Witamy na EXSITES.PL! Tutaj znajdziesz wszystko! EXSite.pl! Tutaj znajdziesz wszystko! Filmy download, darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, style windows skins, darmowe filmy erotyczne teledyski darmowe seriale,i wiele więcej...Wszystko za darmo!

NABÓR NA STANOWISKO MODERATOR

NABÓR NA STANOWISKO UPLOADER

Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Bitrate

Wersja językowa

<<>>
 
Yates Richard - Droga do szczęścia [Audiobook PL]

Yates Richard - Droga do szczęścia [Audiobook PL]


Opis:


Mlode malzenstwo, Frank i April Wheeler, wraz z dwójka dzieci tworzy z pozoru szczesliwa i kochajaca sie rodzine. Jednak pod tym plaszczykiem skrywa sie prawdziwe oblicze dwojga ludzi zmuszonych do prowadzenia zycia, którego nienawidza.
 
Yarbrough Steve - Jeńcy wojenni [Audiobook PL]

Yarbrough Steve - Jeńcy wojenni [Audiobook PL]


Opis:


Powiesc "Jency wojenni" przenosi nas w lata drugiej wojny swiatowej. W niewielkiej miejscowosci w delcie Missisipi zostaje zalozony obóz dla jenców wojennych – Niemców z Africa Korps. Pracuja oni na okolicznych plantacjach bawelny, w zupelnie niezlych, jak na swoja sytuacje, warunkach. Jednakze w zamknietej spolecznosci rodza sie konflikty, nieuchronnie prowadzace do tragedii.
 
Yanagihara Hanya - Małe życie [Audiobook PL]

Yanagihara Hanya - Małe życie [Audiobook PL]


Opis:


Zachwycająca powieść o przyjaźni poddanej ogromnej próbie. Oto historia życia czterech przyjaciół – ich niełatwe dojrzewanie, ogromne sukcesy, bolesne wybory i tyrania pamięci, od której nie sposób czasem się uwolnić… To również opowieść o jednym z najbardziej fascynujących miast świata – Nowym Jorku – który jest ...
 
Yanagihara Hanya - Ludzie na drzewach [Audiobook PL]

Yanagihara Hanya - Ludzie na drzewach [Audiobook PL]


Opis:


Male zycie stalo sie swiatowa sensacja literacka. Debiutancka powiesc Hanyi Yanagihary zachwyca nie mniej!
Nowa powiesc autorki glosnego Malego zycia, doskonale przyjeta przez krytyków i czytelników. Amerykanski lekarz na wyprawie w niezbadane rejony Pacyfiku dokonuje odkrycia, które odmieni jego zycie i caly swiat nauki. Niepokojaca, trzymajaca w napieciu i tragiczna w wymowie opowiesc o zderzeniu odmiennych kultur, stawiajaca pytania o granice miedzy dobrem i zlem, altruizmem i egoizmem.
Przejmujacy debiut Yanagihary jest tez próba rozstrzygniecia odwiecznego dylematu: czy wielkie umysly maja prawo do zycia poza moralnymi normami?
 
Żuławski Jerzy - Trylogia księżycowa [Audiobook PL]

Żuławski Jerzy - Trylogia księżycowa [Audiobook PL]


Opis:


Trylogia ksiezycowa 01 - Na srebrnym globie

Trylogia ksiezycowa 02 - Zwyciezca

Trylogia ksiezycowa 03 - Stara ziemia
 
Źamboch Miroslav - Krawędź żelaza Tom 01-02 [Audiobook PL]

Źamboch Miroslav - Krawędź żelaza Tom 01-02 [Audiobook PL]


Opis:


"Z ostrza noża, na krawędź żelaza. Ostry gość. Wciąż na krawędzi. Jego droga usłana jest trupami prześladowców. Z jednej strony zabójczo skuteczny, z drugiej – po ludzku słaby. Ocali życie w starciu z bandą zakapiorów, a da się sprzedać płatnej kochance. Z twarzą poharataną bliznami. Ze zranioną duszą. Strącony na dno przez własnego ojca. Ścigany przez jego zbirów. Zabijaka z przymusu. Najemnik z konieczności. Nazywa się Koniasz. A imię jego znaczy wędrowiec, który za wszelką cenę usiłuje zataić swoją tożsamość. Poznaliście go w dwutomowej powieści „Na ostrzu noża”. To trzecia odsłona jego dziejów. Tuła się po świecie, w którym napisy na wielu miejscach mapy informują, że tam już tylko lwy… Póki co, niezwyciężony."
 
