Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Bitrate

Wersja językowa

<<>>
 
Stephen King - Lśnienie [Słuchowisko PL]
SUPERPRODUKCJA

Stephen King - Lśnienie [Słuchowisko PL]

- czyta zespół profesjonalnych lektorów
- format -> MP3 256kbps
- czas trwania -> 21h 7m
- waga -> 2.11 GB
 
Słuchowiska Bajki Grajki - Komplet 112 bajek dla dzieci

Słuchowiska Bajki Grajki - Komplet 112 bajek dla dzieci

- czyta zespół profesjonalnych lektorów
- format -> MP3 128-192kbps
 

Harlan Coben - W głębi lasu [audiobook PL]


Harlan Coben - W głębi lasu [audiobook PL]

Opis:

""Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy.""
Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić.
Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków.
 

George R.R. Martin - Pieśń Lodu i Ognia - T1 - Gra o tron [audiobook PL]
SUPERPRODUKCJA - słuchowisko - megaprodukcja


George R.R. Martin - Pieśń Lodu i Ognia - T1 - Gra o tron - słuchowisko [audiobook PL]

zawartość: mp3, język: PL

Opis:
W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
 Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam... Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.
 

Terry Pratchett i Stephen Baxter - Długa Ziemia - audiobook PL


Terry Pratchett i Stephen Baxter - Długa Ziemia - audiobook PL

zawartość: mp3, język: PL

Opis:
Genialne poczucie humoru w świecie science fiction!

Rok 1916, front zachodni. Szeregowy Percy Blakeney budzi się, leżąc w świeżej, bujnej trawie. Słyszy głosy ptaków i szum wiatru wśród drzew. Co się stało z błotem, krwią i pooranym pociskami krajobrazem ziemi niczyjej? A skoro już o tym mowa, co się stało z Percym?

Rok 2015, Madison, stan Wisconsin, USA. Policjantka Jessica Jansson bada spalony dom unikającego ludzi naukowca, który zniknął bez śladu. Przeszukując pogorzelisko, znajduje niezwykły przedmiot: pudełko mieszczące w sobie kilka prostych obwodów, trójpozycyjny przełącznik oraz... ziemniak. To prototyp wynalazku, który na zawsze zmieni sposób, w jaki ludzkość widzi świat.
 

Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata - audiobook PL - słuchowisko


Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata - audiobook PL - słuchowisko

Opis:

Znakomita wielowątkowa powieść rosyjskiego pisarza, weszła na stałe do kanonu literatury światowej. Publikacja przyniosła międzynarodową sławę Michaiłowi Bułhakowowi, akcja przenosi się z Moskwy czasu Stalina do Palestyny za Jezusa i Poncujsza Piłata.
 

Rafał Molenda - Błękitna pustynia - audiobook PL
słuchowisko - SUPERPRODUKCJA


Rafał Molenda - Błękitna pustynia - audiobook PL - słuchowisko

zawartość: mp3, język: PL

Opis:
Książka Rafała Molendy, dziennikarza Radia Szczecin, to fabularyzowany reportaż z XII zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie. Wszystkie postacie i zdarzenia przedstawione w książce są autentyczne. Narratorem jest sam autor, który podczas tej misji przebywał z żołnierzami w bazach Ghazni, Bagram i Mazar-i Szarif, jeździł z nimi na patrole, dzielił z nimi życie. Błękitna Pustynia pokazuje prawdziwe oblicze wojny, gdzie radość i ulga miesza się z rozpaczą i trwogą.
 

Stanisław Lem - Niezwyciężony - audiobook PL
słuchowisko - SUPERPRODUKCJA


Stanisław Lem - Niezwyciężony - audiobook PL - słuchowisko

zawartość: mp3, język: PL

Opis:
Jedna z najsłynniejszych i najbardziej lubianych powieści Stanisława Lema.
Najdoskonalsza realizacja gatunku space opera w polskiej fantastyce.

Powieść ""Niezwyciężony"" zajmuje szczególne miejsce w dorobku Stanisława Lema. Z kilku powodów. Przede wszystkim jest to batalistyczna space opera – opowieść o starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie. Lem jako pisarz wielokrotnie opisywał kosmos i perypetie międzygalaktycznych podróżników, rzadko jednak czynił to tak jak w tej powieści doprowadzając do otwartego konfliktu zbrojnego. Fabuła Niezwyciężonego to wymarzony i niemal gotowy scenariusz wielkiego batalistycznego filmu.
 

Robert J. Szmidt - Chaos - audiobook PL
słuchowisko - SUPERPRODUKCJA


Robert J. Szmidt - Chaos - audiobook PL - słuchowisko

Opis:

Oryginalny Serial Audio Empik Go w technologii dźwięku 3D
Ze strachu zerwiecie słuchawki z uszu! Miasto ogarnął CHAOS! Jest rok 1963. Wrocław. W Państwowych Zakładach Lotniczych giną ludzie. Wybucha panika. Milicja Obywatelska musi zmierzyć się z dziwną plagą atakującą miasto.
 

Paulo Coelho - Alchemik - audiobook PL - słuchowisko
SUPERPRODUKCJA


Paulo Coelho - Alchemik - audiobook PL - słuchowisko

zawartość: mp3
język: PL


Opis:
„Alchemik” otwiera te drzwi w naszej duszy, o których istnieniu wolelibyśmy czasami zapomnieć. Każe marzyć, podążać za własnym powołaniem, podejmować ryzyko, pójść w świat i wrócić wystarczająco śmiałym, by stawić czoło wszelkim przeszkodom. Baśniowa, alegoryczna opowieść o wędrówce andaluzyjskiego pasterza jest tłem do medytacji nad tym, jak ominąć życiowe pułapki, by dotrzeć do samego siebie.

SUPERPRODUKCJA
<<>>