Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

<<>>
 
Kursy CorelDRAW X4 - cz. 2 praktyczne projekty


Kurs CorelDRAW praktyczne projekty to szybka nauka i łatwy sposób, żeby przekonać się jakie ciekawy rzeczy można stworzyć w Corelu. W naszym kursie pokażemy Ci jak wykonać aż 30 różnych projektów!

 
Kursy CorelDRAW X4 - cz. 1 szybki start


CorelDRAW to znany i sprawdzony program do tworzenia grafiki wektorowej. To program, w którym możesz tworzyć niemal wszystko. Od prostych projektów aż po przygotowywanie złożonych publikacji.

 
Kurs Linux - Techniki Pracy


Cały kurs omawiany jest w oparciu o cztery popularne dystrybucje: Opensuse, Centos, Debian, oraz Fedora
Kurs Linux - Techniki Pracy, stanowi kontynuację i rozwinięcie kursu podstawowego, wprowadzając widza w fascynujący, lecz nie pozbawiony wyzwań świat administrowania systemami Linux.

 
Kurs Linux - Podstawy


Cały kurs omawiany jest w oparciu o trzy popularne dystrybucje: Opensuse, Centos, Ubuntu.
Zobacz kurs, który stanowi fundament wiedzy w zakresie podstaw obsługi systemu operacyjnego Linux, przygotowany pod kątem entuzjastów i przyszłych administratorów Linux.
 
Kurs Magia Fotografii - Czar Portretu, Urok Krajobrazu


Wideo kurs fotografii - zawiera ponad 3 godziny materiału wideo z lektorem w pełnej polskiej wersji językowej. Nie wymaga instalacji na dysku - może być oglądany wprost z nośnika. Studyjna jakość dźwięku, wysoka rozdzielczość obrazu.

 
Kurs GIMP - Tworzenie stron WWW


Z kursu dowiesz się, jak przy pomocy aplikacji "Gimp" wykonać różne elementy graficzne często wykorzystywane na stronach sieci WEB. Nauczysz się tworzyć ładnie wyglądające napisy, różnego rodzaju tła, przyciski oraz elementy nawigacji.

 
Kurs Excel w praktyce (Strefa Kursów)


Format: MP4
Rozmiar RAR: 173 MB
Wersja językowa: Polska

Z naszym kursem poznasz aż 100 praktycznych podpowiedzi i sztuczek, które pozwolą Ci w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości Excela. Opanujesz różne zaawansowane funkcje daty i czasu. Wykorzystasz w praktyce ciekawe pomysły na formatowanie danych. Usprawnisz swoją codzienną pracę wykorzystując ciekawe skróty i ułatwienia. Poznasz także sposoby pracy z tekstem oraz wiele innych rzeczy.

 
Kurs Excel 2013 - Od podstaw (Strefa Kursów)


Format: MP4
Rozmiar RAR: 312 MB
Czas trwania: 3,5h
Wersja językowa: Polska

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zupełnie od zera poznać wszystkie kluczowe narzędzia Excela. Nawet jeśli znasz już podstawy programu to ten kurs wciąż jest dobrym wyborem: to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej wiedzy oraz do poznania nowych narzędzi i technik, które sprawią, że będziesz pracować sprawniej.

 
Kurs Excel 2010 - Esencja (Strefa Kursów)


Format: MP4
Rozmiar RAR: 330 MB
Czas trwania: 4h
Wersja językowa: Polska

Kurs skierowany jest do osób, które chcą od zera poznać najważniejsze funkcje Excel 2010. Jest też dobrym wyborem dla użytkowników, którzy opanowali wcześniej podstawy i chcą usystematyzować oraz podsumować swoją wiedzę.

 
Kurs Excel 2007 - Szybki start (Strefa Kursów)


Format: MP4
Rozmiar RAR: 91 MB
Czas trwania: 79 min
Wersja językowa: Polska

Jeśli korzystasz na co dzień z komputera to na pewno słyszałeś o programie Excel. Ten wspaniały program potrafi niemal wszystko. Pomoże Ci w obliczeniach, tworzeniu wykresów czy przygotowywaniu dowolnych zestawień. Excel 2007 posiada możliwości i funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią Ci codzienna pracę. Za pomocą interfejsu w bardzo szybki sposób i bez problemu będziesz mógł odnaleźć potrzebne narzędzia.
<<>>