Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

<<>>
 
God of War Ragnarök (2022/Multi_PL/PS4)

God of War Ragnarök + DLC (2022/Multi_PL/PS4)

Przygodowa gra akcji TPP, będąca piątą częścią serii God of War. W God of War Ragnarok ponownie wcielamy się w Kratosa, który wraz z synem Atreusem przemierza wszystkie dziewięć światów, starając się uniknąć udziału w tytułowym konflikcie nordyckich bogów i olbrzymów.


Artykuł edytował: newdevil2005 - 14-12-2022, 13:37
Powód: ReUp

 
FIFA 23 (2022) (PS4)

Rozegraj największe turnieje w piłce nożnej z Mistrzostwami Świata FIFA mężczyzn i kobiet, które pojawią się w FIFA 23 w trakcie sezonu, graj po raz pierwszy jako żeńskie drużyny klubowe i ciesz się funkcjami cross-play, które ułatwiają grę ze znajomymi.Artykuł edytował: cyberdreams - 1-10-2022, 14:54

 
The Last of Us Remastered (2014)

20 lat po tym, jak pandemia radykalnie zmieniła znaną cywilizację, zarażeni ludzie szaleją, a ci, którzy przeżyli, zabijają się nawzajem dla jedzenia i broni; co tylko mogą dostać w swoje ręce.
 
Call of Duty WWII (2017) (PS4)-DUPLEX

Call of Duty: WWII tworzy najdoskonalsze doświadczenie drugiej wojny światowej nowej generacji w trzech różnych trybach gry: kampanii, trybie wieloosobowym i współpracy. Dzięki oszałamiającym efektom wizualnym kampania przenosi graczy do europejskiego teatru.


 
Saints Row Reboot / Saints Row 5 (2022) Polska wersja językowa

Piąta odsłona znanego cyklu gier akcji, zapoczątkowanego w 2006 roku. Jako prequel, a zarazem „miękki” reboot serii, Saints Row zabiera nas w podróż do fikcyjnego Santo Ileso, pozwalając wziąć udział w narodzinach tytułowego gangu. 
Stray (2022) (PS4)

GAME NAME Stray
LANGUAGE Multi
RELEASE 2022
GENRE Adventure

Zagubiony, samotny i oddzielony od rodziny bezdomny kot musi rozwikłać starożytną tajemnicę, aby uciec z dawno zapomnianego miasta.

 
MediEvil (2019)

GAME NAME MediEvil
LANGUAGE Multi
RELEASE 2019
GENRE Action

Wkrocz do kości Sir Daniela Fortesque, nieco nieudolnego (i od dawna nieżyjącego) rycerza przypadkowo wskrzeszonego przez swojego największego wroga, złego czarnoksiężnika Zaroka. Mając drugą szansę na pokonanie swojego największego wroga, Dan po raz kolejny wyruszy, by ocalić królestwo Gallowmere i zasłużyć sobie na miejsce prawdziwego bohatera.


Artykuł edytował: cyberdreams - 16-07-2022, 14:13

 
Yakuza 5 Remastered-DUPLEX (2020)


Nowo odnaleziony spokój Kazumy Kiryu jako skromnego taksówkarza nagle się kończy, gdy trwający pokój między klanem Tojo i Sojuszem Omi rozpada się.
 
Sniper Elite 5 (2022) / Polska Wersja Jezykowa (Napisy)

CUSA16164 – Stany Zjednoczone
NAZWA GRY Snajper Elite 5
JĘZYK MULTI
WYDANIE 2022
GATUNEK Akcja

Sniper Elite 5 to snajperska strzelanka z elementami skradanki. Produkcję opracowało studio Rebellion, czyli zespół odpowiedzialny także za wszystkie inne odsłony tego cyklu.Artykuł edytował: cyberdreams - 12-07-2022, 20:15
Powód: dodano jezyk

 
Call of Duty: Vanguard-DUPLEX (2021) (PS4)

Call of Duty: Vanguard to najnowszy dodatek do popularnej licencji na strzelankę Call of Duty. Pogrąża nas to w sercu konfrontacji II wojny światowej, a zwłaszcza tych, które mają miejsce w Europie i na Pacyfiku.

<<>>
Ranga VIP
Lubisz Exsites.pl?


Nie wyobrażasz sobie internetu bez nas?


Wspomóż nasze istnienie dobrowolną dotacją i w zamian otrzymaj od nas rangę VIP.


Będąc VIPem nie musisz się martwić captchą oraz reklamami :)


Dotuj nas jednorazowo na kwotę 100 zł i otrzymaj rangę dożywotnio!


Dowiedz się więcej o randze VIP