Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

<<>>
 
Spyro.the.Dragon 1 [1998/PSX/PAL/Multi_5]Spyro.the.Dragon 1 [1998/PSX/PAL/Multi_5]


Pierwsza odsłona słynnej serii platformówek 3D, w której głównym bohaterem jest pocieszny fioletowy smok Spyro. Produkcja została wydana ekskluzywnie na PlayStation 1.
Platformówka 3D stworzona przez studio Insomniac Games, które dwa lata wcześniej zadebiutowało pierwszoosobową strzelaniną Disruptor. Produkcja opowiada o losach małego smoka, który wyrusza na ratunek swoim starszym pobratymcom. W ramach przygody musi on pokonać szereg wyzwań zręcznościowych i logicznych.

 
Crash Bandicoot Trilogy (96/98/ENG/PAL/PSX)[Crash Bandicoot Trilogy (96/98/ENG/PAL/PSX)Crash Bandicoot to platformówka, rozpoczynająca długą serię gier traktujących o tytułowym Crashu oraz jego przyjaciołach i przeciwnikach. Głównym bohaterem jest tu jamraj Crash. Został on wraz z innymi gatunkami zwierząt (m.in.królik, koala, kangur) porwany przez duet złych naukowców: Neo Cortexa i Nitrus Brio. Zamierzali oni zamienić zwierzęta w potężne, krwiożercze kreatury, a następnie poddać praniu mózgu przy wykorzystaniu maszyny o nazwie Cortex Vortex.
 
[PS2] Ar tonelico - Melody of Elemia (2006)

Ar Tonelico rozgrywa się w świecie Sol Ciel, małego świata składającego się wyłącznie z wieży i pływającego kontynentu. Ten mały świat jest odizolowany od Morza Śmierci poniżej i zabójczego morza plazmy powyżej. W grze znajduje się także rzadka grupa ludzi zwana Reyvateil, która dzięki mocy Pieśni może rozmawiać ze światem i rzucać potężną magię.

 
[PS2] Akira Psycho Ball (2003)

TITLE Akira Psycho Ball
GENRE Action
PLATFORM PS2
DEVELOPER Bandai Interactive

Akira Psycho Ball () to cyfrowa gra pinball z 2002 roku oparta na popularnej serii Akira stworzonej przez Katsuhiro Otomo . Zawiera oryginalną fabułę i piosenkę przewodnią adaptacji filmu animowanego.


 
SYNDICATE WARS (1996)PSX ENGBullfrog Productions ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
gry akcji / strategiczne

Gra akcji zawierająca w sobie elementy strategiczne, w której prowadzimy do szeregu niebezpiecznych misji grupę cyber-wojowników. Posiada ciekawą grafikę, specyficzny klimat oraz niezaprzeczalną grywalność.
 
V-Rally 2 Championship Edition


IMAGE: CloneCD 5.3.0.1
SYSTEM: PAL-NTSC selector
LANGUES: ENG-FRA-GER
CRACKED: PARADOX
PUBLISHER: Infogrames
DEVELOPER: Eden Studios
STYLE: Racing
RELEASE DATE: 1999
GAME SIZE: 616 MB
PLAYERS: 1 or 2
PERIPHERALS: Memory Card 3 - 15 blocks, Multi Tap Adaptable 1 - 4 Players, Analog Control Compatible, Vibration Function Compatible
 
Dino Crisis(1999)ISO ENG PSX


Gra rozpoczyna się w roku 2009 na fikcyjnej wyspie Ibis. Agent S.O.R.T. (Secret Operation Raid Team) Tom zostaje wysłany w celu infiltracji wyspy. Na miejscu odkrywa, że na wyspie przebywa doktor Edward Kirk i prowadzi badania nad nowym rodzajem energii, która w niepowołanych rękach, może stać się straszliwą bronią. Agencja postanawia wysłać dodatkowo czwórkę agentów (Regina, Gail, Rick oraz Cooper) aby schwytali doktora Kirka. Agenci dostają się na wyspę za pomocą spadochronów i rozpoczynają swoją misję. Agent Cooper ląduje daleko od miejsca zbiórki w samym centrum dżungli. Jego obecność szybko odkrywa Tyranozaur Rex i po krótkim pościgu pożera go. Nieświadomi zagrożenia pozostali członkowie S.O.R.T. docierają do bazy. Ich oczom ukazują się zmasakrowane zwłoki personelu oraz naukowców. Chwilę później odkrywają, że za masakrą stoją dinozaury. Niestety helikopter, którym dostali się na wyspę zostaje zniszczony przez Tyranozaura. Uwiezieni na wyspie rozpoczynają grę o przetrwanie...
 
Yakuza to gra akcji, będąca japońską odpowiedzią na serię Grand Theft Auto. Tytuł powstał we współpracy z wielokrotnie nagradzanym projektantem o nazwisku Toshihiro Nagoshi i opowiada o losach mafiosa, który pragnie wyrwać się z więzów przestępczej organizacji... (kliknij wiecej i czytaj dalej...)
 
THQ Inc. ( producent )
THQ Inc. ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
gry akcji ( przygodowa ) / familijne
02 listopada 2010 ( światowa data premiery )
26 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )
26 listopada 2010 ( Europejska data premiery ) (PAL)
360 zobacz na: PS3WiiPSPNDS
tryb gry: single player
tryb multiplayer: split screen
liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
 

Ubisoft Studios ( producent )
Ubisoft ( wydawca )
Ubisoft ( dystrybutor PL )
gry akcji ( TPP ) ( gatunek )
17 listopada 2009 ( światowa data premiery )
20 listopada 2009 ( data wydania w Polsce )
20 listopada 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
17 listopada 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
tryb gry: single player
nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 18+
wykorzystuje: Xbox LiveLive
<<>>