Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!


  • 0

Kurs Tworzenie Aplikacji Na Androida Dla Nieprogramistów

 

Kurs Tworzenie Aplikacji Na Androida Dla Nieprogramistów

Kurs Tworzenie Aplikacji Na Androida Dla Nieprogramistów

Format : MP4, Materiały Dodatkowe
Rozmiar : 867.0 MB
Wersja Językowa : PL
Wydawnictwo : SK
Czas trwania : 7.5 godz.

Wyobraź sobie tworzenie aplikacji jako składanie projektu z gotowych do użycia elementów. Nie musisz znać się na programowaniu. Nie musisz nawet znać szczegółowo systemu Android. Wystarczy, że masz w głowie pomysł na wymarzoną aplikację i właściwie od teraz możesz zacząć jego realizację.

Z tym kursem nauczysz się tworzyć aplikacje dla Androida bez konieczności pisania kodu. Będzie to jednocześnie doskonała okazja, aby poznać kluczowe koncepcje, które stoją u podstaw praktycznie każdego programu. Wiedza, którą zdobędziesz nie tylko pozwoli Ci stworzyć wymarzoną aplikację na Androida, ale także sprawi, że w przyszłości nauka dowolnego języka programowania będzie dużo łatwiejsza. Wszystko to zrobisz z użyciem App Inventor – sprawdzonego, darmowego i łatwego w użyciu narzędzia.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: witek300 - 6-05-2021, 11:37
Powód: reupos na prośbos :)

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto