Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Mass Effect 2 Overlord DLC

 
Mass Effect 2 Overlord DLCMass Effect 2 Overlord DLC


Mass Effect 2: Overlord

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista/7

cRPG ( strzelanina )
15 czerwca 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
15 czerwca 2010 ( data premiery w USA )
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

pewny upload 100%work 5% Danych naprawczych :)
party po 400MB

Dwa serwery można pobierać na przemiennieKolejne rozszerzenie DLC do gry Mass Effect 2.

Mass Effect 2: Overlord to dodatek do popularnego erpega science-fiction autorstwa Bioware. Tym razem stawimy czoło agresywnej sztucznej inteligencji. Rozszerzenie można rozegrać w dowolnym momencie podstawowej wersji gry, zarówno przed głównym finałem, jak i po tych wydarzeniach.

Fabuła obraca się wokół nieudanego eksperymentu, w którym usiłowano znaleźć sposób na komunikowanie się z Gethami. Drogą do tego miała być fuzja człowieka z mechanicznym obcym. Szef całego projektu badawczego na idealnego kandydata wytypował własnego brata. Niestety, w trakcie doświadczenia coś poszło nie tak i z połączenia dwóch istot powstała niestabilna sztuczna inteligencja, która rozpoczęła przejmowanie kontroli nad okolicznymi systemami komputerowymi. Teraz próbuje wydostać się z planety, aby podłączyć się do większej sieci. Jeśli jej się to uda, powstrzymanie tworu będzie już praktycznie niemożliwe. W tym momencie do akcji wkraczamy my. Szef całego przedsięwzięcia, wierząc, że skutki owego doświadczenia nie są nieodwracalne, zwraca się do Sheparda z błagalną prośbą o ocalenie brata.

Powstrzymanie agresywnej sztucznej inteligencji jest misją wieloetapową. Nim w ogóle odkryjemy jej lokację, najpierw zostaniemy zmuszeni m.in. do zniszczenia talerzy komunikacyjnych oraz wyłączenia systemów kilku baz. Gdy wreszcie dotrzemy do miejsca pobytu sztucznej inteligencji, czeka nas podróż do wnętrza jej świadomości, gdzie – by zyskać naszą sympatię i współczucie – SI przeprowadzi nas po wspomnieniach z początków całego eksperymentu. Pierwsza połowa dodatku skoncentrowana została na akcji, w drugiej położono nacisk na fabułę. Dodatek starcza na około
dwie godziny zabawy.

Więcej: Mass Effect 2: Overlord

Dodatek testowany na podstawce: MULTi3-PROPHET


Hotfile:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Fileserve

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto
 
Ranga VIP
Lubisz Exsites.pl?


Nie wyobrażasz sobie internetu bez nas?


Wspomóż nasze istnienie dobrowolną dotacją i w zamian otrzymaj od nas rangę VIP.


Będąc VIPem nie musisz się martwić captchą oraz reklamami :)


Dotuj nas jednorazowo na kwotę 100 zł i otrzymaj rangę dożywotnio!


Dowiedz się więcej o randze VIP