Źamboch Miroslav - Na ostrzu noża Tom 01-02 [Audiobook PL]

Źamboch Miroslav - Na ostrzu noża Tom 01-02 [Audiobook PL]


Opis:


Koniasz jest jednym z lepszych najemników. Nic zatem dziwnego, że otrzymuje bardzo trudne i nietypowe zlecenie. Szybko przekonuje się, że to zadanie jest również niezwykle niebezpieczne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jego drodze staje potężny przeciwnik gotowy zrobić wszystko, by nie dopuścić do realizacji przedsięwzięcia....
 
Żeromski Stefan - Dzieje grzechu [Audiobook PL]

Żeromski Stefan - Dzieje grzechu [Audiobook PL]


Opis:


Dzieje grzechu w wydaniu ksiazkowym ukazaly sie w 1908 r. i od razu wywolaly sprzeczne oceny. Wsród publicznosci literackiej powiesc stala sie niezwykle popularna. Krytyka zaskoczona tematyka utworu dopatrywala sie dewiacji znakomitego talentu (wedle okreslenia Hutnikiewicza), Orzeszkowa podejrzewala pisarza o erotomanie lub histerie, Reymont uwazal Dzieje grzechu za pozbawiony sensu i idei pomysl. Wszystkie te reakcje wywolalo pierwsze tak odwazne w polskiej literaturze ukazanie tematyki seksualnej i destrukcyjnej sily milosci. Warto przekonac sie po latach, co bylo przyczyna tak skrajnych emocji.
 
Ziemkiewicz Rafał A. - Walc Stulecia [Audiobook PL]

Ziemkiewicz Rafał A. - Walc Stulecia [Audiobook PL]


Opis:


Walc stulecia Rafala A. Ziemkiewicza to przejmujaca powiesc nie tylko z pogranicza fantastyki, ale takze polityki i socjologii.
Za pomoca gry komputerowej Ziemkiewicz pokazuje nam codziennosc w wirtualnym swiecie dazacym do samo destrukcji i degradacji roli czlowieka na ziemi. To takze obraz rozwijajacej sie Europy i toczacego sie na jej polu intryg i przemian polityczno-spolecznych i technologicznych.
Ksiazka jest dynamiczna rozprawa na temat przeszlosci i wizji niepewnej przyszlosci Polaków i calej Europy.
Jak blisko jestesmy do urzeczywistnienia tego proroctwa?
 
Ziemkiewicz Rafał A. - Polactwo [Audiobook PL]

Ziemkiewicz Rafał A. - Polactwo [Audiobook PL]


Opis:


Prawo narodu do samostanowienia nie jest bezwzgledne. Musi byc to korzystne dla innych panstw. Teraz jestesmy wolni. Tylko czy potrafimy to wykorzystac? Srodkowoeuropejskiemu krajowi stawia sie konkretne wymagania: nie moze byc siedliskiem terrorystów, przemytników i leni....
 
Stephen King - Skazani na Shawshank czyta Leszek Teleszyński [audiobook PL]


Stephen King - Skazani na Shawshank czyta Leszek Teleszyński [audiobook PL]


OPIS
Pomyłka sądowa. Niesprawiedliwy wyrok i niewinny człowiek trafia do więzienia na całe życie. Jak dostosuje się do panujących tam zwyczajów? Jak nauczy się nowego życia? Czy odsiedzi cały wyrok? Nowy więzień musi stawić czoła sadystycznym strażnikom, dyrektorowi, który nie dość, że jest oszustem to jeszcze hipokrytą. Na szczęście Andy jest bardzo inteligentny, a zemsta jaką planuje zaskoczy nawet jego współwięźniów.

 
Robert Maurer - Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości czyta Maciej Jabłoński [Audiobook PL]


Robert Maurer - Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości czyta Maciej Jabłoński [Audiobook PL]


OPIS
"Kaizen jest japońską, wyjątkową filozofią. Jest znana głównie jako koncepcja zarządzania, ale przede wszystkim jest ważną częścią kultury japońskiej. Kaizen polega na ciągłym doskonaleniu: doskonałość może być osiągnięta dzięki konsekwentnie wprowadzanym niewielkim zmianom. W organizacji każdy powinien być zaangażowany w ten proces. Metodyka ta charakteryzuje się dużą skutecznością, jest przy tym doskonałym wyjściem dla osób, które nie lubią rewolucyjnych zmian wokół siebie. Umożliwia rozwijanie się i osiąganie celów bez dużego wysiłku i bez lęku, że coś może pójść nie tak.

