Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Gatunek

Wersja językowa

<<>>
 
Assassins Creed 3 / Assassin's Creed III Remastered (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa

Zremasterowana wersja gry Assassin’s Creed III z 2012 roku, wzbogacona o wszystkie rozszerzenia. Produkcja działa w rozdzielczości 4K (na PC, PlayStation 4 Pro i Xboksie One X) oraz wykorzystuje technologię HDR.
 
Ice Age: Scrat's Nutty Adventure (2019) FitGirl Repack


Ice Age: Scrat's Nutty Adventure (2019) FitGirl Repack


Opis:

Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure to gra platformowa stworzona przez Just Add Water i wydana przez Outright Games. W czasie zabawy gracze wcielają się w Scrata - wiewiórkę szablozębną znaną z serii filmów Epoka Lodowcowa - która próbuje zdobyć cennego żołędzia.
 
Monkey King: Hero Is Back - Deluxe Edition (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Monkey King: Hero Is Back - Deluxe Edition (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Opis:

Gra akcji TPP typu slasher/beat'em up, oparta na licencji filmu animowanego Monkey King: Hero Is Back. Wcielamy się w niej w Monkey Kinga - legendarnego wojownika stawiającego czoła hordom potworów atakujących pewną małą wioskę.
 
Crysis 2 (2011) PL.PAL.XBOX360-SZOPASQUAD Polski Dubbing i Napisy

Crysis 2 (2011) PL.PAL.XBOX360-SZOPASQUAD Polski Dubbing i Napisy

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, FPS, multiplayer, strzelanki
Producent: Crytek
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Data premiery: 22 marca 2011

Opis:

Kontynuacja strzelanki pierwszoosobowej firmy Crytek. Tym razem z tropikalnej dżungli przenosimy się do zniszczonego Nowego Jorku. Sprzymierzeńcem w walce znów staje się nanokombinezon, usprawniony do wersji 2.0 i oferujący szereg nowych umiejętności. Gra ponownie zaskakuje perfekcyjną oprawą audiowizualną i jakością rozgrywki. Pozycja obowiązkowa dla fanów strzelanek.
 
Fade to Silence v.1.0.2025 (2019) / ElAmigos / Polska wersja językowa


Survivalowa gra akcji TPP w klimatach postapokaliptycznych. Gracze wcielają się w mężczyznę próbującego przetrwać w świecie opanowanym przez wieczną zimę. Podczas zabawy gromadzimy surowce, budujemy schronienia, werbujemy sojuszników i walczymy z potworami
 
Fallout: New Vegas - Ultimate Edition v.1.4.0.525 (2012) / ElAmigos / Polska wersja językowa


Fallout: New Vegas jest poboczną odsłoną cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Tytuł wyprodukowany został przez studio Obsidian Entertainment, założone przez byłych członków Black Isle Studios (producent Fallout i Fallout 2)
 
Fallout 4 - Complete v.1.10.120 (2015) / ElAmigos / Polska wersja językowa


Fallout 4 na komputery PC jest czwartą pełnoprawną odsłoną kultowego cyklu post-apokaliptycznych gier RPG, zapoczątkowanego w 1997 roku przez studio Black Isle oraz koncern Interplay
 
Fallout 3: Game of the Year Edition v.1.7.0.3 (2009) / ElAmigos / Polska wersja językowa


Trzecia odsłona popularnego cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Produkcją gry Fallout 3 zajęła się ekipa deweloperska Bethesda Softworks, znana przede wszystkim z serii The Elder Scrolls. Osią fabuły gry są poszukiwania ojca
 
Fallout 2 (1998) / ElAmigos / Polska wersja językowa


Utrzymana w klimacie postapo gra cRPG, stanowiąca kontynuację przeboju wydanego w 1997 roku. Dewelopingiem Fallout 2 ponownie zajęło się studio Black Isle we współpracy z firmą Interplay. Akcja gry osadzona została w roku 2241 (80 lat po wydarzeniach przedstawionych w Fallout)
 
Fallout 3 (2008) PL.Xbox 360 / Polska Wersja Językowa

Fallout 3 (2008) PL.Xbox 360 / Polska Wersja Językowa

Gatunek: RPG | FPP | TPP | science fiction | postapokalipsa | sandbox | FPS | TPS | Role-playing shooter
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda Softworks
Data premiery: 28 października 2008

Opis:

Trzecia odsłona popularnego cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Produkcją gry Fallout 3 zajęła się ekipa deweloperska Bethesda Softworks, znana przede wszystkim z serii The Elder Scrolls. Osią fabuły gry są poszukiwania ojca.
<<>>