Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 60

World Rally Championship [FULL/ISO/ENG/MULTi5/pSyPSP] [USA]

 
Miłośnicy dynamicznej jazdy dostali do dyspozycji ponad 30 licencjonowanych pojazdów (m.in. odmiany Evolution czy Extreme samochodów), które są odblokowywane w miarę osiąganych postępów. Gracze rywalizują z przeciwnikami na trasach 16 oficjalnych rajdów (m.in. Japonia i Meksyk). Do tego dochodzi również 19 bonusowych odcinków, jakie można pobrać z sieci, a także kilkanaście tras przygotowanych z myślą o rozgrywce wieloosobowej.

Na potrzeby kieszonkowego WRC, twórcy ze studia developerskiego Traveller's Tales przygotowali nowy system kolizji i zniszczeń prowadzonego samochodu. Wśród dostępnych trybów zmagań nie zabrakło oczywiście kariery - zaczynamy w niej od jazdy słabszymi maszynami, każde odniesione zwycięstwo przybliża zaś perspektywę ścigania się z najlepszymi kierowcami. Warto odnotować, że stan gry zapisywany jest zaraz po przekroczeniu każdego z umieszczonych na trasie przejazdu check-pointów, co stanowi pewne ułatwienie nie tylko dla początkujących graczy.

Warstwa wizualna nie pozostawia wiele do życzenia. WRC na PSP charakteryzuje płynna, stała animacja (30 klatek na sekundę), dość spore zróżnicowanie tras, czy ładnie wykonane modele samochodów. Na uwagę zasługuje brak widocznego na pierwszy rzut oka, „dorysowującego się” tła, co zwykle jest bolączką niejednej gry wyścigowej. Również oprawa dźwiękowa prezentuje dopracowany poziom wykonania (dobre odgłosy brzmienia silnika, dynamiczne kompozycje, dobrze dobrany głos dla pilota). Tryb multiplayer zaprojektowano z myślą o maksymalnie ośmiu graczach (Wi-Fi).
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą widzieć tekstu. Załóż darmowe konto

TAGI:


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto