Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

<<>>
 
Responsive i Bootstrap. Kurs video. Poziom pierwszy. Błyskawiczne tworzenie responsywnych serwisów WWW.

Responsive i Bootstrap. Kurs video. Błyskawiczne tworzenie responsywnych serwisów WWW

Bootstrap to obecnie jeden z najpopularniejszych szkieletów do konstruowania atrakcyjnych interfejsów witryn WWW. Dzięki doskonale przygotowanym tutorialom zgłębisz tajniki świetnego frameworka do szybkiego tworzenia w pełni funkcjonalnych stron internetowych. Na samym początku poznasz system siatkowy, który jest fundamentem projektowania responsywnych układów. Następnie, dzięki wiedzy zdobytej podczas czternastu etapów szkolenia, nauczysz się stylizacji takich elementów jak teksty, formularze, przyciski, wykresy, nawigacje oraz inne komponenty wyświetlane na stronie. Po opanowaniu podstaw przejdziesz do sposobów rozszerzania Bootstrapa, modyfikowania go oraz optymalizowania.
Responsywność to taka cecha strony internetowej, która pozwala dostosowywać się do rozdzielczości, w jakiej jest przeglądana. Twoja nowa strona responsywna wyświetli się poprawnie na wszystkich urządzeniach, nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale także na laptopach, tabletach, smartfonach, a nawet telewizorach.
Twitter Bootstrap to framework CSS, rozwijany przez programistów Twittera. Zawiera zestaw przydatnych narzędzi ułatwiających tworzenie interfejsu graficznego stron oraz aplikacji internetowych.
 
MultiKurs - Multimedialny Kurs 5 Języków Obcych (anglielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski)

MultiKurs - Multimedialny Kurs 5 Języków Obcych (anglielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski)

Nowoczesna i skuteczna metoda nauki języków obcych.
MultiKurs to pierwszy na polskim rynku kurs multimedialny do nauki aż pięciu języków obcych:
angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego.
MultiKurs oferuje nową, unikalną metodę nauki – korzystając z jednego programu, poznajemy jednocześnie aż 5 języków obcych. Wybrane języki można opanować od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego (B1).
 
SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych.

SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych

W czasach kiedy komputery, urządzenia mobilne oraz internet odpowiadają za organizację naszego życia, doskonałym pomysłem na rozwój jest zdobycie możliwości wpływania na ten informatyczny świat — na wszystkie programy, aplikacje, systemy. Istnieje jedna niezawodna droga, by rozpocząć podróż przez każdy kod. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie i uzyskać informację z bazy danych. Obecnie niemal każda aplikacja wykorzystuje bazy danych, a podstawą wszystkich operacji na zbiorach jest język SQL.
Dziś SQL to język, który każdy programista powinien znać przynajmniej na poziomie podstawowym.
Dzięki szkoleniu SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych osiągniesz wyżyny posługiwania się językiem SQL. Błyskawicznie poznasz jego potencjał i będziesz korzystać z danych w każdym wybranym przez Ciebie celu.

 
Linux. Kurs video. Komendy i polecenia. (mp4, html, jpg)

Linux. Kurs video. Komendy i polecenia. (mp4, html, jpg)

Na początku dowiesz się, czym tak naprawdę jest system operacyjny Linux i co odróżnia go od innych systemów. Następnie poznasz jądro systemu i jego powłoki, poprzez które komunikuje się z użytkownikiem i podstawowe komendy Linuksa, dzięki którym będziesz w stanie nim zarządzać. Opanujesz pojęcia i czynności, jakie musi znać administrator systemu. Będziesz pracować na katalogach i plikach – także tekstowych. Nauczysz się także obsługi sieci i pisania prostych skryptów z użyciem kodu źródłowego.

 
GOOGLE 468 niesamowitych porad, trików i sztuczek - opanuj je do perfekcji!

GOOGLE 468 niesamowitych porad, trików i sztuczek - opanuj je do perfekcji!

Korzystamy z jego usług codziennie, ale bardzo często, w zabieganiu i z przyzwyczajenia nie wiemy, że absolutny potentat na rynku wyszukiwarek internetowych, posiadający w swoim portfolio wiele innych usług - potrafi dużo więcej, niż nam się na co dzień wydaje.
Odkrywamy tajniki Google i jego możliwości: zarówno tych, które możemy wykorzystać w domu, jak i w pracy. Dzięki tym 468 trikom, zaoszczędzisz swój czas, odkryjesz nowe sposoby na rozrywkę i uzupełnisz swoją wiedzę, która niejednokrotnie przyda Ci się w przyszłości.

