Photoshop Express Premium 7.3.792 [.APK][Android]

Uwolnij swoją kreatywność w dowolnym miejscu dzięki aplikacji Photoshop Express, stanowiącej standard szybkiej i łatwej edycji zdjęć i używanej przez miliony kreatywnych osób. Ulepszaj zdjęcia jak w profesjonalnym studio cyfrowym, korzystając z pełnej gamy funkcji edycji dostępnych na urządzeniu przenośnym.


Artykuł edytował: first person - 27-02-2021, 22:29

 
jetAudio HD Music Player Plus 10.6.0  [.APK][Android]

Odtwarzacz muzyczny o wysokiej rozdzielczości dla telefonów z systemem Android. jetAudio HD Music Player Plus jest jednym z najpotężniejszych odtwarzaczy muzycznych aktualnie przeglądanych na stronach takich jak CNET. Nie tylko może obsłużyć większość typów plików, ale zaawansowana platforma do edycji i korekty zapewnia użytkownikowi szereg opcji, gdy trzeba wprowadzić korekty.


Artykuł edytował: first person - 25-02-2021, 21:11
Powód: nowa wersja

 
Moon+ Reader Pro 6.5 build 605001 [.APK][Android]

Moon+ Reader to bardzo rozbudowana, mobilna aplikacja do czytania e-booków. Poza ogromną ilością opcji, jej główną zaletą jest lista wspieranych formatów. Za pomocą programu otworzymy książki w takich formatach jak epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip i OPDS.


Artykuł edytował: first person - 23-02-2021, 14:43
Powód: nowa wersja

 
Sygic GPS Navigation & Offline Maps 18.8.6 Final [.APK][Android][Unlocked Version]

Sygic Mapy offline i nawigacja GPS to najbardziej zaawansowana aplikacja nawigacji na świecie. Liczne funkcje nawigacyjne, piękne mapy offline 3D i łatwy w obsłudze interfejs sprawiają, że jest to absolutnie wyjątkowy produkt. Kup Sygic GPS Navigation i dołącz do ponad 200 milionów zadowolonych kierowców.


Artykuł edytował: first person - 22-02-2021, 11:17
Powód: nowa wersja

<<>>