 
Miłka Raulin - Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Korone Ziemi czyta autorka [Audiobook PL]


Miłka Raulin - Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Korone Ziemi czyta autorka [Audiobook PL]


OPIS
Wszystko się zaczęło w 2011 roku - Miłka Raulin, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc, postanowiła wspiąć się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak powstał projekt "Siła marzeń - Korona Ziemi", który Miłka realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku ukończyła swój plan, gdy stanęła na szczycie Mount Everestu. Ta książka jest opowieścią o długiej wyprawie po marzenia - wyprawie realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie. Mówi o tym, jak zaczął się ten "wysokogórski romans" i jak wykonać z powodzeniem szalony projekt, dysponując jedynie dwudziestoma sześcioma dniami urlopu. Pasja do przygód i dalekich wypraw przeplata się w książce z trudnościami życia codziennego. Przeczytacie więc także o górskich kłopotach i lekcjach z nich płynących. O podejmowaniu życiowych decyzji, samotnym macierzyństwie, utracie pracy. O drugiej stronie medalu i rachunku, jaki trzeba zapłacić, podejmując każde wyzwanie. Przed wszystkim jednak jest to książka o wielkiej sile marzeń - o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, nie do spełnienia i że zawsze warto mimo przeciwności dążyć do wymarzonego celu!

 
Janusz Korczak - Król Maciuś Pierwszy czyta Roman Felczyński [Audiobook PL]


Janusz Korczak - Król Maciuś Pierwszy czyta Roman Felczyński [Audiobook PL]


OPIS
Wzruszająca opowieść dla dzieci i dorosłych, autorstwa Janusza Korczaka, w doskonałym wykonaniu Romana Felczyńskiego.
Każdy dorosły był kiedyś małym dzieckiem, a każde dziecko chciało być dorosłym. Jednak w tej opowieści wszystko wydarzyło się bardzo szybko, a mały Maciuś nie spodziewał się, że naprawdę będzie musiał sam stawić czoła obowiązkom króla. Szacowny władca – ojciec Maciusia ciężko zachorował, wielu lekarzy głowiło się nad opracowaniem lekarstwa. Ich wysiłki jednak nie przyniosły rezultatu, a następcą tronu został jego mały synek. Rządzenie krajem to nie jest prosta sprawa, szczególnie dla chłopca, który nie potrafi pisać, ani rachować, nie umie geografii, ani gramatyki, a tym bardziej nie zna się na polityce i - co gorsza, takiego małego króla nikt nie będzie się bał. Niestety nie było wyjścia i tak, władzę nad krajem objął Król Maciuś Pierwszy. Jego rządy okazały się sprawiedliwe i szlachetne, praworządne i demokratyczne. Jako władca musi się jednak zmierzyć z oszustwem, intrygami, kłamstwem, zdradą i wojną. Czy mu się uda? Posłuchaj opowieści o małym chłopcu, który chciał uszczęśliwić wszystkie dzieci, a musiał zmierzyć się z nie lada zadaniem - wydorośleć.

 

Michaelides Alex - Pacjentka [Audiobook PL]

Michaelides Alex - Pacjentka [Audiobook PL]

Lektor: Ewa Abart, Marcin Popczyński

Rozmiar: 502 MB
Czas: 8:51 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku!

Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta przestaje mówić. Nikt poza nią nie wie, co wydarzyło się tamtej nocy. Ostatecznie trafia do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego Grove. Pewnego dnia w tymże ośrodku rozpoczyna pracę psychoterapeuta Theo Faber. Zafascynowany postacią Alicii i jej historią Theo robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć do pacjentki i sprawić, żeby się przed nim otworzyła. Chce także rozwikłać zagadkę śmierci Gabriela. Poznając pacjentkę, psychoterapeuta nieoczekiwanie odnajduje coraz więcej podobieństw w ich losach. Dokąd zaprowadzą go ich rozmowy i co się stanie, jeśli Alicia wreszcie zacznie mówić?
<<>>

Wyszukiwarka

 

Dział organizacyjny

 

Polub nas na FB!

 