 
Fundamenty języka Java

Fundamenty języka Java
Opanuj jeden z najpopularniejszych języków programowania. Zdobądź podstawy i pisz aplikacje w JAVA
 
Ekosystem JavaScript - wprowadzenie

Ekosystem jаvascript - wprowadzenie
Już dziś rozpocznij karierę developera jаvascript
 
Kurs efektowne strony z CSS3
Kurs efektowne strony z CSS3
Poznaj CSS3 i twórz piękne strony internetowe
 
Kurs Adobe After Effects CS5 - esencja
Kurs Adobe After Effects CS5 - esencja
Twórz doskonałe animacje oraz efekty specjalne w profesjonalnym programie firmy Adobe
 

Jak zarabiać na YouTube

Wykorzystaj swoją pasję, twórz świetne filmy i zacznij zarabiać na YouTube!

 
Video Kurs Unity - Tworzenie gry 2D (.mp4, html, dodatkowe narzędzia)

Video Kurs Unity - Tworzenie gry 2D (.mp4, html, dodatkowe narzędzia)

Cały kurs składa się z trzech poziomów.

Jeśli i Tobie marzy się kariera dewelopera gier, skorzystaj z narzędzi 2D, które oferuje Ci Unity. Pozwalają sprawnie i w krótkim czasie stworzyć atrakcyjną grę na bazie prostej grafiki 2D, która jest dużo tańsza niż skomplikowane modele 3D. Więcej na ten temat dowiesz się ze szkolenia Unity. Kurs video. Tworzenie gry 2D.

Uczestnicząc w szkoleniu Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gry 2D, dowiesz się między innymi, jak stworzyć wirtualnego bohatera i nim sterować. Nauczysz się ożywiać obraz animacją poklatkową, a także konfigurować projekt 2D w Unity, tworzyć i sortować obiekty oraz warstwy z obiektami. Dowiesz się też, jak stosować komponent typu Effector w projektach 2D i jak ładować nowe poziomy w grze. Co więcej, poznasz podstawy języka C#, który przyda Ci się nie tylko podczas prac z platformą Unity.

Twoje gry świadczą o Tobie, a jeśli będą dobre, kariera projektanta stanie przed Tobą otworem. Gry 2D są świetnym pomysłem na biznes. Wiedzą o tym zarówno potężne firmy wypuszczające kolejne hity, jak i niezależni projektanci, którzy zarabiają niezłe pieniądze na swoich grach. W końcu niemal każdy ma dziś tablet, a ze smartfonem praktycznie się nie rozstaje. Lekkie gry na urządzenia mobilne szturmem zdobyły rynek, a Ty możesz na tym skorzystać — programistów takich gier ciągle brakuje! W grach 2D liczy się Twój pomysł, a nie to, jak świetnie opanowałeś operowanie obiektami w przestrzeni. Zacznij zarabiać na swojej pasji — Unity. Kurs video. Poziom trzeci. Tworzenie gry 2D i publikacja w Google Play z pewnością Ci w tym pomoże!

 
Kurs Android od podstaw (2017) [.mp4, .pdf, dodatkowe materiały]

Kurs Android od podstaw (2017) [.mp4, .pdf, dodatkowe materiały]

Android jest najpopularniejszym systemem na rynku urządzeń mobilnych, dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej osób zaczyna programować gry i aplikacje dedykowane na system Android. Dołącz do tego grona! Ukończ kurs Android od podstaw i zacznij swoją przygodę z programowaniem!

Kurs Android od podstaw został przygotowany z myślą o początkujących programistach, rozpoczynających naukę tworzenia aplikacji mobilnych. W trakcie szkolenia trener wprowadza w najważniejsze elementy języka Java, historię systemu oraz przedstawia krok po kroku proces tworzenia aplikacji mobilnych. Wszystkie zagadnienia teoretyczne prezentowane są również na praktycznych przykładach, a budowany kod testowany jest na emulatorze lub urządzeniu rzeczywistym.

Dzięki multimedialnej formie szkolenia, bez trudu możesz wykonywać kolejne etapy za trenerem. Jeżeli się zgubisz lub czegoś nie zrozumiesz, nie musisz się martwić - masz możliwość odtworzenia lekcji wielokrotnie. W ten sposób początkujące osoby w indywidualnym tempie mogą nauczyć się programowania aplikacji mobilnych na system Android z doświadczonym trenerem.

 
EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch. Interaktywny kurs językowy + Dodatek

EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch. Interaktywny kurs językowy + Dodatek (2009)

EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch to nowoczesny i wygodny w obsłudze interaktywny program do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych. Dzięki specjalnym programom narzędziowym i różnorodnym ćwiczeniom, nauka gramatyki oraz słownictwa przebiega łatwo i skutecznie. Setki doskonałych dialogów oraz filmów wideo, zrealizowanych specjalnie na potrzeby programu, ułatwiają naukę, a zaawansowany system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM pozwala z łatwością opanować niemiecką wymowę.

