Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Wersja językowa

Jakość

Gatunek

<<>>
 
Autsajder (2018) PL.480p.WEB-DL.XViD.AC3-MORS / Film PL

Autsajder (2018) PL.480p.WEB-DL.XViD.AC3-MORS / Film PL


reżyseria: Adam Sikora
scenariusz: Adam Sikora
gatunek: Dramat
produkcja: Polska
premiera: 13 grudnia 2018 (Polska) 1 sierpnia 2018 (świat)Franek to młody idealista. Jest zakochany w muzyce, malarstwie i pewnej dziewczynie. Mimo wiszącego w powietrzu ogromnego napięcia związanego z wprowadzeniem stanu wojennego i dramatycznymi wydarzeniami w kopalni „Wujek”, mówi, że polityka kompletnie go nie interesuje. Wszystko się jednak zmieni. Odwiedza go bowiem dobry znajomy – Beno i prosi o przechowanie tajemniczej teczki. Kiedy kolejnego wieczora Franek wraca od swojej dziewczyny po rozpoczęciu godziny milicyjnej, zatrzymuje go patrol. Chłopak szybko zostaje oskarżony o współpracę z opozycją, a znaleziona w jego mieszkaniu teczka z ulotkami staje się niezbitym dowodem. Sprawę przejmuje Służba Bezpieczeństwa. Cała jego wrażliwość i ideały zostają poddane najwyższej próbie.

 
Van Gogh. U bram wieczności / At Eternity's Gate (2018) PL.SUBBED.BRRip.XViD-MORS / Napisy PL

Van Gogh. U bram wieczności / At Eternity's Gate (2018) PL.SUBBED.BRRip.XViD-MORS / Napisy PL


gatunek: Biograficzny, Dramat
produkcja: USA
premiera: 3 września 2018 (świat)

Najnowszy film Juliana Schnabla to zmysłowa opowieść o najbardziej owocnym i zarazem najbardziej dramatycznym okresie życia Vincenta Van Gogha (Willem Dafoe). Malarz szuka nowego miejsca do życia. Za namową przyjaciela wyjeżdża z Paryża do Arles w Prowansji. Tam, zafascynowany feerią barw i grą światła, niedoceniany artysta tworzy swoje najsłynniejsze obrazy. Tam też, błąkając się po malowniczych polach, niosąc sztalugę, pędzle i farby, stopniowo popada w obłęd, a przy tym zyskuje pewność, że sensem jego życia jest sztuka. Film odkrywa tajemnicę jego zagadkowej śmierci i przedstawia jako człowieka z krwi i kości, pełnego sprzeczności, wspieranego przez ukochanego brata i przyjaciela Paula Gauguina, z którym pod koniec życia popadł w śmiertelny konflikt. Opowiada o człowieku, który godzi się z własnym przeznaczeniem i wbrew wszelkim przeszkodom do końca idzie swoją ścieżką.

 
Zła kobieta / Bad Teacher (2011) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Zła kobieta / Bad Teacher (2011) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL


produkcja: USA
gatunek: Komedia
reżyseria: Jake Kasdan
scenariusz: Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky
czas trwania: 92 min.

Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest nauczycielką, której nie zależy. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Pije, pali i marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej rzucić tę robotę. Porzucona przez narzeczonego, rozpoczyna intrygę, której celem jest uwiedzenia przystojnego i bogatego Scotta (Justin Timberlake). O jego względy musi jednak walczyć z energiczną Amy (Lucy Punch) jednocześnie odrzucając uporczywe zaloty nauczyciela wychowania fizycznego (Jason Segel)...

 
Stoker (2013) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Stoker (2013) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL


gatunek: Dramat, Thriller
produkcja: USA, Wielka Brytania
premiera: 10 maja 2013 (Polska) 20 stycznia 2013 (świat)
reżyseria: Chan-wook Park
scenariusz: Wentworth Miller

Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.

 
Czarny łabędź / Black Swan (2010) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Czarny łabędź / Black Swan (2010) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL


reżyseria: Darren Aronofsky
scenariusz: Mark Heyman, John J. McLaughlin
premiera: 21 stycznia 2011 (Polska) 1 września 2010 (Świat)
produkcja: USA
gatunek: Dramat, Psychologiczny


Nina (Natalie Portman) jest baleriną w jednym z najlepszych zepołów baletowych w Nowym Jorku. Panuje tam zimne wyrachowanie. Baletnice zrobią wszystko, by zepchnąć w dół dziewczynę, która tylko stanie o stopień wyżej niż one. Zbliża się kres kariery Beth i rozpoczyna się polowanie na jej miejsce w "Jeziorze Łabędzim". Główną rolą jest postać Odett, królowej łabędzi. Rola ta jest trudna, bo balerina będzie musiała grać zarówno słodkiego "Białego Łabędzia", jak i mrocznego "Czarnego Łabędzia". Oczywiście Nina pretenduje do roli tego pierwszego, ale czy będzie umiała pokazać pazurki i zostać "Czarnym Łabędziem"? Czas płynie, a Nina desperacko próbuje odnaleźć swoją ciemną stronę. Wtedy zauważa w zespole dziewczynę wyglądającą jak ona. Za każdym razem, kiedy próbuje do niej podejść, dziewczyna odwraca się. W końcu spotyka ją po próbie. Ma na imię Lilly (Mila Kunis) i wygląda jak Nina. Nie jest jednak jej wierną kopią.

 
Edie (2017) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL

Edie (2017) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Simon Hunter
Scenariusz: Elizabeth O'Halloran
Gatunek: Dramat
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 26 czerwca 2017 (świat)


Edie (Sheila Hancock) ma osiemdziesiąt trzy lata i wiele trudnych doświadczeń na swoich barkach, które zmieniły ją w rozgoryczoną, szorstką kobietę. Ostatnie cztery dekady upłynęły jej na opiece nad mężem. Po jego śmierci odkrywa, że córka Nancy (Wendy Morgan) chce ją umieścić w domu spokojnej starości. Jednak Edie jest spragniona nowych wrażeń i postanawia zdobyć górę Suilven - jeden z najtrudniejszych szkockich szczytów. Nie pytając nikogo o zgodę, pakuje swoje rzeczy i wyrusza w podróż życia. W realizacji marzenia wspiera ją lokalny przewodnik, Johnny (Kevin Guthrie). Między nimi nieoczekiwanie rodzi się silna, serdeczna więź.

 
Rozmowy z Masarykiem / Hovory s TGM (2018) PL.WEB-DL.XviD-KiT / Lektor PL

Rozmowy z Masarykiem / Hovory s TGM (2018) PL.WEB-DL.XviD-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Jakub Červenka
Scenariusz: Pavel Košatík
Gatunek: Dramat historyczny
Produkcja: Czechy
Premiera: 18 października 2018 (świat)Rekonstrukcja dyskusji wpływowego pisarza, Karela Čapeka (Jan Budař), oraz filozofa i prezydenta I Republiki Czechosłowackiej, Tomáša Garrigue Masaryka (Martin Huba). 26 września 1928 roku ci dwaj wysoko postawieni mężczyźni udają się do przyzamkowego ogrodu w Topol'čiankach na spotkanie. Jego celem jest omówienie przyszłości ich wspólnego dzieła literackiego. Dwóch przenikliwych i inteligentnych rozmówców konfrontuje swoje poglądy na temat polityki i autonomii literatury, zadaje niewygodne pytania i obraża się wzajemnie. Inspiracją do powstałych dialogów była korespondencja tych osobistości i książka ich autorstwa. Odtwórca tytułowej roli był nominowany do Czeskich Lwów.

 
Jurassic World: Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL

Jurassic World: Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL


reżyseria: J.A. Bayona
scenariusz: Derek ConnollyColin Trevorrow
gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 8 czerwca 2018 (Polska) 21 maja 2018 (świat)


Kiedy uśpiony wulkan budzi się do życia, Owen i Claire podejmują próbę ocalenia zagrożonych dinozaurów.

 
Carmen i Lola / Carmen y Lola (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL

Carmen i Lola / Carmen y Lola (2018) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Arantxa Echevarria
Scenariusz: Arantxa Echevarria
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 15 maja 2018 (świat)


Dwie nastolatki, Lola (Zaira Romero) i Carmen (Rosy Rodríguez) należą do społeczności madryckich cyganów, ale poza tym dzieli je wszystko. Lola jest zdolna i ambitna, maluje graffiti i czuje się inna. Carmen chce zostać fryzjerką, wkrótce wyjdzie za mąż i założy rodzinę. Czy przypadkowe spotkanie skieruje ich życie na nowe tory?