Online

W ostatnich 24 godzinach odwiedzilo nas 6274 uzytkownikow w tym 3197 zalogowanych oraz 3077 gosci. Obecnie serwis przeglada 460 uzytkownikow, w tym 376 zalogowanych.
1adjt, 1c4x5A9u, 2grosze, 7a5i0, abfsfdsfds, adamski33, adventure93, adwdo, Agnieszka83, akalo, aklapa, alex183, aliyu, aloyzyS, amare45, amiculus31, an31, AndreD13, andreterk, andrew51, Andrzej Baryła, Ankamoag1767, Anoushka, anpiotr, aproject, ar14, argamon, arobandzior, arti-g, artic, artur01223, Arvivald, as092009, ASKBrandt, Ayahime, B1rt, Bajpass, bakerloo, Ballon-liberty, bard2, batistuta9, Bazylides, bczyzowski, benek031, benji1, benula, bigul, biker_z, bil, bobofrut, BOGDANWANN, borys7307, brms4, budi, Buenos, burzum73, cackok, cacumen, cc-conversa, cheeti, chlodwig0, cirenb8, cossac1, cyprian23, cyrazy, CytrynaC52, czepra, czytel, D-rapidl, dahrehor1, Damianoes, dante-inferno, darek0403, DarekDarekDarek, Dariusz1965, Darnow213, darsacer, deahumada, delpiero007, denson691, dentum, desi123, devson87, diego kowalski, Dogs5, dolores1268, dominco1, DonArturo, dragonsmaug, dziku8, edica, elbow, eldania, eltel, enfield, erwinsol, expanium, fafkulec, FEL222, florasman, flu66er, frakoled55, fullpedros, g7o, gangslodziakow, gaosa, georek, ghx, glamraid, gnat, Gregraf69, gremo, gromit1235, grzezi1, grzszk, gson, gstef, gumoweucho, gumtech, GunHead, halcon, hanadar, harry87h, haudujudu, Henryk Niewiadomski, IDaZ, imhotep2017, Ironhide1978, irytek0, itan, Iza9891, IzuWy, jacek57, jacekhoza, jackell, jackiplacki, jaemjo, Jane_Doe, janpospieszalski, Jan_Kowalski, jare32, Jarezki, jdoe13927, Jerzymo, jgp, jupiter, kalvas, Kamilus1988, karlus88, karmelek, karolluz, karosa, kasandra7, kazik1941, kerim60, Khadif, Kiana, kkat, konradogaro, kopijnik, Kornik77, kossak29, kowalskijan900, kraj23, krono, Krzysiu83, Kuba1991, kubciio, kudagetchire, kuzyczek, kwiatek127, lalamidodo, lasikowski, leon123456, leto, lew2181, lewandowskilesiu, lim-5, lindenF, linx1, lop9, lordgbyron, Lotar67, Ludzik123456789, Lupus81, lyczol, Łudi, M2095, maciej08061980, MadDogAteam, magnolia, magopoz, maj390, Majki37aa, MaKo4, malmag, maly247, maniuska1, mannesman, manty15, marceli.67, marcin78, marcinq93, Marcusso, mariush40, mark78111, markar, marlo 27, marsaalam, marshland, Martin663, martis, Martucha1974, masqar, maszkaron75, matiss82, maxiuz, meczet3, megaknur, men1111, messyna, meteo, mic666, Michol, mike71, mikie001, Mikoluk, minkin2012, MISZKO, miszmasz767, mkboy, mkudlaty, mle1664580, MobyDick48, moni42, monicque, morda, morsik22, Motyleczek, MrozzW, muchomorek75, MysticMan, namex2, naviteam, ndpdemon, Nickt, nieparek, odginn, ofnhider, olajan66, Omo, opolanka, Orionator, Pablo1991, pablokey, panacea, panlistonosz, pater24, pati7319, patrik4444, Patryk28, patrykmal, pawel19870623, pawlus6, pepesldz, peterm68, piotb3, Piotr-6, piotrmilano, pippen, pitpit57, piwan, piwkopp, pkowalsk, pnita, polikrates, polo013, PR12345, przemos22, przetwornikl0001, pst12, Pyr00, qck, qoorczak, qubix, qurdzielak, rakkwdv, RaSa77, ratchet.clank, realslaya, reggulus33, rigii, Robbery, robert12360, robih, robii77, robiii, robko2, rocky2, rodmer, ro_maz, rumm, rx15, Rysiek i Bronek, ryzu01, savant24, Schwarzconan, scorpion20, Seba500PLK, SG1-ZIELU, shortie, sitek7600, six71, skora, slovRiv, SnowCake, soanka, solidmaster, stoper3, stwosz1, stypcius, sylmar, szpilka, sztangamocy, szuler26, SzyjuS, Taddy Bear, taldus, tataemilki, telekin, tiger86, tigerIV, tomaszka94, tomek40u, tomekbanas120, TomekBMWE36, tommy196888, topkapi, trash4u, trzypotrzy, Tus12, tutek6, ucho555a, ueuser, Ul1ka9Zi7eN8, umami, UrbiX, uszaty, valdez1, waldano, waldek11, walus010, warta9911, wasik, Werdys, wgrave, widaw, wiktor32, WitekN, witkar, Woodniczekk, wsxasd, wyrwikufel, YaroD.wawa, yarozz68, yash21, zbi1902, zbig57, Zbigniew1955, zbychcie06, zielak1967, Zjeby, zorg99, zylasty, żonkoś, _GL_