Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Numblast [MINIS/ISO/ENG/FIXED/2009/ABSTRAKT] [EUR]

 
Twoim zadaniem jest pomóc Aoyamie przywrócić przyjaciółkę z powrotem do ludzkiej formy, rozwiązując łamigłówki Numblast. Zamieniając miejscami ponumerowane klocki na planszy i tworząc kombinacje czterech identycznych liczb w kształcie kwadratów dwa na dwa, tworzysz eksplodującą mieszankę, która wysadza klocki w powietrze. Jeśli uda Ci się stworzyć bardziej złożone kombinacje, eksplozje staną się jeszcze potężniejsze, dając Ci szansę wyczyszczenia całej planszy za pomocą jednego schematu, zbliżając Cię do celu, jakim jest zamienienie Akasaki w człowieka.

Oprócz historii przewodniej, gra oferuje trzy dodatkowe tryby – Nieskończoność (Endless), w którym musisz zdetonować jak najwięcej klocków Numblast zanim całą planszę pokryją czarne klocki, tryb czasowy (Time Trial), w którym Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów w trzy minuty, oraz tryb logiczny (Puzzle), w którym należy zdetonować wszystkie klocki przy określonej liczbie ruchów.

• Szybka, kolorowa i zabawna rozgrywka

• Trzy tyby gry: Endless, Time trial i Puzzle

• Rywalizuj z najlepszymi na sieciowych tablicach liderów
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą widzieć tekstu. Załóż darmowe konto

TAGI:


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto