Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Wersja językowa

Jakość

Gatunek

<<>>
 
Przeżyć w Serengeti /
Surviving the Serengeti (2016)
PL.1080p.WEB-DL.x264-nbd / Lektor PL


Przeżyć w Serengeti / Surviving the Serengeti (2016) PL.1080p.WEB-DL.x264-nbd / Lektor PL

Opowieść dokumentalna o życiu, odwadze, nadziei i rozpaczy. Narodowy Park Serengeti to jedno z najpiękniejszych miejsc w Afryce. Mieszka tutaj wiele gatunków zwierząt. Widzowie mogą obserwować ich narodziny, walkę o przetrwanie, migracje stad, polowania i spektakularne ucieczki przed drapieżnikami.
 
Dynasties (2018) [Sezon 1] PL-SUB.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb / POLSKIE NAPISY

Dynasties (2018) [Sezon 1] PL-SUB.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb / POLSKIE NAPISY

Serial dokumentalny przedtawiający prawdziwe historie pięciu najbardziej znanych i zagrożonych zwierząt na świecie; pingwiny, szympansy, lwy, malowane wilki i tygrysy. Każde w bohaterskiej walce z rywalami i siłami natury, te rodziny walczą o własne przetrwanie i przyszłość swoich dynastii.

 
Dynasties (2018) [Sezon 1] PLSUBBED.480p.AMZN.WEB-DL.XviD.AC3-LPT / POLSKIE NAPISY

Dynasties (2018) [Sezon 1] PLSUBBED.480p.AMZN.WEB-DL.XviD.AC3-LPT / POLSKIE NAPISY

Serial dokumentalny przedtawiający prawdziwe historie pięciu najbardziej znanych i zagrożonych zwierząt na świecie; pingwiny, szympansy, lwy, malowane wilki i tygrysy. Każde w bohaterskiej walce z rywalami i siłami natury, te rodziny walczą o własne przetrwanie i przyszłość swoich dynastii.

 

Insha Allah - Krew męczenników (2016) HDTV.h264.HcI / Lektor PL

Insha Allah - Krew męczenników (2016) HDTV.h264.HcI / Lektor PL

Witold Gadowski, Maciej Grabysa i Michał Król odkrywają tajemnice Państwa Islamskiego. W trakcie swojej podróży po Iraku, Turcji i Syrii udokumentowali oni koszmar życia na terenach opanowanych przez ISIS i cierpienia chrześcijan z Bliskiego Wschodu. Udało im się też porozmawiać z najważniejszymi świadkami działań kalifatu, m.in. generałami, ministrami, wojownikami ISIS oraz kurdyjskimi Peszmergami - bojownikami walczącymi w partyzantce. W ramach dokumentu ukazują oni złożoność sytuacji panującej obecnie na Bliskim Wschodzie.
 
Szkoła przetrwania/Bear Grylls Ultimate Survival [SEZON 2 /TVRip XViD/Lektor PL/2006]

Z małym nożem, krzesiwem i ubraniem na plecach, Bear Grylls stawia się w pozycji zdanego tylko na siebie zagubionego turysty. Skacze na spadochronie wprost do środka największych naturalnych pustkowi świata, od Amazonki przez bagna Florydy do Alp i pustyni Moab. Mający ze sobą nieustraszoną załogę kamerzystów pokazuje jak wykorzystać umiejętności przetrwania i instynkty, by przeżyć i bezpiecznie odnaleźć drogę do cywilizacji.

Podczas drogi demonstruje nam, jak pokonać najgorsze oblicze naturalnego świata. Nieważne czy są to fizyczne przeszkody takie jak pionowe skały, wodospady i ruchome piaski czy może pułapki flory i fauny, począwszy od aligatorów a skończywszy na wężach i toksycznych roślinach.
 

Tajemnice ludzkiego ciała / The Human Body: Secrets of Your Life Revealed
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Tajemnice ludzkiego ciała / The Human Body: Secrets of Your Life Revealed (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Wielka Brytania 2017
Ocena: 8.0/10

Przez całe życie człowiek, tak jak żaden inny ssak na Ziemi, przechodzi dramatyczną metamorfozę. Naukowcy Chris i Xand van Tulleken przedstawiają widzom najnowsze teorie na temat rozwoju śmiertelników. Próbują także odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego nasze dzieciństwo trwa znacznie dłużej niż u innych stworzeń zamieszkujących Błękitną Planetę. Okazuje się, że my, ludzie, mamy w sobie rzesze drobnoustrojów - mikrobiom - które są częścią składową ludzkiego organizmu. W odcinku mowa jest także o iskrze nowego życia, czyli momencie kiedy plemniki po raz pierwszy spotykają się z jajeczkiem.
 