 
Dzieciak, który został królem / The Kid Who Would Be King (2019) PL.BRRip.XviD-KLiO / Lektor PL

Dzieciak, który został królem / The Kid Who Would Be King (2019) PL.BRRip.XviD-KLiO / Lektor PL


Reżyseria: Joe Cornish
Scenariusz: Joe Cornish
Gatunek: Fantasy, Przygodowy
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 17 stycznia 2019 (świat)Alex ma dwanaście lat, mieszka w Anglii i dzielnie stawia czoło codziennym problemom, które nieobce są żadnemu uczniowi. W chwili, gdy odkrywa mityczny miecz rycerzy króla Artura, Excalibur, staje w obliczu niezwykłej przygody. Skromny uczeń z najpotężniejszym mieczem w historii w rękach, musi teraz pokrzyżować plany średniowiecznej czarodziejki o imieniu Morgana, która nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć nasz świat.

 
Bestia w głowie / Kill for Me / No Beast So Fierce (2016) PL.WEB-DL.XviD-KiT / Lektor PL

Bestia w głowie / Kill for Me / No Beast So Fierce (2016) PL.WEB-DL.XviD-KiT / Lektor PL


Gatunek: Dramat, ThrillerPo 20 latach spędzonych w więzieniu, Charlie wraca do rodzinnego miasta. Okazuje się, że jego syn należy do kryminalnego półświatka, a co gorsza jest ścigany przez bezwzględnego gangstera.

 
Rozmowy z Masarykiem / Hovory s TGM (2018)
PL.WEB-DL.Xvid-KiT / Lektor PLRozmowy z Masarykiem / Hovory s TGM (2018)  PL.WEB-DL.Xvid-KiT / Lektor PLReżyseria: Jakub Červenka
Scenariusz: Pavel Košatík
Gatunek: Dramat historyczny
Produkcja: Czechy
Premiera: 18 października 2018 (świat)Rekonstrukcja dyskusji wpływowego pisarza, Karela Čapeka (Jan Budař), oraz filozofa i prezydenta I Republiki Czechosłowackiej, Tomáša Garrigue Masaryka (Martin Huba). 26 września 1928 roku ci dwaj wysoko postawieni mężczyźni udają się do przyzamkowego ogrodu w Topol'čiankach na spotkanie. Jego celem jest omówienie przyszłości ich wspólnego dzieła literackiego. Dwóch przenikliwych i inteligentnych rozmówców konfrontuje swoje poglądy na temat polityki i autonomii literatury, zadaje niewygodne pytania i obraża się wzajemnie. Inspiracją do powstałych dialogów była korespondencja tych osobistości i książka ich autorstwa. Odtwórca tytułowej roli był nominowany do Czeskich Lwów.

 
Rodzinne zdjęcie / Photo de famille (2018) PL.WEB-DL.XviD-KiT | Lektor PL


Rodzinne zdjęcie / Photo de famille (2018) PL.WEB-DL.XviD-KiT | Lektor PL
reżyseria: Cécilia Rouaud
scenariusz: Cécilia Rouaud
gatunek: Komedia
produkcja: Francja
premiera: 5 września 2018 (świat)

Podnosząca na duchu komedia o potędze rodzinnych więzów. Gabrielle to "posąg" dla turystów, zarabia na życie fotografując się z nimi, co jej syn uważa za upokarzające zajęcie. Zła na świat Elsa chce zajść w ciążę. Mao projektuje gry wideo. Jest chronicznie przygnębiony, a pociechy szuka w alkoholu oraz psychoanalizie. Ta trójka jest rodzeństwem, ale nie trzyma się razem. Ich rodzice, Pierre i Claudine , nie zrobili nic, by wzmocnić więzi rodzinne.Jednak na pogrzebie dziadka muszą się spotkać i wspólnie zdecydować, co zrobić z babcią.


 
Krwawy interes / Making a Killing (2018)
PL.WEB-DL.Xvid-KiT / Lektor PLKrwawy interes / Making a Killing (2018)  PL.WEB-DL.Xvid-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Devin Hume
Scenariusz: Devin Hume, Jamie Pelz
Gatunek: Dramat, Kryminał
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 10 sierpnia 2018 (świat)


Arthur Herring jest burmistrzem, kapłanem i przedsiębiorcą pogrzebowym w małym miasteczku Cardinal. Jego brat Vincent jest jego prawą ręką i razem są szanowanymi filarami społeczności. Artur i Vincent zgodzili się zabezpieczyć małą fortunę dla przyjaciela, innego przedsiębiorcy pogrzebowego i skazanego. Po wyjściu na wolność Lloyd chce odzyskać swoje monety, ale bracia mają inne plany.

