Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Wersja językowa

Jakość

Gatunek

<<>>
 


Natura w Jedynce: 24 godziny w Himalajach. Walka o przetrwanie
Wild 24: Himalayas Fight for Survival
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


  Natura w Jedynce: 24 godziny w Himalajach. Walka o przetrwanie / Wild 24: Himalayas Fight for Survival (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Nowa Zelandia 2016
.

Himalaje to najpotężniejszy łańcuch górski na ziemi, rozciągający się wzdłuż na tysiące kilometrów i kilkaset wszerz. Znajdujące się tu szczyty należą do najwyższych na planecie. Himalaje stanowią dom dla bardzo wielu gatunków zwierząt. Zapewniają im schronienie, a także obfitość różnorodnego pożywienia. W panujących tu trudnych warunkach mogą jednak przetrwać tylko najlepiej przystosowane gatunki. Jedną z największych rzek Himalajów jest Brahmaputra, zalewająca ogromną równinę. Jest to jeden z najżyźniejszych terenów Indii. Bez Himalajów i spływających z nich wód stałby się on pustynią.
 

Cesarstwo Rzymskie: Władca Imperium / Roman Empire: Master of Rome
(2018) (Sezon 2)
PL.WEBRip.h264-HcI
Lektor PL


Cesarstwo Rzymskie:  Władca Imperium / Roman Empire: Master of Rome (2018) (Sezon 2) PL.WEBRip.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
Gatunek: Dokumentalny, Historyczny
.

Ten stylowy i efektowny serial, łączący elementy dokumentu i eposu, opowiada o burzliwych rządach Kommodusa i Juliusza Cezara.
 

Cesarstwo Rzymskie: Rządy Krwi / Roman Empire: Reign of Blood
(2016) (Sezon 1)
PL.WEBRip.h264-HcI
Lektor PL


Cesarstwo Rzymskie: Rządy Krwi / Roman Empire: Reign of Blood (2016) (Sezon 1) PL.WEBRip.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
Gatunek: Dokumentalny, Historyczny
.

Ten stylowy i efektowny serial, łączący elementy dokumentu i eposu, opowiada o burzliwych rządach Kommodusa i Juliusza Cezara.
 


Tajne eksperymenty CIA / CIA Covert Experiments
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Tajne eksperymenty CIA / CIA Covert Experiments (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Francja/USA 2016
.

W skrócie: Gdy upubliczniono część dokumentów CIA z lat 50. i 60., wyszło na jaw, że agencja wywiadowcza wykorzystywała ludzi bez ich zgody do eksperymentów. W 1951 r. zatruła żywność LSD w Pont-Saint-Esprit.
ZAPRASZAM
 


Hitler - nieznane fakty / Hitler: The Definitive Guide
(2016) PL.480p.HDTV.XviD-NoName


 Hitler - nieznane fakty / Hitler: The Definitive Guide (2016) PL.480p.HDTV.XviD-NoName / Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Fabularyzowany 2016
.

Serial przybliża szczegóły z życia przywódcy III Rzeszy, wykorzystując nieujawniane wcześniej materiały archiwalne i wyniki badań historyków nowego pokolenia. Mimo że Adolf Hitler był jednym z największych zbrodniarzy w historii, jego życiorys jest fascynujący, a upór w dążeniu do wyznaczonych celów może robić ogromne wrażenie. Wczesna młodość Austriackiego polityka, która upłynęła mu w biedzie, nie dawał szans na lepszą przyszłość. Tymczasem upór i wrodzona charyzma sprawiły, że z czasem wyrósł na wielkiego wodza, pierw nazistowskiej partii politycznej NSDAP, a później całych Niemiec.
 
Chłopaki na odwyku / Recovery Boys
(2018) PL.720p.WEB-DL.x264-B89
Lektor PL


 Chłopaki na odwyku / Recovery Boys (2018) PL.720p.WEB-DL.x264-B89 | Lektor PL

INFO :
Dokumentalny USA 2018
.

W regionie spustoszonym przez opioidy czterech młodych mężczyzn podejmuje leczenie na farmie odwykowej po latach zmagań z nałogiem.
 Chłopaki na odwyku / Recovery Boys
(2018) PL.WEB-DL.x264-B89
Lektor PL


  Chłopaki na odwyku / Recovery Boys (2018) PL.WEB-DL.x264-B89 | Lektor PL

INFO :
Dokumentalny USA 2018
.

W regionie spustoszonym przez opioidy czterech młodych mężczyzn podejmuje leczenie na farmie odwykowej po latach zmagań z nałogiem.

 


Mosty Ameryki. Historia Rudolfa Modrzejewskiego
Bridging Urban America. The Story of Ralph Modjeski
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


 Mosty Ameryki. Historia Rudolfa Modrzejewskiego / Bridging Urban America. The Story of Ralph Modjeski (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY USA 2016
.

Historia Rudolfa Modrzejewskiego, który urodził się w 1861 roku w Bochni. Jego matką była słynna polska aktorka Helena Modrzejewska. W wieku 15 lat Rudolf wraz z nią wyemigrował do USA. Zamierzał wówczas zostać pianistą, uczył się pod okiem Ignacego Jana Paderewskiego. Ostatecznie jednak wybrał zawód inżyniera. W ten sposób stał się projektantem wielu najważniejszych mostów XX wieku. Zbudował ich prawie czterdzieści. Wśród nich znalazły się m.in. most Benjamina Franklina w Filadelfii, San Francisco-Oakland Bay Bridge oraz Huey P. Long w Nowym Orleanie. Rudolf Modrzejewski był pionierem w budownictwie mostów wiszących. Widzowie udadzą się w filmową podróż po Ameryce przedstawiająca jego innowacyjne rozwiązania inżynierskie.


 


Więzienie. Piekło na ziemi / Life Inside Jail: Hell on Earth
(2016) PL.1080i.HDTV.x264-HcI
Lektor PL


Więzienie. Piekło na ziemi / Life Inside Jail: Hell on Earth (2016) PL.1080i.HDTV.x264-HcI / Lektor PL

INFO :
Więzienie. Piekło na ziemi (Life Inside Jail: Hell on Earth) FILM DOKUMENTALNY 2016
Ocena: 7.8/10

Albany County Jail to nowojorskie więzienie usytuowane 150 mil na północ od Manhattanu. Przebywają tu więźniowie oczekujący na rozprawy sądowe. Warunki bytowania są bardzo trudne. Do tego więzienia trafiają, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Następnie odbywa się selekcja do 22 różnych bloków więziennych. Średni czas pobytu "zwykłego" więźnia to tylko 42 dni, mordercy, handlarze narkotyków, itp. oczekują tu na wyrok znacznie dłużej, od roku do kilku lat. Albany County Jail dowodzi szeryf Craig Apple. Porządku strzeże 240 funkcjonariuszy mu podlegających. Jeśli któryś z osadzonych nie chce się podporządkować do panujących tu zasad, trafia do specjalnego bloku o zaostrzonym rygorze. To tzw. SHU (Special Housing Unit), więzienie w więzieniu, gdzie osadzeni są zamykani na 23 godziny w ciągu doby. Dokument pokazuje, jak toczy się życie za więziennymi murami, i jak to wpływa na psychikę osadzonych.
ZAPRASZAM


 

24 godziny na rafie koralowej / Wild 24: Reefs Deadly Oasis
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


24 godziny na rafie koralowej  / Wild 24: Reefs Deadly Oasis (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Nowa Zelandia 2016
.

Rafy koralowe stanowią wyjątkowo bogaty ekosystem. Koralowce budują złożone, różnorodne konstrukcje, które przyciągają niezliczoną liczbę morskich organizmów. Przypływają one tam w poszukiwaniu schronienia, światła bądź pokarmu. Łatwo tu znaleźć zarówno drapieżniki, jak i ich potencjalne ofiary. Wielką Rafę Koralową tworzy blisko dwa tysiące mniejszych skupisk koralowców, rozciągających się na ponad dwa tysiące kilometrów. Miejsce to jest magnesem przyciągającym życie. Kadłub leżącego nieopodal od stu lat wraku statku dla koralowców stanowi solidną podstawę, na której mogą zacząć się rozmnażać. Tutejsze silne prądy nieustannie dostarczają planktonu mieszkańcom tych wód. Tymczasem po drugiej stronie Pacyfiku, przy wyspach Galapagos, znajduje się zupełnie inna rafa.
 
Wielki krąg życia / Life Story (2014) PL.720p.HDTV.x264.AC3 / Lektor PL

Wielki krąg życia / Life Story (2014) PL.720p.HDTV.x264.AC3 / Lektor PL

Kamery rejestrują życie zwierząt - od narodzin po poczęcie własnego potomstwa. Dokumentaliści śledzą kolejne etapy rozwoju poszczególnych bohaterów, przyjmując ich punkt widzenia. Zwierzęta - podobnie jak ludzie - zmagają się z przeciwnościami, nim osiągną dojrzałość.
 

David Bowie - pył gwiazd / David Bowie: Stardust (2016)
PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


David Bowie - pył gwiazd / David Bowie: Stardust (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY USA 2016
.

Sylwetka jednego z najpopularniejszych twórców muzyki rockowej na świecie. Piosenkarz zmarł 10 stycznia 2016 roku, dwa dni po swoich 69. urodzinach i premierze najnowszego albumu "Blackstar". Film ukazuje najważniejsze dokonania gwiazdy rocka począwszy od debiutu i pierwszego wielkiego przeboju "Space Oddity", przez wielki sukces "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars", trylogię berlińską, aż do ostatniej płyty. Ze wspomnień fanów i współpracowników wyłania się obraz człowieka bezkompromisowo oddanego sztuce, którego twórczość przez kilka dekad tworzyła kulturę popularną, inspirując miliony ludzi i na stałe weszła do światowego kanonu. Jej wpływ sięga daleko poza przemysł muzyczny, obejmując film, modę, a nawet badania kosmiczne.
 

997 Magazyn kryminalny (2018)
PL.1080i.HDTV.h264-HcI


997 Magazyn kryminalny (2018) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | PL

INFO :
997 magazyn kryminalny
*

Autorzy magazynu zajmują się sprawami, które - najczęściej - wciąż czekają na rozwikłanie. Odtwarzają okoliczności przestępstw i ich przebieg i przedstawiają portrety pamięciowe podejrzanych. Liczą na pomoc telewidzów, dzięki którym udało się doprowadzić do ujęcia sprawców wielu makabrycznych zbrodni. Gospodarz programu, Michał Fajbusiewicz, Dariusz Bohatkiewicz gości również policjantów z różnych regionów Polski, którzy komentują prezentowany materiał.
ZAPRASZAM

 

24 godziny we wschodnich Indiach / Wild 24: East Indies Forest Fighters
(2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


24 godziny we wschodnich Indiach / Wild 24: East Indies Forest Fighters (2016) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
FILM DOKUMENTALNY Nowa Zelandia 2016
.

Słynny obszar Indii Wschodnich, znany również pod nazwą Archipelag Malajski, tworzy 25 tysięcy wysp, porozrzucanych na oceanie. Miliony lat izolacji zaowocowały tym, że na każdej z nich żyją obecnie rzadkie okazy zwierząt. Wśród nich znajdują się warany z Komodo. Najbardziej charakterystycznym mieszkańcem Borneo jest zaś orangutan. Na Kalimantan, indonezyjskiej części Borneo, żyją najmniejsze z dużych kotów - rzadkie pantery mgliste.
 

Planeta lasów / Jungle Planet
(2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI
Lektor PL


Planeta lasów / Jungle Planet (2017) PL.1080i.HDTV.h264-HcI | Lektor PL

INFO :
serial przyrodniczy Hiszpania 2017
.