Lwów pod okupacją
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
PL


Lwów pod okupacją (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Polska 2017
.

Przed wybuchem drugiej wojny światowej Lwów był zasobnym, wielokulturowym miastem. Na jego terenie znajdowała się m.in. znana szkoła matematyczno-filozoficzna. Wszystko to zostało zaprzepaszczone w 1939 roku. Sowiecka okupacja Lwowa rozpoczęła się 22 września. Wraz z wojskiem do miasta wkroczyli funkcjonariusze NKWD. Pierwszymi ich ofiarami byli polscy oficerowie, którzy na mocy rozejmu mieli opuścić miasto. Obecnie wiadomo, że zostali zamordowani w Katyniu. Tymczasem znacząca grupa polskich literatów przebywających wówczas we Lwowie opowiedziała się za okupantem.
 Koncert dla Niepodległej
(2018) PL.1080i.HDTV.h264-HcI


   Koncert dla Niepodległej (2018) PL.1080i.HDTV.h264-HcI

INFO :
koncert Polska 2018
.

Setną rocznicę obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości uświetni koncert zorganizowany na PGE Narodowym w Warszawie. Ze sceny wybrzmią utwory, które towarzyszyły Polakom od czasów dwudziestolecia międzywojennego, po okres II wojny światowej, kończąc na latach walki z aparatem komunistycznym. Nie zabraknie pieśni legionowych i utworów powstańczych, które współcześnie funkcjonują jako dokumenty epoki. Wśród występujących artystów są m.in. Aleksandra Kurzak, Krzysztof Cugowski, Natalia Sikora, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Marek Piekarczyk i SBB. Muzykę dopełni spektakularna oprawa multimedialna, nawiązująca do najważniejszych momentów z historii polskiego narodu.
 Serce z żelaza / Iron Heart
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


 Serce z żelaza / Iron Heart (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY USA/Niemcy 2017
.

Serce jest maszynownią całego organizmu. Tłoczy krew przez 100 tysięcy kilometrów naczyń krwionośnych i uderza 36 milionów razy rocznie. Badania dowodzą, że zaczyna pracować w dziesiątym tygodniu życia płodu. 38-letni Elmar Sprink przeżył dramat, gdy jego serce nagle przestało bić. Po resuscytacji i intensywnej terapii przyszedł czas na transplantację. Po przeszczepie serca człowiek może żyć 10 lat. Eurotransplant w Holandii odpowiada za dystrybucję narządów w ośmiu europejskich państwach. Tutaj monitoruje się dostępność organów, sprawdza parametry biologiczne i ocenia, kto najbardziej potrzebuje danego narządu. Na liście biorców są tysiące pacjentów. Niestety połowa z nich umiera zanim dotrze do nich zdrowy organ. Naukowcy doszli do zaskakującego wniosku - otóż nowe komórki nerwowe rosną wokół obcego, wszczepionego serca.


 

Wyspy czasów Odyseusza. Odyseja wysp / Islands in Time. A Wildlife Odyssey
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Wyspy czasów Odyseusza. Odyseja wysp / Islands in Time. A Wildlife Odyssey (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY 2017
.

Trzyczesciowy serial opowiada o wyspach znajdujacych sie miedzy Australia i Azja, gdzie zyja piekne i nietypowe stworzenia. 25 milionow lat temu kontynent australijski zderzyl sie z Azja. Na skutek kataklizmu Nowa Gwinea zostala wcisnieta miedzy oba kontynenty. Jest to najwyzsza wyspa na Ziemi, a zamieszkujace ja stworzenia musialy przystosowac sie do wymagajacych warunkow. Ptaki wykluwaja sie na zboczach aktywnych wulkanow, a kangury wspinaja na drzewa.
 
Śladami obcych / In Search of Aliens (2014) PL.1080p.HDTV.x264-eend / Lektor PL

Śladami obcych / In Search of Aliens (2014) PL.1080p.HDTV.x264-eend / Lektor PL

Śladami obcych / In Search of Aliens (2014) PL.1080p.HDTV.x264-eend / Lektor PL

Grecki pisarz Giorgio Tsoukalos bada teorie, według których istnieje związek pomiędzy tajemniczymi zdarzeniami a hipotetyczną działalnością obcych. Świat jest pełen zagadkowych miejsc, mitycznych stworzeń i dziwnych zdarzeń. Tajemnice Atlantydy, potwora z Loch Ness czy rysunków na pustyni Nazca dotąd nie doczekały się wyjaśnienia. Autorzy programu sprawdzają, czy w tych niesamowitych historiach nie można dopatrzeć się śladów interwencji obcych. W tym celu Giorgio Tsoukalos spotyka się z naukowcami, naocznymi świadkami i ekspertami.
 