 
Bestia w głowie / Kill for Me / No Beast So Fierce (2016)
PL.WEB-DL.Xvid-MORS / Lektor PL
Bestia w głowie / Kill for Me / No Beast So Fierce (2016)  PL.WEB-DL.Xvid-MORS / Lektor PL


Gatunek: Dramat, ThrillerPo 20 latach spędzonych w więzieniu, Charlie wraca do rodzinnego miasta. Okazuje się, że jego syn należy do kryminalnego półświatka, a co gorsza jest ścigany przez bezwzględnego gangstera.

<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 6739 uzytkownikow w tym 3578 zalogowanych oraz 3161 gosci. Obecnie serwis przeglada 387 uzytkownikow, w tym 280 zalogowanych.
100na, 1rk1, abaabaaba, abdulll9, adamkowal5, adamsky, adromax, adventure93, agaaki, agartiss, akalo, and0866, aniasosin2019, Ankamoag1767, Anna8erg, Anoushka, aproject, arti-g, artur01223, Arturzasty, astved, balinski, bard2, Beathan, biker_z, biskent94, blumaniak2018, BOGDANWANN, borys1234, borys7307, bryndzastory, buczMAN_83, calid, CamilosSmith, chlodwig0, cirenb8, CloudStrife, corfortis, D11111, dac21, DAF10, damianwiola, darek0403, daroj6, ddarek, deahumada, Destro, diego kowalski, dipolek, djsenser, dolores1268, DonArturo, donpablo, Dooctore, Doomaster, dorja, Dragot, driver323, dtusk, dudiopa, Duffy84, dulo123, dzah, ekwador1111, EL2015, eltel, emka84, eros111, eryk_2010, ewelina300, fareon1, feniks11, films, forestgump, FunBoy, Gacek1, gaggatek, Gh67rT, gnat, goliath012, Gondol, gonzo04, gromit1235, grzszk, guinness7, hal-60, harman-kardon, harpia33, haudujudu, humbak2, IDaZ, jacek35, jacek57, Jacek_W65, jackell, Janek56, JaPsychol, Jazz_1963, jh06, jimmy222, jszlom, Julmon, Jur2, jurajski, jurekaw, kamah90, karol-ek18, karolek11, kgbmsm7, Khadif, khaze, Kiana, kilowat7, kingp, kirahenks, kirayser, Klemens, kobrynovich2, komarelmug, Kornik77, kozak89, kp1971, kraj23, krono, kryp, krzychu91, kusza8602, Lady, lalamido77, lalamidodo, lanes1, LeeAndro, LegionPL, Leonidas_1975, leszeke, lewandowskilesiu, libermann, lop9, lordgch, lupis01, lyczol, maciej08061980, magopoz, majcher87, makcz, malidm, manty15, marcink0508, marior, mark7776, marmaxxx, marosl1, Martucha1974, maruda55, maszkaron75, matteoi, mattsnake, mbandrzej, meteo, michcio24_93, millennium, Miosky, miras-d, mirek712, mirekmmm, Miroslawski, misq82, mizzantrop, mjkorou, mkudlaty, moni42, Moresmor, mostec, MotorzystaXD, moviemaniack, muno, MysticMan, ndpdemon, Nickt, NoN225, olajan66, olala123, olsenhead, orfeoinitalia, Orionator, panacea, papas34, patrik4444, pawelekwa, pawi56, pepesldz, peryhelion, pk2, Pleks, pnita, pogogeneral, poky, pulpetto, pum20, pytelzet, qck, qoorczak, radrad, radzik82, radzioc, rakul, rdsxfi, Redziu, rmarczuk, robih, robii77, robo1967, robric7095, rocky2, rybciu2, Satuk, savage55, Schwarzconan, sebal123, sebkog, Siara185, skurczybykos, sky87vx, slawekg, slaweks65, slovRiv, sobektg, Songoku27, spizu, Spokurus, stawek29, Sujo37, swi3c4, swm, Szamotlork, szczypiorus, tad123, tahepo, tanzanzi, tempest7080, tiger86, to ja, tolencja, tom2002, tom401da, trzypotrzy, turbomaniak, Tus12, ulvhedin, umami, urdar, utarefson, valdez1, vcrext, vlad1, waldek11, wenda21, wesley11177, wichura76, widaw, wiech-orion, wiertlo, wilku76, WitMix, wojciech1029, wojtas567, wormsik76, xyyzzz, yahoo77, yalcin, yoker40, zabson288, zaza, zbigor1, zbyszek.kolo, zelwik, zibi2, zrytymis, ztolek, zywy