Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Scooby Doo! Who's Watching Who? [ENG] [CSO]

 
Fred, Kudłaty, Velma, Daphne i ich nieodłączny psiak zostają gwiazdami w popularnym reality show, poświęconym ich ulubionemu zajęciu – polowaniu na duchy. Rywalizująca z drużyną Scooby’ego, grupa Ghost Scene Investigators postanawia sprowokować Mystery Inc. i zarzuca im brak podstaw naukowych w sposobie ich działania. Aby udowodnić słuszność swych metod, piątka przyjaciół postanawia stanąć w szranki z gangiem GSI – zwycięzcą okaże się drużyna, która zdemaskuje większą liczbę złoczyńców.

Pod względem rozgrywki Who's Watching Who? nie odstaje od tego, co widzieliśmy we wcześniejszych grach ze Scooby'm – mamy tu do czynienia przede wszystkim z prostą, ale nie pozbawioną różnorodności platformówką. Prócz skakania po platformach, omijania zastawionych pułapek, walk z przeciwnikami i zbierania Scooby-chrupek, w grze natrafimy także na nieskomplikowane łamigłówki, a nawet, etapy w których zasiadamy za kierownicą furgonetki Mystery Machine!
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą widzieć tekstu. Załóż darmowe konto

TAGI:


kris201

  • 17 Wrzesień 2018 18:50
  • Ranga: Użytkownik
a linki gdzie ?
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto