Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy muzyczne, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

  • 0

Lars Kjaedegaard - Piękny Jan (2022)

 
Lars Kjaedegaard - Piękny Jan (2022)


Egstrup to typowe prowincjonalne miasteczko w Zelandii Środkowej, gdzie na pozór panują dobrosąsiedzkie stosunki i każdy służy dobrą radą. W Egstrup niczego się nie rozpowiada, a życie toczy się swoim rytmem. Okazuje się jednak, że za tą fasadą kryją się mroczne tajemnice, a gdy w lesie na skraju miasto zostają znalezione zwłoki mężczyzny, sekrety muszą wyjść na jaw.
Wyjaśnieniem sprawy zabójstwa mają się zająć Anita Hvid i Thor Belling, śledczy z kopenhaskiego Wydziału Zabójstw, którzy są partnerami nie tylko w pracy. Po krótkim czasie zamordowane zostają dwie kolejne osoby. To nie może być przypadkowa zbieżność zdarzeń.

"Piękny Jan" to trzeci tom popularnej serii Larsa Kjædegaarda, której bohaterami są Hvid i Belling. W tym cyklu autor powraca do klasycznej powieści kryminalnej.


Format: mp3
Długość:11 godzin 50 minut
Czyta:Mikołaj Krawczyk
Kategoria:Kryminały
Z cyklu:Anita Hvid i Thor Belling (tom 3)
wielkość paczki rar: 936 MB
bit rate: 186 kbps
Kompresja: rar

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy. Załóż darmowe konto