Ziemia ma różne oblicze. Można na niej znaleźć zarówno wulkany i górskie łańcuchy, jak i skaliste klify, wzburzone morza i wartkie strumienie. Jednymi z najbardziej różnorodnych ekosystemów istniejących na tej planecie są lasy. U progu trzeciego tysiąclecia Ziemię porasta aż o 70% mniej drzew niż w przeszłości. Większość lasów znikła w wyniku działalności człowieka. Te, które przetrwały, mają ogromny wpływ na równowagę ekologiczną całej planety. Lasy zamieszkują rozmaite gatunki, połączone siecią skomplikowanych zależności. Wśród olśniewającej scenerii drzew rozgrywa się spektakl życia. Aby ukazać wagę tego ekosystemu, twórcy programu zabiorą swoich widzów w podróż m.in. do Kalifornii, Hiszpanii, Maroka i Południowej Afryki czy na Kostarykę, Madagaskar i Borneo.
<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 7120 uzytkownikow w tym 3322 zalogowanych oraz 3798 gosci. Obecnie serwis przeglada 369 uzytkownikow, w tym 289 zalogowanych.
1pjs, 321ewq, a13579, abdulll9, adventure93, aklapa, albaniabass, albert1, Albin666, Andrzej Baryła, aniaxtc, Ankamoag1767, Anoushka, apollo55, aproject, arcam32, archer79, arekes, arobandzior, ARTI7407, artic, artur01223, artur20, ASKBrandt, ATOGIL, Aurelia, avatar99, AZRAIL, balinski, barbi1, bard2, bartek56, bbart79, bblank1, bekjef, berni, bialy2, biker_z, biskent94, Blu-Torr, bobi, bodekbb, body0077, Bokciu, borys7307, bubek30, budgie7, Calpus, CanisMajor, chicken11, chroniczny, competer, corfortis, cycor11, czepra, czochrajbobra, czogarski, dachuwa, dannY, Dansi, darek0403, Dariusz1965, darsacer, denver123, djsenser, dolores1268, dominio, dominous, Doomaster, driver323, dt3, dtusk, dungeon, dzej123, dziejo2, Dziki101, egon103, elvira3, ergoline, eugen63, fafikus, fdd, feniks11, foreverforyou, franciszekkimono, gammapolis, Gienek1208, gka6, gnat, golarzfilip, goliath78, granker, gregus81, grublee, grzechull, gunwo0, HanSolo, henmar, Herki, hiacenty, highland3r, hrabiadziad, ibar, ibsen368, iiyamasony, Ijonsky, infoadm, ira33, Iskiereczka, itmgr, jaberos, Jaboc, JACEK KOŁŁĄTAJ, jacek35, janekzfabryki, jankok, jankoz64, jara291, jdoe13927, jowikas, joyanddis, JurasRaf, jw3596, kabuto78, kadarius, kami80, kamka-d, kampol1, kanab, Kaprysman, karino2000, Karino57, karosa, kobe993, kobrynovich2, kojot1985, kolczyk2100, Kornik77, kostek73m, kozak89, kpm123, Krassus53, kris2011, krisleo17, krzys70-33, kukoll, lebronek7, legenyes, LeoW, leszeke, logan5, login6666, LongDong, lopior, lordgbyron, luka121212, lulek56, Lupus81, lysy-69, maciej08061980, macigo, macmax, maft, magopoz, Majki37aa, mantek66, marcon, Marcusso, marini, marinowo, marlo 27, Marqes, martel, Marti87, masqar, matbodz, MB6810, mda, Mercedes2010, Mikiiiiii, miras-d, mirmirk, MISZKO, mkab456, mkudlaty, mobydickk, mokruski, Moresmor, MrBlack666, multimax, munda9876, neo10, Nickt, nicrams1, nieca, nieparek, nod_30, nsart222, nunek48, olajan66, oliaxa, Orionator, otrembu, ozx, ozyrys43, papandreu, Pat-s, payne66, peryhelion, peterm68, pikor91, PIOTR300579, prompton, przetwornikl0001, qoorczak, radunio, radzioc, RamzesIV, redkozak, Remz, robson3241, romanoz, rotciv, RtamandA, rumm, rx15, samowolka123, satrn, SilentStorm, skwalen, skymok, slav, slawek1976, solumedroll, sszit, Stanis, starykon, stasio2016, StefanRyba, stokwadar, stypcius, suimak-17, swi3c4, szakaldg, tableta76, Taddy Bear, tauri29, tom401da, Toperes, travisasd, trzypotrzy, tygrys, tygrysiczka, tyto76, Ulek, ulvhedin, umami, Uszatek1975, valdez1, verona1966, vertige7, vorbax, waskij, watermelon, widaw, wieslaw5401, wijar, Wilczek1991, wisnia441, wkitbob, wojciech59, Wr1612MaAn, wuj zenon, wyrwikufel, wyspa_andrzej, xxxx1981, yahoo77, yarec, YaroD.wawa, Yogi1976, yoker40, YSL, zabson288, zelwik, zgredek1977, zibi64, zjedraszkiewicz, zorro12345, _GL1_