Praktyczny dodatek:

Do programu dołączono płytę Deutsch für den Alltag z kursem w formacie mp3, w którym znajduje się ponad 1000 praktycznych niemieckich zwrotów i słów, 41 lekcji z dialogami z życia codziennego oraz transkrypcje nagrań do wydruku.

 
Język angielski - metoda Callana (mp3 + pdf)

Język angielski - metoda Callana (mp3 + pdf)

Cały upload zawiera wszystkie 171 lekcji podzielonych odpowiednio na 11 etapów.

Metoda nauki języka obcego, wprowadzona przez Robina Callana w 1960. W dużej mierze bazuje na metodzie audio-lingwalnej, która była używana w armii w celu szybkiego nauczenia żołnierzy języka mówionego. Metoda jest obecnie stosowana w wielu szkołach. Nauka opiera się na konwersacji. Uczniowie są wyrywkowo pytani o różne rzeczy związane ze słownictwem wprowadzanym na danej lekcji i przy braku czasu na głębsze zastanowienie się – mają udzielać odpowiedzi. Materiał jest podzielony na etapy. Każdy kolejny etap bazuje na poprzednim. Słówka na każdym etapie pochodzą z różnych dziedzin.

 


Historia mundiali dla najmłodszych


Historia mundiali dla najmłodszych

Format: PDF
Rozmiar: 7 MB
Jakość: Bardzo dobra / Dobra
Wersja językowa: Polska
Hasło: brak


<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 6734 uzytkownikow w tym 3574 zalogowanych oraz 3160 gosci. Obecnie serwis przeglada 331 uzytkownikow, w tym 232 zalogowanych.
100na, 1adjt, 1rk1, abaabaaba, abdulll9, agaaki, agartiss, agram, agus17, ahez01, aleksandra20, andrew1947, aniasosin2019, Ankamoag1767, Anna8erg, Anoushka, arek24025, arekhc, arti-g, artio102, artur01223, Arturzasty, aseto, astved, Atlantis.12, bard2, Barone, bingo.1992, biskent94, BOGDANWANN, Bokciu, borys7307, bryndzastory, CamilosSmith, chlodwig0, chudas, cirenb8, D11111, dac21, damianwiola, Danield64, darek0403, deahumada, Destro, diego kowalski, DonArturo, donpablo, dorja, Dragot, driver323, dtusk, dudiopa, Duffy84, dulo123, dzah, Edoson, eltel, eryk_2010, ewelina300, famas, FEL222, feniks11, flower69, Gacek1, gaggatek, gaosa, gerard012, Gh67rT, gnat, goliath012, gromit1235, grzes2643, haudujudu, humbak2, IDaZ, iwanias, jacek35, Jacek72, JacekCh., Jacek_W65, jackell, Jazz_1963, jerzy1, jetok, joszko57, jszlom, Julmon, jurekaw, kamah90, KAPITAN.W, karol-ek18, karybary, Kaza, kerowaj, kgbmsm7, Khadif, khaze, kilowat7, kingp, kirahenks, kirayser, Klemens, kobrynovich2, komarelmug, kozak89, kraj23, krono, kumi8, ladypank, lalamido77, lalamidodo, lanes1, legenyes, leszeke, leszekhenryk, lew2181, lewandowskilesiu, libermann, lim-5, Linuxer, lolo1963, lop9, lupis01, Lupus81, magopoz, makarena, makcz, malidm, manty15, maradam1956, marcink0508, mark7776, marmaxxx, marosl1, marszczyciel, Martucha1974, maruda55, maszkaron75, mbudzik15, meteo, Mf34d5nLDtWdJRpC, michcio24_93, microays, millennium, mirek712, mirekmmm, Miroslawski, misz22, mkudlaty, moni42, monikaimichal, Moresmor, mostec, mp3de, mqxywz1a, muno, MysticMan, Nickt, olajan66, olala123, olsenhead, panacea, patrik4444, pawelcz40, pawelekwa, peryhelion, pk2, Pleks, pogogeneral, POSEŁ79, Postra, Proface, przem0913456, pulpetto, pytelzet, qck, qoorczak, qwizza, radzioc, rajdgo, rakul, rdsxfi, Redziu, robih, rs581, rychu39, samiro, Satuk, savaa, Schwarzconan, shortie, SirYikes, skurczybykos, slawekg, slaweks65, slovRiv, Spokurus, stawek29, stego, swi3c4, Szamotlork, tempest7080, tiger86, tom2002, tom401da, trzypotrzy, Tus12, ulvhedin, valdez1, vcrext, waldek11, wede, wenda21, wichura76, widaw, wiech-orion, wilku76, WitMix, włodarz59, wormsik76, xyyzzz, yahoo77, yarozz68, zabson288, zalanix, ZARKEX, zbyszek55, zela666, zelwik, zrytymis, zylasty, zywy