Bohaterowie z Jamestown / Heroes of Jamestown
(2018) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Bohaterowie z Jamestown / Heroes of Jamestown (2018) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Polska/USA 2018
.

Opowieść o genezie narodzin Stanów Zjednoczonych i niemałym udziale Polaków w budowie tego potężnego kraju. Rok 1607, Jamestown w stanie Wirginia. Gdy ta pierwsza angielska osada w Ameryce chyliła się ku upadkowi, na pomoc zawezwano Polaków. To właśnie oni stworzyli podwaliny amerykańskiej demokracji. Pochodzący z arystokracji Michał Łowicki i Jan Bogdan oraz rzemieślnicy: Zbigniew Stefański, Stanisław Sadowski i Jan Mata, na dzikich terenach Jamestown zbudowali piec do wytopu szkła, tworząc w ten sposób pierwszą manufakturę. W kolejnych latach ich inni rodacy walczyli tu o zrównanie praw wszystkich obywateli, dzięki czemu zrodziła się amerykańska idea wieloetniczności.
 

21 x Nowy Jork
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


21 x Nowy Jork (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Polska 2016
Ocena: 7.3/10

W nowojorskim metrze spotykają się ludzie w różnym wieku, o innym kolorze skóry i pochodzeniu. Widzowie poznają historie kilku pasażerów - czym się zajmują, o czym myślą i dokąd podróżują. Kamera podąży za nimi do ich miejsca pracy, do nocnego klubu oraz na miejską plażę. Bohaterowie pokażą swoje życie zarówno od tej codziennej, błahej strony, a także opowiedzą o ważnych dla nich momentach. Ujawnią miejsca, w których czują się dobrze i bezpiecznie oraz te, które widzą tylko w swojej wyobraźni. Przeczytają fragmenty swoich dzienników, listy, maile od najbliższych osób. Opowiedzą o poszukiwaniu bratniej duszy, odnajdowaniu sensu istnienia i obecnej w ich życiu transcendencji. Twórcy pokazują, że ludzie lubią przyglądać się innym i poznawać losy obcych osób. To próba odnalezienia siebie w cudzych historiach i poszukiwanie recepty na życie.
 

Między światami
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Między światami (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Polska 2016
.

Wśród Inuitów z Północnej Kanady wskaźnik samobójstw jest jednym z najwyższych na świecie. Młodzi ludzie kończą z ziemskim bytowaniem w miejscu prawie bez słońca i znikomą roślinnością. W Arktyce nie rosną drzewa, dlatego wielu z nich powiesiło się w szafach. Dokument stanowi opowieść o tym, co duchowe i materialne, granicy życia i śmierci oraz obcowaniu mieszkańców tej krainy z duchami wypełniającymi bezkresną arktyczną przestrzeń. Na tym terenie zamieszkuje także polski misjonarz, który na wzór dawnych szamanów jest łącznikiem między przeszłością i współczesnością.
 

Magazyn śledczy Anity Gargas
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI


Magazyn śledczy Anity Gargas (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | PL

Magazyn śledczy Anity Gargas (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | PL

INFO :
Magazyn śledczy Anity Gargas magazyn Polska 2016-2017
*

W skrócie: W magazynie emitowane będą różne reportaże o charakterze śledczym. Wszystkie historie zostaną opatrzone komentarzami znanej dziennikarki, Anity Gargas.
ZAPRASZAM

<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 6591 uzytkownikow w tym 3562 zalogowanych oraz 3029 gosci. Obecnie serwis przeglada 421 uzytkownikow, w tym 359 zalogowanych.
2155424, aalex09, adamduni, adamski33, adamussumada, ADcorp, adwdo, agaaki, ahab124, Aiel, albertz78, Albin666, alternatywa5, Alworthy, an31, Andrzej 2233, andzia1802, andżela11, aneczek8, anpiotr, aproject, AqqB, arek24025, argamon, arthi2005, arti-g, ARTI7407, artic, artur20, asiek_k_1111, ASKBrandt, Aurelia1, Bajpass, barman67, bartvideo, bastionn, bazillllo, Bazylides, beacia1, bifano88, biker_z, bil, biskent94, BLADY1985, bobiusz, bodekbb, body0077, bodziosol, BOGDANWANN, bolokl, bombka007, btadeusz, bubek30, buczMAN_83, budgie7, budi, bulbuś, camilloskate, cbf, cc-conversa, chlodwig0, Chyżwar, Conrad, cormajor, czeresniak, d1bolek2, dac21, DarekDarekDarek, david2017, deepstar, deker122, delpiero007, diego kowalski, divxon, Dogs5, dorotka8899, driver323, dtusk, Dyzioogoreski, dziku8, dzwonek5, EL2015, eldania, emjacek, evavarga, fafikus, fareon1, florasman, Fluorium, franciszekkimono, Gacek1, gallik, geuzin83, Gieru, gigant1234, gizmo6, glamraid, glan642, gnat, goralzak45, gregi25, gregus81, gsh0ck88, gudlaj, hanadar, hapamasta, har.now, harman-kardon, harry87h, hemosxxl, hmeh, horatu2, Humanoid1, IDaZ, imhotep2017, Ironhide1978, itan, itmgr, jaberos, Jacek_W65, jackiplacki, jan2110, janekzfabryki, jankoz64, JaPsychol, jara291, jarkuc4, Jednojajeczni, jimi, jockn, joey22, jotpete, joven19, ka.ewa, kafekor2, kami80, KAPITAN.W, karolgrz, Kasprzyk01, kaszak, Kaza, keisoki4, kelar, kelobb, kerim60, khaze, KilerMario, kittano, kobrynovich2, kocur28, kompocik, koziolek1111, kpm123, Krasnal174, krawiec17, kris4464, kris82r, Krisb77, kriskuba, Kriss0467, Kristos, krono, Krzysiek1962, Krzysztofm, kubas_snd, lalamidodo, lapto, LegionPL, leroy79, lesmal, Lespol, LESTEK, leszeke, Lilianka, lizmen, logan5, lop9, lordgbyron, lucas850, Ludzik123456789, luka121212, Lukasz1911, lukutus, lysy-69, Łudi, mach12, MadDogAteam, magnolia, magopoz, makarena, malar, malidm, marcin78, marcinq93, Marcusso, marekbipi, marekskala, marialanz, mariant, mariok33, markar, Marler, marmaxxx, martindm, maruu, maszkaron75, matek4511, mateusz919, mati01-87, mattsnake, Melonik17588, meteo, midgardsorn, miras-d, misza22, MISZKO, miszmasz767, moni42, morlow, Mrozo26, mtomek, mud5, multimax, Natanieleusz, nicrams1, nieca, noloso, obar, obibokowski, ofnhider, olajan66, olmus, Omo, onio333, Orionator, ozyrys43, panczur, pandorabs, pankara99, papcyk, partyboyu, Patrick_kreuzenort1, patrykmal, pavnedved, pawel196, pawelcz40, pawelekwa, pawi56, pawlak.wiesiek, peacemaker5351, peryhelion, peterm68, piwan, Piwowar01, PLYBACK, pomezan, ppomus, przemus6664, przetwornikl0001, puwacz, qba247, qfeel, qra666, radeon6770, radrad, radunio, radzioc, radziu1985, rafakoris, raffsa, redi2000jaro, RH9394, robert0117, robih, Robik1973, RobinHood69, romdom100, rudylis, rx15, rybkamini, samowolka123, samstag, Schwarzconan, sebastianzet, seniorus, Serek_mk, shejk, shoopa, siso, skora, skymok, slav, slawekoz, slech, sMaKer85, SnowCake, Snowtar, stachu77, staniol72, stefan65, sticz1985, stonkaA, straiker21, sucre1410, sulkojan, SUMMER, swi3c4, Szamotlork, szumidlo, tadeusz0113, tedik4, thepravator, tobiasz1989, tom401da, topo1986, topp2p, toxic1984, trash4u, trzypotrzy, turbomaniak, turerek, Tus12, tutul, tybet, ulvhedin, umami, uriel1981, valdez1, vertige7, walenty34, wap11, waskij, wayne_oo7, widaw, wisien9876, wojciech59, wojtas567, wouldy, xxxx1981, xxxzuku1, yabarek, yanekyan, YaroD.wawa, yoker1978, ytrew9, Z34P18, zabson288, Zbigniew1955, Zerosu4, zetkrska 42, zincfe, ziomalbercik, zombrek, Zoria69, ztolek, zulu, zygagd, ŻUCZEK, _GL1_